استانی

کمیته ی برگزاری مسابقات بسکتبال سلیقه‌ای عمل می‌کند

احمد پورو ، بازیکن جدید تیم بسکتبال پالایش نفت آبدان ، در مصاحبه با خبرنگار اخبار احمد پورو در آبدان ، جمعه گذشته در پاسخ به ممنوعیت کارت بازی بنل کوچاوی توسط فدراسیون بسکتبال ، باشگاه های برتر کشور به تیم پالایش نفت اطلاع داده اند که به دلیل آنچه پس از دریافت رضایت نامه قبلی باشگاه و استعلام دریافت نکرده اند ، اجازه بازی با بازیکن ترکیبی جدید خود ، بنیل کوچوئی را نخواهند داشت.

وی با بیان اینکه این حادثه علاوه بر اینکه یک دوره خاص بود ، باعث جلب توجه تیم پالایش نفت آبدان در بازی با گرگان پالیکا شد و افزود: باشگاه قبلی که کوچوئی در آن بازی می کرد ، یعنی دانشگاه آزاد اسلامی به طور موقت منحل شد.

وی افزود: متأسفانه در ادامه این روندها ، “زحمتکش” رئیس کمیته مسابقات و داور فدراسیون فوتبال در مصاحبه با یک خبرگزاری رسمی اعلام کرد که این بازیکن تا زمان توافق باشگاه قبلی اش در تیم پالایش بازی نخواهد کرد. درست است. ” آبادان نفت نیست. زیر مجموعه اجرایی دکتر طباطبایی به عنوان رئیس فدراسیون بسکتبال در سازماندهی لیگ بهم ریخته و قدرت کافی برای مدیریت یک مسابقه لیگ برتر را ندارد.

مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش نفت آبدان یادآور می شود: “تا زمانی که سخنگوی فدراسیون فوتبال نباشد ، برخی آقایان به خود اجازه مصاحبه می دهند تا فضای ورزش و هواداران نجیب قلب را تحریک کنند. این باید توسط اتحادیه انجام شود. تیم بسکتبال کشور آسیب های زیادی دیده است.

پورو با تأکید بر اینکه متأسفانه سلیقه کمیته مسابقات است ، گفت: ما مبتدی این کار نیستیم.

وی افزود: بسیاری از بازیکنان فصل گذشته ما که اکنون در تیم های دیگر لیگ برتر بازی می کنند ، هیچ مصالحه یا رضایت نامه ای از باشگاه ما دریافت نکرده اند ، اما آنها با مجوز فدراسیون در آن تیم ها بازی می کنند ، اما بازیکنی که ما جذب کرده ایم. چه نوع بهانه ای ساخته شده است؟

وی گفت: مطمئناً ما مشمول نظر فدراسیون و قوانین هستیم و با باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی مکاتبه کرده ایم ، اما حرف ما این است که اگر از نظر قانونی انجام شود این قانون باید برای کل تیم باشد. برنامه لیگ اعمال می شود.

48