اجتماعیمعرفی کسب و کار

اموزش باز كردن قفل بازي ps4 هکی بدون اینترنت

باز کردن قفل بازی های هکی پلی استیشن

در این مقاله سعی داریم نحوه بازگرداندن بازی های قفل شده پلی استیشن و اکانت قانونی ps4 را به شما آموزش دهیم. قبل از هر چیز باید عرض کنیم که ما به هیچ وجه بازی های هکی یا اکانت های ترکیبی را به شما پیشنهاد نمی دهیم و در مقاله های مختلف در سایت معایب زیاد بازی های هکی را توضیح داده ایم. اگر به هر دلیلی شما از اکانت های هکی یا ترکیبی استفاده کردید و بعد از چند وقت بازی شما قفل شد فقط یک راه حل وجود دارد که احتمال دارد بتوانید قفل بازی را برگردانید

اولین مرحله

به اکانت ترکیبی یا هکی که بازی های آن قفل شده است بروید

به قسمت

setting

بروید.

و سپس گزینه Accounte managment را انتخاب کنید…

سپس گزینه

Activate As Your Primary Ps4

را انتخاب کنید.

بعد از آن گزینه  Activate را بزنید.

بعد از آن در همان صفحه Account management

گزینه Restore licences را انتخاب کنید.

سپس از اکانت خارج شوید و به اکانت خودتان بروید

مشاهده می کنید که قفل بازی ها از بین رفته است.

دقت کنید که این روش تنها در صورتی جواب می دهد که شخصی که اکانت آن هک شده پسورد اکانت را عوض نکرده باشد.

مقاله پیشنهادی: خرید اکانت ظرفیت ۲ ps5

آموزش رفع مشکل قفل شدن بازی های PS4 (پلی استیشن 4) تست شده

برخی از کاربران با مشکل قفل شدن بازی های PS4 یا پلی استیشن 4 مواجه می شوند. در این مقاله قصد داریم نحوه باز کردن قفل بازی ها در پلی استیشن 4 را به صورت تصویری به شما آموزش دهیم، در ادامه همراه گیم استور باشید. برای برخی از افراد پیش می آید که بازی هایشان قفل شود، اگر نسخه دیجیتالی بازی را خریداری کرده اید احتمال پیش آمدن این مشکل وجود دارد.

دستگاه اجازه دسترسی بازی را به شما نمی دهد و با این خطا مواجه می شوید.

این مشکل بیشتر در کنسول کسانی که به صورت آفلاین بازی می کنند، پیش می آید.

دقت کنید که تنها قفل بازی هایی که خریداری کرده اید و دارای لایسنس هستند را می توانید باز کنید.

نحوه باز کردن قفل بازی ها در پلی استیشن 4

برای حل مشکل قفل شدن بازی های PS4 کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

ممکن است دستگاه شما به عنوان کنسول Primary تعریف نشده باشد، در این صورت باید به صورت دستی این کار را انجام دهید.

برای این کار ابتدا وارد تنظیمات (Settings) دستگاه شده و روی Account Management کلیک کنید.

در صفحه باز شده روی Activate as Your Primary PS4 کلیک کنید (قبل از این کار مطمئن شوید که به PSN متصل هستید).

صفحه ای جدید برای شما باز خواهد شد و 2 گزینه را مشاهده خواهید کرد، برای Primary کردن کنسول روی Activate کنید.

روش دوم رفع مشکل قفل شدن بازی های PS4

اگر روش قبلی مشکل شما را حل نکرد، این روش را تست کنید و مطمئن باشید مشکل شما حل خواهد شد.

ابتدا دستگاه خود را به اینترنت متصل کرده و وارد تنظیمات (Settings) کنسول شوید.

سپس روی Account Management کلیک کنید.

نکته: حتما وارد اکانت PSN خود شوید و بعد این روش را تست کنید.

در صفحه باز شده روی گزینه Restore Licenses کلیک کنید.

برای رفع مشکل قفل شدن بازی های PS4 روی Restore کلیک کنید.

