برگزیده‌های جشنواره هنرهای تجسمی فجر معرفی شدند

طوبای زرین به چه هنرمندانی رسید؛

برگزیدگان پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در تالار وحدت شناخته شدند.

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، برگزیدگان پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در بخش‌های تجسم هنر و طوبای زرین و بخش ویژه جهاد تبیین به شرح زیر اعلام شدند.

بخش ویژه قله ها

تقدیرشده‌ها:

رشته خوشنویسی: مصطفی عابدینی از آبیکرشته عکاسی: روح الله جوانی از اصفهانرشته کاریکاتور: محمدعلی رجبی از نطنزرسته نگارگری: رضا بدرالسماء از اصفهانبرگزیده این بخش از رشته طراحی گرافیک انتخاب شد و محمدصابر شیخ‌رضایی این عنوان را از آن خود کرد.

مسعود نجابتی، سیدمحمدرضا میری و سیدعباس میرهاشمی جوایز این بخش را اهدا کردند.

برگزیده‌های طوبای زرین

بخش تصویرسازیدو نفر بدون رتبه‌بندی الهام زمانی از مشهد و سیدرسول میردامادی از کرج تقدیر شدند. مجید ذاکری از تهران برگزیده این بخش اعلام شد.

بخش حجم

احمد رنجبر رفیع از کرج، زهرا شهامت‌پور از تهران و امیرحسین میرقیصری از قم مورد تقدیر قرار گرفتند و برگزیده این بخش مجتبی شاکری از کاشان اعلام شد.

بخش خوشنویسی

محمد بازیار از گنبد، احمد دانش مراغی از مراغه و رحمان غلامی از همدان شایسته تقدیر و حامد فقیهی از قم برگزیده این بخش اعلام شدند.

بخش طراحی گرافیک

علی پیشدار از بندرعباس و محمد متقی‌منش از اهواز شایسته تقدیر و محمد ترک از اهواز برگزیده این بخش شدند.

بخش عکاسی

امیر عنایتی از تربت حیدریه و سعید قاسمی از اهر شایستگان تقدیر و امین برنجکار از شیراز برگزیده این بخش اعلام شدند.

بخش کاریکاتور

شایسته تقدیر: حسین رحیم خانی و سالار عشرت‌خواه از تبریزبرگزیده: عباس محمدجو از قمبخش نقاشیشایسته تقدیر: علیرضا حسینی صدر از تبریز و سجاد گمار از تویسرکانبرگزیده: آذر امیدی از تهرانبخش نگارگریشایسته تقدیر: روح الله پروین از قم، زینب رجبی از تهران و ژیلا شیری از تهران

بخشی از جشنواره با عنوان «یاد یاران» برای زنده کردن هنرمندان فقید شامل بهزاد غریب‌پور گرافیست، مریم کاظم‌زاده عکاس، مسعود سپهر گرافیست، بابک برزویه عکاس و حبیب‌الله صادقی نقاش بودند که از آنها تجلیل شد

 

انتهای پیام/