نماد سایت ماه نیوز

چرا در اینستاگرام نمیتوانیم فالو کنیم؟

رفع مشکل محدودیت فالو نشدن افراد در اینستاگرام با 8 روش

اینستاگرام instagram followers panel همچنان یک برنامه مهم در رسانه های اجتماعی است. اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان، دستورالعمل های سختگیرانه ای برای جلوگیری از سوء استفاده، آزار و اذیت و هرگونه سوء استفاده از این پلتفرم دارد. ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد دلایل مختلفی که نمی توانید کسی را فالو کنید و رفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرام و smm panel صحبت کرده ایم.

اینستاگرام همچنان یک  برنامه  مهم  در رسانه های اجتماعی است. اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان، دستورالعمل های سختگیرانه ای برای جلوگیری از سوء استفاده، آزار و اذیت و هر گونه سوء استفاده از این پلتفرم دارد. گاهی اوقات، برنامه اینستاگرام ممکن است حساب شما را به چند عملکرد محدود کند. ممکن است پست‌ها را دوست نداشته باشید، نظرات خود را به اشتراک نگذارید ، یا حتی کسی را در اینستاگرام دنبال نکنید. شاید بخواهید بدانید چرا این اتفاق می افتد و چگونه به آن پایان دهید.

عوامل متعددی منجر به چنین مشکلاتی در حساب اینستاگرام شما می شود. این می تواند یک نقص اتصال شبکه، استفاده بیش از حد از اینستاگرام در مدت زمان کوتاه، خطای احراز هویت و موارد دیگر باشد. بیایید آنها را بررسی کنیم.

رفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرام و فالو نشدن افراد در اینستا

1. رفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرام: شما از حد مجاز تجاوز کرده اید

برای جلوگیری از نفوذ هرزنامه ها و ربات ها بر این پلتفرم، اینستاگرام محدودیتی برای تعداد حساب هایی که می توانید در یک ساعت یا یک روز دنبال کنید، تعیین کرده است. محدودیت ساعتی 200 است و می توانید روزانه تا 7500 حساب را دنبال کنید. اگر از حد تعیین شده فراتر رفته اید، نمی توانید اکانت های بیشتری را در اینستاگرام دنبال کنید. یک یا دو روز صبر کنید و بدون هیچ مشکلی اکانت های بیشتری را دنبال کنید.در حالی که منتظر برداشتن محدودیت اینستاگرام هستید، باید اکانت هایی را که کمتر با آن ها تعامل دارید انفالو کنید.

2. رفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرام: اینستاگرام شما را اکشن بلاک کرده است

حساب اینستاگرام شما زمانی که شرکت آن را مسدود می کند، به طور موثر به حالت read only تبدیل می شود. دنبال کردن چندین حساب در یک دقیقه، لایک کردن و اشتراک‌گذاری نظرات در مورد پست‌ها در مدت زمان کوتاه، یا اتصال بیش از حد سرویس‌های شخص ثالث به حساب اینستاگرام خود – همه این فعالیت‌ها ممکن است پرچم قرمزی را برای الگوریتم‌های اینستاگرام ایجاد کنند.

به این ترتیب برخی از عملکردهای حساب شما محدود می شوند. در برخی موارد، اینستاگرام ممکن است حساب شما را نیز مسدود کند. این بدان معناست که نمی‌توانید کسی را فالو کنید، پستی را لایک کنید یا به اشتراک بگذارید یا نظری را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

3. رفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرام: اتصال شبکه را بررسی کنید

هنگامی که با یک اتصال شبکه ناقص در تلفن خود سروکار دارید، همچنان با مشکلاتی در مورد بازخوانی فید، ارسال پیام یا دنبال کردن حساب دیگری در پلتفرم اجتماعی مواجه خواهید شد. می توانید به طور موقت حالت هواپیما را در تلفن خود فعال کرده و پس از چند ثانیه آن را غیرفعال کنید تا اتصال شبکه مجددا تنظیم شود.

