استانی

برق در مناطق زلزله زده خوی پایدار است / سالن‌های ورزشی در اختیار زلزله‌زدگان قرار گرفت

به گزارش ماه نیوز آذربایجان‌غربی، زلزله ۵.۹ ریشتری خوی را لرزاند.

برق پایدار است

تمامی اکیپ‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی جهت رفع مشکلات برق مناطق زلزله زده و رفع آسیب‌های ایجاد شده در حالت آماده باش کامل قرار گرفته‌اند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به دنبال زلزله ۵/۹ ریشتری در شهرستان خوی تمامی نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در حالت آماده باش قرار دارند و هم اکنون اکیپ‌های عملیاتی شهرستان‌های معین با تجهیزات و امکانات لازم برای رفع مشکلات ایجاد شده در منطقه و آسیب‌های حاصل از زلزله آماده خدمت رسانی هستند.
هم اکنون وضعیت شبکه برق در شهرستان خوی پایدار است و قطعی‌های گزارش شده در برخی از مناطق ناشی از سیم‌پارگی و برخورد اشیاء با سیم‌های برق می‌باشد و اکیپ‌های عملیاتی برای رفع این مشکلات در تلاش هستند.
* حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در مناطق زلزله‌زده
از ساعات ابتدایی وقوع زلزله مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به همراه اکیپ‌های عملیاتی این شرکت در مناطق زلزله‌زده حضور و در حال بررسی آخرین وضعیت شبکه در این مناطق هستند.
مشترکین شهرستان خوی می‌توانند قطعی‌های حاصل از این حادثه را از طریق تماس با سامانه ۱۲۱ فوریت‌های برق اطلاع‌رسانی نمایند و اکیپ‌های عملیاتی این شرکت در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.
اکیپ‌های عملیاتی صنعت برق تا رفع کامل مشکلات برق در تمام مناطق زلزله زده در محل حضور خواهند داشت.

تمامی اماکن ورزشی شهرستان خوی بمنظور اسکان زلزله زدگان آماده شده است

مدیرکل ورزش وجوانان آذربایجان‌غربی در پی وقوع زلزله ۵/۹ ریشتری امشب شهرستان خوی گفت: حسب دستور وزیر ورزش و جوانان، تمامی اماکن ورزشی این شهرستان بمنظور اسکان زلزله زدگان آماده شده است.

سجاد بیرامی ضمن همدردی با زلزله زدگان عزیز شهرستان خوی گفت: با دستور وزیر ورزش و جوانان و حسب هماهنگی های انجام‌گرفته با ستاد مدیریت بحران استانداری بویژه استاندار آذربایجان‌غربی و فرمانداری شهرستان، با توجه به شدت این زمین لرزه و خسارت‌های بوجود آمده، تمامی اماکن ورزشی شهرستان خوی برای اسکان زلزله زدگان خویی آماده شده است، با همکاری هلال احمر تجهیز و آماده اسکان هموطنان زلزله خویی بویژه این منطقه می باشد.

بیرامی همچنین افزود: علاوه بر اختصاص سالن ها و اماکن ورزشی شهرستان خوی برای اسکان زلزله زدگان، نیروهای داوطلب مجموعه اداره کل ورزش وجوانان استان، اداره ورزش وجوانان شهرستان خوی در قالب نیروهای ستادی و شهرستانی و نیر هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد جوانان آمادگی خود را برای امدادرسانی و کمک به مصدومین و زلزله زدگان اعلام نموده و به محل های مورد نظر بخصوص روستاها و مناطق محروم اعزام شده اند.