عمومی

۸۰۰ کلاس درس در شهرستان گناوه برای آموزش حضوری آماده شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ضرغام مردانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: همزمان با سراسر کشور، مدرسه شهرستان شهرستان برای روز یکشنبه آماده پذیرش علم و شروع آموزش حضوری در مدارس مختلف ابتدایی، اول، می باشد. وسط و دوم . .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گینه افزود: حضور و غیاب آموزش و پرورش شهرستان از فردا (یکشنبه) از چهارم فروردین ماه سال جاری در بیش از یک کلاس از شهرستان گینه و مدارس شهرستان گینه آغاز می شود. شهرستان 6000 دانش پژوه می پذیرد.

وی با بیان اینکه تمامی مدیران مدارس، کادر آموزشی و پرورشی و مستاجرین و خدوم مدارس شهرستان از آماده سازی مدارس برای حضور اساتید و آغاز آموزش قدردانی می کنند.

مردانی تصریح کرد: پس از گذشت دو سال از مراسم تاج گذاری، با توجه به تصمیم شورای کشوری مبنی بر رقابت با تمرینات کرونا به صورت نیمه حضوری و مجازی، بر اساس این تصمیم، تمرینات فردی با حضور کادرفنی برگزار می شود. رئيس جمهور.”

وی گفت: شروع آموزش بر اساس تصمیم معلم مبنی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرونا از جمله رعایت بهداشت فردی و بهداشت محیط و برگزاری کلاس ها و استفاده از ماسک توسط کارکنان آموزش و پرورش.

مدیر آموزش و پرورش شهرک گفت: از همه اولیای الهی تقاضا می شود فرزندان خود را برای حضور فرزندان در مدارس و شروع آموزش پس از دو سال آماده کنند.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز اعضای فرهنگسرای شهرستان تمام تلاش خود را برای پذیرایی از میهمانان نوروزی در شب و روز به کار می گیرند، گفت: این همه تلاش و زحمات قابل تقدیر است.