اگر همچنان با مشکل اتصال به اینترنت در تلفن خود مواجه هستید، تنظیمات شبکه را بازنشانی کنید. راهنمای ما را بررسی کنید تا بدانید وقتی تنظیمات شبکه را در تلفن خود بازنشانی می کنید چه اتفاقی می افتد.

4. رفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرام: VPN یا فیلتر شکن را غیرفعال کنید

آیا سعی کردید از اینستاگرام درحالیکه فیلترشکنتان روشن است استفاده کنید؟ اینستاگرام ممکن است آدرس های IP مختلفی را برای حساب شما شناسایی کرده و آن را به عنوان فعالیت مشکوک علامت گذاری کند. این شرکت حساب شما را از دنبال کردن دیگران محدود می کند. باید اتصال VPN را در تلفن خود غیرفعال کنید و بعد از مدتی سعی کنید از آن استفاده کنید.

5. رفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرام: کاربر شما را بلاک کرده است

آیا کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟ متأسفانه شما نمی توانید چنین حساب هایی را دنبال کنید. ممکن است آن شخص شما را در اینستاگرام مسدود کرده باشد. همچنین، اینستاگرام وقتی کسی شما را بلاک می‌کند اطلاعی نمی‌دهد. شما باید مشکلات را در تماس یا سایر برنامه های رسانه های اجتماعی حل کنید و از شخص بخواهید که شما را در اینستاگرام انبلاک کند.

6. برای رفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرام: حساب خود را دوباره تأیید کنید

به دلیل خطای احراز هویت حساب کاربری در اینستاگرام، ممکن است با دنبال کردن شخصی در اینستاگرام با مشکل مواجه شوید. وقت آن است که از برنامه خارج شوید و با استفاده از همان اطلاعات حساب کاربری دوباره وارد شوید.

مرحله 1: اینستاگرام را در اندروید یا آیفون باز کنید (هر دو برنامه از یک رابط کاربری یکسان استفاده می کنند).

مرحله 2: به حساب کاربری خود بروید و روی منوی سه خط در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

مرحله 3: تنظیمات اینستاگرام را باز کنید.

مرحله 4: به پایین بروید تا از حساب خود خارج شوید و تصمیم خود را تأیید کنید.

مرحله 5: با استفاده از جزئیات حساب اینستاگرام دوباره وارد شوید و بدون مشکل اکانت ها را دنبال کنید.

7. برای رفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرام: سرورهای اینستاگرام را بررسی کنید

اگر سرورهای اینستاگرام مشکل داشته باشند، همچنان با مشکلات خاصی در عملکردهای برنامه مواجه خواهید شد. به Downdetector بروید و اینستاگرام را جستجو کنید تا مشکل را تأیید کنید. ممکن است متوجه نظرات متعدد کاربری در تأیید این مشکل شوید. صبر کنید تا اینستاگرام مشکل را از پایان خود حل کند و دوباره از برنامه استفاده کنید.

8. از ربات ها یا برنامه های شخص ثالث استفاده کرده اید

وقتی از ربات‌ها یا برنامه‌های شخص ثالث برای خودکار کردن عملکردهای خاص در برنامه استفاده می‌کنید، این عمل خط‌مشی اینستاگرام را نقض می‌کند و ممکن است شرکت شما را از دنبال کردن حساب‌های بیشتر منع کند.

سخن آخر

اینکه اینستاگرام به شما اجازه فالو کردن دیگران را نمی دهد می تواند شما را ناامید کند. قبل از اینکه برای ثبت شکایت به مرکز راهنمایی اینستاگرام بروید، ترفندهای بالا را امتحان کنید و مشکل را برای حساب خود عیب یابی کنید. هنگام استفاده از ربات ها، VPN ها یا برنامه های شخص ثالث برای اجرای حساب خود باید مراقب باشید.

خروج از نسخه موبایل