اقتصادیمعرفی کسب و کار

انواع بازی های آنلاین و اینترنتی درآمدزا

کسب درآمد ارزی با بازی | معرفی 6 بازی که به شما پول پرداخت می کنند

بازی کردن با تلفن همراه قطعا شما را ثروتمند نمی‌کند، همه دوست دارند که پول اضافی برای خرج کردن داشته باشند، اما یافتن راهی مناسب برای کسب درآمد اضافه در اوقات فراغت، دشوار است. بعلاوه، مدیریت بسیاری از شغل‌های دوم می‌تواند دشوار یا ناامید کننده باشد و عده کمی وجود دارند که بخواهند بعد از بازگشت از یک روز سخت در شغل تمام وقت خود به خانه، به کار کردن دوباره فکر کنند. در ادامه به کسب درآمد ارزی با بازی در بهترین سایت برای بازی می‌پردازیم.

کسب درآمد ارزی با بازی

اگرچه این بازی‌ها شما را ثروتمند نمی‌کنند، اما برنامه‌های زیادی وجود دارند که به شما در ازای بازی کردن یا انجام کارهای ساده در تلفن همراه خود، به شما پاداش می‌دهند. برخی از این برنامه‌ها نیز به افرادی که از آنها استفاده می‌کنند پول واقعی می‌پردازند. ده‌ها مورد از این دست برنامه‌ها وجود دارد و بله، بسیاری از آنها مشکوک یا کلاهبردار هستند. اما چند مورد وجود دارد که نه تنها قانونی هستند بلکه ارزشش را دارند که آنها را بشناسید و یا از آنها استفاده کنید.

شما نمی‌توانید شغل تمام وقت خود را با این برنامه‌ها جایگزین کنید، اما آنها می‌توانند به شما کمی پول اضافی بدهند که بتوانید با آن خود را خوشحال کنید.

معرفی 6 بازی که به شما پول پرداخت می‌کنند

    Swagbucks: طیف گسترده‌ای از روش‌های کسب درآمد.

    MyPoints: در صورت خرید نقدی در وب سایت‌های خرده فروشی منتخب، امتیاز دریافت کنید.

    Mistplay: برای انجام این بازی روی موبایل خود، پاداش بگیرید.

    Publishers Clearing House: هدایا و انجام قرعه کشی

    Long Game: پس اندازهای بازی نمایی شده.

    Givling: افرادی که بدهی دانشجویی دارند.

۱. درآمد ارزی با بازی Swagbucks (۵ دلار پاداش)

 • پلتفرم: iPhone ،Android وcom
 • چقدر می‌توانید درآمد داشته باشید: ۲ دلار تا ۴ دلار در ساعت
 • هزینه بازی چقدر است: ۰ دلار برای اکثر بازی‌ها، برخی هزینه ورود دارند.
 • روش پرداخت: PayPal، همچنین می‌توانید از پاداش‌های دیگر مانند محصول و کارت هدیه نیز استفاده کنید.

Swagbucks یکی از معروف‌ترین وب سایت‌ها و برنامه‌هایی است که به کاربران خود پاداش می‌دهد. ثبت نام در این سرویس آسان است و می‌توانید با هر گوشی موبایل یا رایانه از آن استفاده کنید.

این سایت انواع مختلفی از روش‌های کسب امتیاز برای دریافت پاداش را ارائه می‌دهد که به آنها Swagbucks می‌گویند. می‌توانید در نظرسنجی شرکت کنید، در اینترنت جستجو کنید، فیلم تماشا کنید، برای پیشنهاداتی مانند آزمایش رایگان محصولات مختلف ثبت نام کنید یا از پورتال خرید وب سایت برای کسب پاداش هنگام خرید آنلاین استفاده کنید.

مرکز بازی Swagbucks چند دسته مختلف از جمله بازی‌های پولی را ارائه می‌دهد. می‌توانید این بازی‌ها را رایگان انجام دهید، اما هیچ سودی به دست نمی‌آورید. اگر به مهارت‌های خود اطمینان دارید، این بازی‌ها، مسابقات بازیکن مقابل بازیکن با جوایز نقدی ارائه می‌دهند. نکته مهم این است که برای بازی باید هزینه ورودی بپردازید. اگر برنده شوید، می‌توانید سودی کسب کنید، اما اگر بازی را ببازید، مانند هر قماری، پول خود را از دست خواهید داد. اما Swagbucks برای برخی از هزینه‌های ورودی به شما تخفیف می‌دهد.

Swagbucks همچنین بازی‌های رایگانی را نیز ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند هر روز چند Swagbuck کسب کنید.

خلاصه، شما می‌توانید با دانلود و انجام بازی‌ها بر روی موبایل خود، Swagbucks به دست آورید. به این منظور، شما باید برای پیشنهاد در سایت Swagbucks ثبت نام کنید، برنامه را دانلود کنید و شرایط خاصی مانند رسیدن به حداقل سطح را برای کسب پاداش برآورده کنید.

۲. MyPoints (۱۰ دلار پاداش)

 • پلتفرم: iOS ،Android وcom
 • چقدر می‌توانید درآمد داشته باشید: ۲ دلار تا ۴ دلار در ساعت
 • هزینه بازی چقدر است: رایگان
 • روش پرداخت: PayPal و کارت‌های هدیه

MyPoints یک وب سایت است که بسیار شبیه به Swagbucks است و برای فعالیت‌هایی مانند نظرسنجی، تماشای فیلم و بازی کردن پاداش‌هایی ارائه می‌دهد.

تمرکز MyPoint بیشتر بر کسب درآمد هنگام خرید است و هنگام خرید از فروشگاه یا وب سایت خرده فروشی که در این برنامه مشارکت دارد، تا ۴۰ درصد به شما پاداش می‌دهد. این سایت همچنین کوپن‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌توانید هنگام خرید از آنها برای صرفه جویی بیش‌تر در پول خود، استفاده کنید.

اگر می‌خواهید هنگام بازی پاداش کسب کنید، این برنامه برای شما مناسب نیست اما می‌توانید نظرسنجی‌های MyPoints را پر کنید یا به سوالات نظرسنجی در سایت پاسخ دهید. این اقدامات به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به خرج کردن پول خود، امتیاز جمع کنید.

می‌توانید MyPoints‌های ارسال شده به حساب PayPal خود را نقد کنید یا می‌توانید آنها را برای کارت‌های هدیه خرده فروشی‌های مختلف پس انداز کنید. همچنین می‌توانید امتیاز خود را به United MileagePlus تبدیل کنید و به شما این امکان را می‌دهد تا در پرواز بعدی خود در هزینه‌ها کمی صرفه جویی کنید.

۳. درآمد ارزی با بازی Mistplay

 • پلتفرم: اندروید
 • چقدر می‌توانید درآمد داشته باشید: ۳ تا ۵ دلار در ساعت
 • هزینه بازی چقدر است: رایگان
 • روش پرداخت: کارت هدیه

Mistplay فقط بر روی سیستم عامل Android اجرا می‌شود و برای انجام بازی‌های مختلف در موبایل خود به شما پاداش می‌دهد. هنگامی که Mistplay را دانلود و اجرا می‌کنید، لیستی از بازی‌های مختلف موجود برای بازی به شما نشان داده می‌شود. شما می توانید هر یک از این بازی‌ها را انتخاب کنید، آن را دانلود کرده و شروع به بازی کنید تا بتوانید پاداش دریافت کنید.

Mistplay دارای سه نوع ارز برای پاداش ارائه می‌دهد که می‌توانید به دست آورید: GXP ،PXP و Units.

PXP، یا امتیاز تجربه بازیکن، به حساب شما مرتبط است. هر زمان که با Mistplay بازی می‌کنید، PXP دریافت می‌کنید. داشتن سطوح بالاتر PXP همچنین میزان درآمد GXP را افزایش می‌دهد.

GXP، یا امتیاز تجربه بازی، به بازی‌های خاصی که از طریق برنامه انجام می‌دهید، وابسته است. هرچه GXP بیشتری در یک بازی داشته باشید، Units بیشتری از بازی به دست خواهید آورد. اگر به بازی جدیدی بروید، از امتیاز  GXP صفر برای آن بازی شروع می‌کنید. GXP منقضی نمی‌شود یا کم نمی‌شود، بنابراین همیشه می‌توانید به بازی‌هایی که در گذشته بازی کرده‌اید بازگردید.

Units ارزهایی هستند که می‌توانید برای پاداش‌هایی مانند کارت هدیه استفاده کنید. تعداد Units که می‌توانید کسب کنید از بازی به بازی دیگر و میزان GXP شما در یک بازی متفاوت است. بازی‌ها می‌توانند سطوح متفاوتی از Units‌ها را در هر روز ارائه دهند، بنابراین در عین حال که حرفه‌ای شدن در یک بازی می‌تواند راه خوبی برای داشتن GXP بیش‌تر باشد، ممکن است بتوانید با انجام بازی‌های مختلف، درآمد بیش‌تری کسب کنید.

به طور کلی، شما ۳ تا ۵ دلار در ساعت درآمد دارید و می‌‌توانید پاداش‌های خود را پس از کسب حدود ۵ دلار Units دریافت کنید. در برخی موارد، می‌توانید درآمد خود را با تکمیل مرحله‌های بازی با پیوسته بازی کردن یا شرکت در مسابقات افزایش دهید.

۴. Publishers Clearing House

 • پلتفرم: iPhone ،Android یاcom
 • چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید: خیلی متغیر است
 • هزینه بازی چقدر است: رایگان
 • روش پرداخت: کارت‌های هدیه و نقدی

Publishers Clearing House بیشتر به عنوان شرکتی شناخته می‌شود که در خانه‌های مردم با چک‌های بزرگ ظاهر می‌شود، اما همچنین یک برنامه روی موبایل و وب سایت نیز دارد که می‌توانید در آن بازی کنید.

یکی از ویژگی‌هایی که Publishers Clearing House را با سایر برنامه‌ها و سایت‌های موجود در این لیست متمایز می‌کند این است که تضمینی برای دریافت پاداش ندارید. شما نمی‌توانید یک ساعت بازی کنید و مطمئن باشید که ۳ دلار به دست خواهید آورد. در عوض، انجام بازی‌های آنلاین یا از طریق برنامه، شما را در رقابت‌ها و هدایای مختلف Publishers Clearing House شرکت می‌دهد.

این هدایا شامل قرعه کشی‌های چند میلیون دلاری و بازی‌هایی مختلفی با ارزش صدها یا هزاران دلار است.

شانس افراد در اکثر این بازی‌ها کم است، بنابراین احتمالاً در بیش‌تر موارد چیزی برنده نخواهید شد. با این وجود، این بازی‌ها می‌توانند راهی سرگرم کننده برای گذراندن زمان باشند و شانس کمی برای برنده شدن در یکی از مسابقات وجود دارد که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.

۵. درآمد ارزی با بازی Long Game

 • پلتفرم: iPhone ،Android
 • چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید: خیلی متغیر است
 • هزینه بازی چقدر است: رایگان
 • روش پرداخت: واریز نقدی به حساب پس انداز خود

Long Game یکی دیگر از برنامه‌های منحصر به فرد است که برای انجام بازی به شما پاداش می‌دهد. پایه و اساس برنامه Long Game، حساب جاری و پس انداز است. این حساب‌ها درست مانند حساب‌های جاری و پس انداز در بانک‌های دیگر عمل می‌کنند. حساب پس انداز ۰/۱٪ APY پرداخت می‌کند و حساب جاری هیچ سودی نمی‌پردازد.

وقتی پول را به حساب پس انداز Long Game خود واریز می‌کنید، سکه دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید ثبت نام کنید تا خریدهای شما با کارت بانکی تا دلار بعدی گرد شود و مازاد آن به طور خودکار به حساب پس انداز واریز شود. این به شما امکان می‌دهد هر بار که با کارت بانکی خود خرید می‌کنید، سکه کسب کنید.

برای ورود به قرعه کشی یا انجام بازی‌های مختلف در برنامه Long Game می‌توانید سکه‌ها را پس انداز کنید. اگر در بازی‌ها خوب عمل کنید، می‌توانید جوایز نقدی دریافت کنید. برخی از بازی‌ها صدها یا هزاران دلار جایزه نقدی ارائه می‌دهند و قرعه کشی Long Game در گذشته تا ۱ میلیون دلار جایزه اهدا کرده است.

در صورت برنده شدن، Long Game پول را مستقیماً به حساب شما واریز می‌کند. در عین حال که Long Game می‌تواند یک راه سرگرم کننده برای افزایش پس انداز شما و کسب درآمد اضافی از طریق بازی باشد، ارزش هزینه فرصت آن را نیز در نظر بگیرید. بسیاری از حساب‌های پس انداز آنلاین نرخ بهره بالاتر از سود Long Game که ۰/۱٪ APY  است را ارائه می‌دهند. ممکن است نرخ‌های ۱٪ APY را همانطور که در Chime انجام می‌دهید، پیدا کنید.