اگر از اکانت هکی استفاده می کنید، هیچ راهی برای باز کردن قفل بازی ها ندارید و باید تمام آن ها را پاک کنید.

از قفل در آوردن بازی Ps4 با چند ترفند ساده

یادگیری از قفل در آوردن بازی Ps4 بسیار مهم است چون این روزها اینترنت باعث شده تا دسترسی به اطلاعات مخاطبین بسیار راحت شود. این موضوع در مورد بازی‌های پلی استیشن هم صحت دارد. یعنی اگر شما Ps4 خود را به اینترنت متصل کنید، بسیاری از اطلاعات شما به شرکت سازنده منتقل می‌شود.

شرکت با این اطلاعات می‌تواند متوجه شود که اکانت شما جعلی است یا خیر، بازی را از روش درست بارگیری کرده‌اید یا نه و هر اطلاعاتی که بخواهد را می‌تواند دریافت کند. همین موضوع سبب می‌شود که بازی را قفل کنند که البته جای نگرانی نیست و با آموزش سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در این مقاله می‌توانید، به راحتی بازی‌های خود را از حالت قفل در آورید.

روش‌های موجود برای از قفل در آوردن بازی Ps4

اگر تجربه قفل شدن بازی در Ps4 را داشته باشید، شاید تجربه حذف کردن همان بازی قفل شده را هم دارید. چون اگر بازی قفل شود، نمی‌توان آن را بازی کرد و بازی که برای شما هیچ منفعتی ندارد را قطعا باید حذف کنید. البته اگر بازی که حذف کردید را خیلی دوست داشته باشید، احتمالا دوباره آن را دانلود و نصب می‌کنید.

این کار هم هزینه‌بر می‌باشد و هم وقت گیر. پس بهترین راه این است که روش‌های از قفل در آوردن بازی Ps4 را یاد بگیریم. خوشبختانه چندین روش وجود دارد که هر کدام از آن‌ها در برخی مواقع جواب می‌دهند. اما این موضوع هم هست که با یادگیری این روش‌ها دیگر بازی نخواهد ماند که نتوانید قفل آن را باز کنید. نهایتا باید یکی دو روش را بر روی آن امتحان کنید.

روش اول از قفل در آوردن بازی Ps4

روش اول برای راحت شدن از باز کردن قفل بازی در پلی استیشن ۴ استفاده از قابلیت لایسنس می‌باشد. شرکت‌ به وسیله لایسنس بازی‌ها را می‌تواند قفل کند. پس اگر ما بتوانیم این کدها را دوباره به بازی وارد کنیم، یا همان Restore License را به خوبی انجام دهیم، بازی‌ها از حالت قفل خارج می‌شوند.

    ابتدا به قسمت Power مراجعه کنید و گزینه Switch User را انتخاب کنید. (لازم است بدانید که بازی‌های شما در یک سری اکانت‌ها ذخیره می‌شوند. پس برای دسترسی به آن‌ها باید به سراغ گزینه Switch User رفت).

    بسته به تعدادی که اکانت فعال داشته باشید، برای شما به نمایش در می‌آید. بازی قفل شده مورد نظر شما در یکی از اکانت‌های موجودتان نصب شده است. آن اکانت را انتخاب کنید و به قسمت Setting بروید.

 • حالا گزینه Account Management را انتخاب کنید.
 • برای از قفل در آوردن بازی Ps4 گزینه و ریستور لایسنس، Sign in را انتخاب کنید.
 • بعد از مدتی کوتاه، یک صفحه لود می‌شود که باید ایمیل و پسوردی که هنگام نصب اکانت برای آن زده بودید را، وارد کنید. از این به بعد هم اگر قصد خرید اکانت دارید، ایمیل و پسورد آن را یک جا یادداشت کنید.
 • بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد، sign in را فشار دهید.
 • حالا گزینه Activate as your primary Ps4 را انتخاب کنید.
 • در این صفحه دو گزینه وجود دارد. گزینه اولی یعنی Activate باید خاموش باشد. آن را انتخاب کنید و چند لحظه منتظر بمانید. حالا اگر دوباره به سمت آن بروید، می‌بیید که خاموش شده است.
 • در آخر هم، گزینه Restore license را انتخاب و Restore را تایید کنید. سپس گزینه اول، یعنی Sign Out را انتخاب کنید. حالا به قسمت پاور مراجعه کنید و Log out Ps4 را انتخاب کنید.

