اجتماعی

2 کارویژه در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی تنگستان

به گزارش خبرنگار گروه خبر آنا، آنا مجتبی حکیم زاده در دیدار علی حیدری فرمانده سپاه امام علی(ع) شهرستان تنگستان، اظهار کرد: این نهاد مقدس امروز در جایگاه کشور ملموس و نمایان است.

وی همچنین دو رشته اصلی و مهم مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی جدید تنگستان (اهرم) را در حوزه فرهنگ، اقتصاد اجتماعی و اقتصادی بنیانگذاران و ایجاد کارآفرینی عنوان کرد و گام دوم در تحول دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامی واحد تنگستان (اهرم) نقش و وظیفه ماست و جامعه منتظر راه اندازی دانشگاه است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان (اهرم) تصریح کرد: در بحث هایی مانند ترویج عفاف و حجاب، پاسداری و تکریم شهدا، جایگاه و آسیب های اجتماعی، به حوزه فرهنگ اعتقاد داریم.

حکیم زاده افزود: یکی از برنامه های ویژه این دانشگاه اعطای بورسیه در رشته های اقتصادی و ایجاد بسترهای اشتغال با توجه به ظرفیت واحد تنگستان (اهرم) از جمله وجود کارگاه ها و پژوهشکده ها و غیره است. دانش‌پژوهان، اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده‌ایم و امیدواریم نتایج و مزایای این تلاش‌ها در آینده نزدیک نمایان شود.

دانشگاه آزاد اسلامی باید در اشتغال مستقیم گام های عملیاتی بردارد

فرمانده حراست شهرستان تنگستان همچنین گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید با استفاده از ابزار علمی در تولید مستقیم، اشتغال و خودکفایی منطقه گام های عملیاتی بردارد. اگر دانشگاه‌های اسلامی اسلامی بودند و گرایش‌های دینی و مذهبی گوناگون در جامعه وجود داشت، تأثیر بیشتری در روند رشد و توسعه داشتند.

علی حیدری افزود: واحد آزاد اسلامی دانشگاه اهرم دستاوردهای خوبی در حوزه فرهنگی دارد و نباید فعالیت خود را محدود به دانشگاه کند. بلکه باید در این ظرفیت بزرگ برای توسعه و اعتلای شهر گام های موثر و مفیدی برداشت.

به گزارش آنا، در این دیدار در خصوص تشکیل تفاهم نامه هایی بین دانشگاه آزاد اسلامی تنگستان (اهرم) و امام علی (ع) شهرستان تنگستان، در خصوص راه اندازی خانه نخبگان شهید «دکتر مصطفی چمران» در این شهر. واحد دانشگاه و پشتیبانی آن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال بررسی و تبادل نظر درباره برنامه های عملیاتی دانشگاه اسلامی تنگستان بود.

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /