سلامت و دانش

خودروی جدیدی که به خدمت امدادخودرو در می‌آید/ عکس

شرکت آرین موتور که در دوران واردات خودرو به کشور از میتسوبیشی لنسر برای خدمات امداد رسانی استفاده می کرد حالا از لاماری ایما امداد خودرو رونمایی کرده است. نمای ظاهری خودرو امدادی لاماری ایما مشابه محصول اصلی طراحی شده و در طراحی تجهیزات داخلی کابین از مدل‌سازی سه‌بعدی پیشرفته استفاده شده است. این شرکت قصد دارد ۳۲ دستگاه خودرو سرویس لاماری را در سراسر کشور بین نمایندگان خودش توزیع کند. بنابراین هر نمایندگی این مجموعه یک یا دو خودروی امداد سیار را در اختیار خواهد داشت تا از آن‌ها برای امدادرسانی به مشتریان استفاده کند.

لاماری ایما سرویس

تجهیزات لاماری ایما امداد خودرو

از نکات جالب در طراحی لاماری ایما امداد خودرو محصول آرین پارس موتور می‌توان به نماد شاخ گوزن در نمای جانبی، شبرنگ‌های زیر سپر جلو و عقب و چراغ‌های هشدار نارنجی بدون آژیر و بلندگو اشاره کرد. برای نصب تجهیزات خدمات فنی و افزایش دوام آن‌ها در این محصول، ابتدا یک مدل سه‌بعدی از داخل کابین خودرو تهیه شده و فضاسازی کاملاً منطبق بر نقشه خودرو بر اساس آن مدل انجام شده است.

لاماری‌ایما جایگزین میتسوبیشی‌لنسر برای امدادخودرو می‌شود!/ عکس

خودروهای امدادی لاماری به زودی به خدمات کوییک سرویس و سرویس در محل مجهز خواهند شد. این خودروها به منظور ارائه خدمات کامل به مشتریان به امکاناتی کامل مجهز خواهند بود. این امکانات مانند جامپ استارت، مخزن آب، جک، انواع آچار و ابزارهای سبک، کیت پنچرگیری، علائم هشداردهنده و سایر ابزارهای لازم برای سرویس فوری هستند.

لاماری‌ایما جایگزین میتسوبیشی‌لنسر برای امدادخودرو می‌شود!/ عکس

شرکت آرین پارس موتور در سال ۱۴۰۲ بیش از ۳۸۰۰ دستگاه لاماری ایما را تولید و به بازار عرضه کرده است. لاماری EAMA‌ یکی از خودروهای محبوب و پرفروش در بازار ایران طی سال ۱۴۰۱ بود. این خودرو به دلیل بهره‌مندی از ظاهر جذاب، مشخصات فنی قدرتمند و همچنین قیمت اقتصادی در مقایسه با رقبا به موفقیت‌های قابل توجهی در بازار ایران دست یافت.

لاماری ایما امداد خودرو

کراس‌اوور لاماری ایما به یک موتور ۱.۵ لیتری توربو GDI مجهز است. این موتور توان ۱۹۵ اسب بخار و گشتاور ۲۸۵ نیوتن متر را ارایه می‌کند. قدرت در این کراس‌اوور توسط یک جعبه‌دنده دوکلاچه تر به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

لاماری‌ایما جایگزین میتسوبیشی‌لنسر برای امدادخودرو می‌شود!/ عکس

۲۲۷۲۲۷