اجتماعی

کمیته ها و کارگروه های ویژه خدمت به زائرین تشکیل شد

ماه نیوز/ قم معاون پژوهش، توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه آموزش و پرورش قم گامی ثابت در ارائه خدمات به زائرین استان بوده است، افزود: استفاده می کنیم. فرصت ایام نوروز برای خدمت به هموطنان

سهراب مقدمی معاون پژوهشی گسترش منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش و توسعه استان قم و ایرانیان استان قم و شهر حضرت معصومه سلام الله علیها میزبان این مراسم خواهند بود. مسافرانی که مایلند سال شمسی خود را در سال جدید خورشیدی داشته باشند.

وی تصریح کرد: در تربیت و پرورش استان قم تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به زائران به کار بسته ایم و با تشکیل دانشکده های مختلف در جوار این مهم گام برداشته شده است.

معاون پژوهش، توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش، تصریح کرد: از ابتدای اسفندماه سال جاری برای برنامه ریزی دقیق و ارائه خدمات به مناسبت گرامیداشت میهمانان نوروزی و با شرایط ویژه جلسه، و از بازدیدکنندگان استقبال می شود زیرا نتایج خوب و رضایت محدود است.

وی افزود: امیدواریم این گردهمایی ها موجب تقویت خدمات ارائه شده به بازدیدکنندگان شود.

تذکر مقدماتی: بر اساس لایحه قانون، ستاد مزد با رعایت ضوابط عمومی برخورد با مسافران و آموزش و پرورش استان حدود حدود تعیین شد.

وی با ایجاد نمایشگاه های مختلف فرهنگی و معنوی، بروشورهای مرتبط با مهدویت و ایام شعبانیه و ایام ضیافت الهی، پرچم تبلیغ و ترویج آداب معارفه حضرت مهدوی به عنوان عشق به حضرت مهدی(عج)، نصب این پذیرش بازدیدکنندگان غیرفرهنگی، انتخاب جلسات ویژه و توجیه آنها به منظور تجلیل از زائرین شایسته، بسته های فرهنگی و هدایای معنوی و بروشورهای تبلیغاتی مورد استقبال مهمانان و زائران قرار گرفت.

معاون پرورشی کل آموزش و پرورش استان قم در پایان سخنان خود را توفیق خدمت به زائران اهل بیت علیهم السلام و مسجد مقدس جمکران دانست بسیار خطرناک و ارزشمند است.

انتهای پیام