بسته به میزان پس انداز خود، ممکن است از حساب نرخ بهره بالاتری کسب کنید تا از بازی در برنامه Long Game.

توضیح Chime :Chime یک شرکت فناوری مالی است، نه یک بانک. خدمات بانکی و کارت بانکی صادر شده توسط The Bancorp Bank یا Stride Bank ،N.A  ارائه شده است.

۶. Givling

مکان بازی: iPhone و Android

چقدر می‌توانید درآمد داشته باشید: خیلی متغیر است

هزینه بازی چقدر است: رایگان ( بعد از دو بازی رایگان در روز، ۰/۵ دلار برای هر بازی)

روش پرداخت: پول نقد و پرداخت وام‌های دانشجویی شما

Givling یک برنامه اطلاعات عمومی برای iPhone و Android است که پاداش نقدی ارائه می‌دهد و به افرادی که بدهی دانشجویی دارند کمک می‌کند وام خود را بازپرداخت کنند.

دو روش برای به دست آوردن پول از طریق Givling وجود دارد.

اولین مورد شرکت در بازی‌های اطلاعات عمومی روزانه Givling است. شما می‌توانید حداکثر دو بار در روز بازی کنید. هر بار که بازی می‌کنید به یک تیم سه نفره ملحق می‌شوید و به سوالات اطلاعات عمومی درست یا غلط پاسخ می‌دهید تا زمانی که آن دور را به پایان برسانید یا اینکه سوالات زیادی را از دست بدهید. به ازای هر سوالی که به درستی پاسخ دهید، امتیاز کسب می‌کنید. اگر تیم شما بالاترین امتیاز را در پایان دوره رقابت داشته باشد، پاداش نقدی بین شما تقسیم خواهد شد.

دومین راه کسب درآمد، انجام بازی‌های روزانه است که به شما امتیاز صفی (ساختار داده‌ای که اقلام اطلاعاتی آن به همان ترتیبی که وارد شده‌اند، حذف می‌شوند) می‌دهد. Givling برای افرادی که بدهی وام دانشجویی دارند، صف تأمین سرمایه جمعی ایجاد می‌کند. هنگامی که بازی‌های Givling را انجام می‌دهید، تبلیغاتی را مشاهده خواهید کرد. این شرکت بخشی از درآمد حاصل از این تبلیغات را می‌گیرد و از آن برای پرداخت بخش بزرگی از بدهی‌های دانشجویی بازیکنان استفاده می‌کند. همچنین می‌توانید پیشنهادات اسپانسر را برای کسب امتیاز صف کامل کنید.

همانطور که امتیاز صفی به دست می‌آورید، صف خود را بالا می‌برید تا حداکثر ۵۰،۰۰۰ دلار از بدهی دانشجویی خود را بر اساس تعداد امتیاز صفی که بدست آورده‌اید، پرداخت کنید. این شرکت تقریباً ۷ میلیون دلار از بدهی وام مردم را پرداخت کرده است.

Givling پرداخت‌های تضمینی ارائه نمی‌دهد، بیشتر شبیه قرعه کشی است، اما یک راه سرگرم کننده رایگان برای بازی اطلاعات عمومی است و به شما این شانس را می‌دهد که برنده شوید.

معرفی ۱۰ سایت کسب درآمد از بازی های آنلاین

کسب درآمد از بازی های آنلاین

سایت کسب درآمد با بازی:‌ کسب درآمد از بازی های آنلاین ممکن است برای بسیاری جذاب و وسوسه‌کننده باشد؛ چرا که نه تنها می‌توان از اوقات فراغت خود لذت ببریم، بلکه درآمد دلاری با بازی آنلاین نیز به دست آوریم! یکی از محبوب‌ترین راه های کسب درآمد آنلاین با بازی کردن است؛ به همین دلیل روز به روز به سایت های بازی درآمدزا اضافه می‌شود و به نوعی به یکی از انواع کسب و کارهای آنلاین تبدیل شده است. اما درآمد دلاری مشکلات پرداخت ارزی و نقد دارند اما بد نیست بدانید که با استفاده از خدمات نقد کردن درامد ارزي این کار بسیار آسان، اتوماتیک و در کمتر از ۳۰ دقیقه خواهد بود.

