هنری و فرهنگی

۶۰ هتل جدید در جزیره کیش در حال احداث است

ماه نیوز/لرستان دبیر انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره گفت: 60 هتل جدید در جزیره در حال ساخت است.

محسن قریب در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان که امروز در محل این اداره کل برگزار شد، با اشاره به ظرفیت های گردشگری و رشد سرمایه گذاری در این جزیره به ویژه در حوزه گردشگری گفت: سرمایه گذاران اصلی جزیره در مناطق مختلف فعالیت های اکتشافی انجام داده اند که تاثیر زیادی در جذب گردشگر و در نتیجه توسعه و اشتغال در این منطقه داشته است.

وی به وجود 50 هتل با ظرفیت 18 هزار تخت در جزیره اشاره کرد و افزود: 60 هتل جدید در جزیره در حال ساخت است که تمامی آنها به صورت خصوصی توسط سرمایه گذاران ساخته می شود.

دبیر انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره کیش گفت: تا پایان امسال تا پایان امسال 6 میلیون نفر می توانند با بازدید از جزیره کیش از جاذبه های گردشگری این منطقه دیدن کنند. کیش.”

وی گفت: به زودی جمعی از سرمایه گذاران جزیره برای بازدید از پتانسیل های جنگلی در حوزه های مختلف به ویژه گردشگری به این استان سفر می کنند تا فرصت های سرمایه گذاری در این استان را بررسی کنند.

محمدحسین آقای مدیر دفتر جذب و اشتغال سرمایه گذاری استان لرستان نیز در این دیدار گفت: لرستان استقبال و همکاری و تعامل ویژه ای با سرمایه گذاران در حوزه های مختلف به ویژه گردشگری خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اولویت ها و فرصت های سرمایه گذاری لرستان به تشخیص کانون سرمایه گذاران مکتوب می شود، تصریح کرد: از سرمایه گذاران بخش خصوصی دعوت می کنیم به لرستان سفر کرده و با ظرفیت های مختلف استان در زمینه گردشگری آشنا شوند. .

پایان پیام