حوادث

کشف بیش از ۷۰۰۰ داروی غیرمجاز و قاچاق از خانه مدیر یک کانال تلگرامی

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از کشف بیش از 7000 داروی غیر مجاز از فروشندگان آنلاین مواد مخدر در فضای تلگرام خبر داد.

به گزارش ماه نیوز ، سرهنگ داوود معظمی گودرزی در جریان دستگیری این مرد به خبرنگاران گفت: مأموران پلیس فیتا در نظارت روزانه خود در فضای مجازی با یک کانال تلگرامی با بیش از 15000 دنبال کننده مواجه شدند که در آن از فروش انواع مواد مخدر از جمله داروهای کمیاب و غیرقانونی خبر داد.

وی با اشاره به بررسی دقیق ماموران پلیس فتا در این زمینه ، تصریح کرد: ماموران برای برقراری ارتباط با کانال این مدیر تلگرام از روش های مهندسی معکوس استفاده کردند و موفق به شناسایی فرد و همچنین مکان واحد مسکونی در آن شدند. یکی از محله های جنوبی تهران بود.

گودرزی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با مقامات قضایی برای انجام مأموریت انجام شد ، افزود: سرانجام روز گذشته مقامات به منزل این مرد رفتند و متهم را که مدیر این کانال تلگرامی بود دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ ادامه داد: همچنین در بازرسی از منزل متهمان دستگیر شده بیش از 7000 نوع مواد مخدر کشف شد که بیشتر آنها قدیمی ، غیرقانونی و قاچاق بوده و مورد تأیید سازمان غذا و دارو بوده است. “نداشت

وی با بیان اینکه متهم به مقر پلیس منتقل شد و پس از تشکیل پرونده برای ادامه تحقیقات در خصوص جنایت به دادسرا فرستاده شد ، گفت: تحقیقات تکمیلی برای شناسایی سایر افراد دخیل در این پرونده همچنان در دستور کار است.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با تاکید بر اینکه خرید و فروش مواد مخدر در فضای مجازی ممنوع است ، افزود: پلیس در صورت یافتن چنین مواردی برخورد می کند و شهروندان در صورت اطلاع به پلیس فتا گزارش می دهند.

انتهای پیام