روش اول تا چه زمانی به ما کمک می‌کند؟

شاید بپرسید که روش اول از قفل در آوردن بازی Ps4 تا چه اندزه به ما کمک می‌کند؟ باید بگوییم که روش اول بهترین و تقریبا تنهاترین روش برای این کار می‌باشد. اما این که چه زمانی قابلیت‌اش را از دست می‌دهد، بستگی به شما دارد. اگر در هنگام خرید اکانت ایمیل و پسورد آن را ذخیره کرده باشید، روش اول همیشه جوابگو خواهد بود. اما اگر اکانت مال خودتان نیست و یا ایمیل و پسورد خود را به هر دلیلی فراموش کرده‌اید، دیگر نمی‌توانید از روش اول استفاده کنید. پس اگر همچین مشکلی دارید، به سراغ روش دوم برویم.

روش دوم از قفل در آوردن بازی Ps4

در این روش به جای این که لایسنس‌ها را دوباره دانلود کنیم، به سراغ خرید اکانت می‌رویم. نکته‌ای که در خرید اکانت باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، این است که آن اکانتی را بخرید که بازی شما را با جزئیات تمام داشته باشد. یعنی ریجن و دیتای آن با ریجن و دیتای بازی نصب شده بر کنسول شما یکی باشد. بعد از خرید و چک کردن این موارد، برای از قفل در آوردن بازی Ps4 به سراغ روش دوم می‌رویم.

 • به سراغ power بروید و Switch account را انتخاب کنید.
 • اکانت جدید را با استفاده از علامت + یا همان New user موجود در همان صفحه، به کنسول خود اضافه کنید.
 • ایمیل و پسورد را وارد و sign in را انتخاب کنید.
 • حالا به قسمت Library مراجعه و گزینه یکی مانده به آخری را انتخاب کنید. بازی‌هایی که در اکانت جدید هستند و به آن‌ها علاقه دارید، یا از بازی‌های قفل شده شما هستند را دانلود و بر روی کنسول خود نصب کنید.
 • دوباره وارد تنظیمات شوید و گزینه Switch account را انتخاب کنید.
 • به سراغ گزینه activate بروید و در صورت فعال بودن گزینه اول، آن را خاموش کنید.
 • سپس گزینه license restore را انتخاب و Restore را تایید کنید.
 • به سراغ Power بروید و گزینه log out Ps4 را انتخاب کنید.
 • تبریک می‌گویم، شما دیگر بازی قفل شده ندارید و می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید.

نتیجه گیری

آموزش از قفل در آوردن بازی Ps4 تقریبا بسیار مهم است. چون هر سری که سیستم خود را به اینترنت متصل می‌کنید، احتمال قفل شدن اکانت وجود دارد. همانطور که می‌دانید حذف کردن بازی‌ها و دانلود و نصب دوباره آن‌ها هم مشکلات خود را دارد. اما با استفاده از دو روش موجود در این مقاله، خیلی راحت و در عرض چند لحظه بازی‌های قفل شده خود را از حالت قفل خارج کنید.

اگر ایمیل و پسورد اکانت را داشته باشید، با روش اول و اگر نداشتید، باید از روش دوم استفاده کنید. با مراجعه به سایت ایموجو می توانید از مطالب مفید و کاربردی آموزش گیم استفاده کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش نقد و بررسی بازی اطلاعات کاملی را در مورد انواع بازی های روز در دنیا کسب نمایید.

منبع مقاله: خرید اکانت fifa 23