حوادث

کشف ۳۸ کیلو شیشه از سوداگران مرگ در شرق تهران

فرمانده مدیریت ویژه شرق استان تهران از توقیف دو دستگاه خودروی تجاری و کشف 38 کیلوگرم شیشه شناور خبر داد.

بر اساس گزارش ما، سردار کیومرث عزیزی درباره جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران از طریق منابع خبری اطلاع پیدا کردند که چند تاجر با تشکیل باند اقدام به خرید مقادیر قابل توجهی شیشه مواد مخدر از یکی از همسایگان شرقی کشور کردند. و آن را منتقل کردند و قصد دارند آن را در مخفیگاه خود توزیع کنند.

وی افزود: با پیگیری های مسئولان و بررسی های میدانی، آدرس مخفیگاه و محل نگهداری این مواد شناسایی و پس از آن هماهنگی های قضایی لازم برای انجام عملیات ترتیب داده شد.

مدیرکل اداری شرق استان تهران گفت: ماموران با رعایت جوانب قانونی وارد محل شده و دو تن از کسبه را دستگیر و به مقر اداری منتقل کردند.

عزیزی با اشاره به بازرسی از محل گفت: ماموران در بازرسی از این محل موفق به کشف 38 کیلوگرم شیشه روانگردان، 68 لیتر شیشه پیش پر شده و … همچنین دو دستگاه خودرو مربوط به مجرمان نیز توقیف شد.

بر اساس اعلام مرکز ارتباطات فرماندهی اداری ویژه استان شرق تهران، وی گفت: دو متهم دستگیر شده نیز به جرم خود اعتراف کردند.

فرمانده اداری ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه شیشه یکی از خطرناک ترین و قابل اشتعال ترین مواد مخدر است، گفت: علاوه بر اعتیاد و مشکلات مربوط به آن، به دلیل ساختار صنعتی که دارد گاهی مصرف کنندگان را خطرناک می کند. موضوعی که منجر به وقوع حوادث تلخ می شود نیز می باشد.

پایان پیام