کسب درآمد آنلاین اکنون سرگرم کننده‌تر از گذشته است. اگر عاشق بازی‌های آنلاین هستید و تجربه بازی و برنده شدن در آن‌ها را دارید، بهتر است نگاهی به بهترین سایت ها برای کسب درآمد از بازی آنلاین بیندازید. برای کسب درآمد از بازی های آنلاین نیازی به خرید پلی استیشن، ایکس باکس یا هر کنسول بازی دیگر در بازار نیست. تمام آنچه شما نیاز دارید یک کامپیوتر، اینترنت و تجربه بازی است. در این مطلب از معرفی روش‌های کسب درآمد دلاری از سایت‌های خارجی و کسب درآمد از اپلیکیشن‌ها و ابزارهای مختلف، با ۱۰ سایت برای کسب درآمد از بازی های آنلاین آشنا می‌شویم.

بهترین سایت ها برای کسب درآمد از بازی های آنلاین

وقتی اسم کسب درآمد با بازی آنلاین را می‌شنوید، شاید به یاد کسب درآمد از سایت مانی بردز که پیش از این به شما معرفی کردیم، بیفتید. اما سایت‌های دیگری نیز برای کسب درآمد دلاری از بازی وجود دارند که در ادامه با ۱۰ مورد از بهترین سایت های بازی های آنلاین برای کسب درآمد دلاری آشنا می‌شویم.

۱. سایت Swagbucks

سایت Swagbucks یک سایت کسب درآمد با بازی است به افراد پول پرداخت می‌کند تا کارهای خاصی از جمله بازی کردن را انجام دهند. این سایت چندین کار ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، تماشای فیلم، خرید، جستجوی محصولات، تماشای فیلم و بازی کردن. مبتدیان، می توانند با شرکت در تبلیغات روزانه ویژه بازی های مختلف شروع کرده و قبل از کسب تجربه در Swagbucks درآمد بیشتری کسب کنند.

۲. سایت InboxDollars

سایت InboxDollars به شما امکان می‌دهد در هنگام بازی های آنلاین مقداری پول کسب کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بدون هیچ هزینه‌ای در سایت InboxDollars ثبت‌نام کنید و بلافاصله شروع به بازی کنید. این وب‌سایت انواع مختلفی از بازی‌ها رابه شما پیشنهاد می‌دهد. شما می‌توانید با شروع ۱۰ دلار در هر روز درآمد دلاری کسب کنید.

۳. سایت Point Club

وب‌سایت Point Club یک بستر نظرسنجی محبوب است که به شما می دهد انواع کارها مانند بازی کردن آنلاین، انجام نظرسنجی و موارد دیگر را انجام دهید. برای پیوستن به آن، کاربران باید حداقل ۱۳ سال سن داشته باشند و دارای آدرس ایمیل معتبر باشند. اعضا فقط ۵ دلار برای ثبت‌نام پرداخت می‌کنند.

۴. سایت Bingo Mania

عاشق یک نوع بازی شبیه لوتو هستی؟ اگر جواب شما مثبت است، می‌توانید با بازی آنلاین شبیه لوتو درآمد کسب کنید. سایت BingoMania یکی از انواع سایت ها برای کسب درآمد از بازی های آنلاین است که روزانه انواع بازی‌های بینگو را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید ۱ دلار از هر دور بازی درآمد کسب کنید و تا زمان اعلام برنده، این پول در حال افزایش خواهد بود. بازی‌های ارائه شده در اینجا همه بازی های بینگو هستند.

۵. سایت Pogo

سایت Pogo یک سایت بازی است که در آن مبتدیان باید پنج روز اول تبلیغات را مشاهده کنند تا بتوانند نشانه‌ها را جمع‌آوری کنند. شما از این نشانه‌ها برای شرکت در انواع مختلف بازی‌های هیجان‌انگیز و اعتیادآور استفاده می‌کنید و از این بازی‌ها درآمد دلاری کسب می‌کنید. علاوه بر این، قرعه‌کشی روزانه ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه برای یک برنده خوش شانس وجود دارد. هرچه بیشتر بازی کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن جایزه خواهید داشت.

۶. سایت Gamesville

سایت Gamesville اولین و محبوب‌ترین سایت کسب درآمد با بازی مبتنی بر وب رایگان در اینترنت است. شما با بازی کردن و برنده شدن در بازی‌ها، امتیازات بالا و جوایز GV دریافت می‌کنید. سپس به شما اجازه داده می‌شود تا جوایز GV خود را به پول نقد و جوایز هیجان‌انگیز دیگر تبدیل کنید. Gamesville همچنین برای افرادی که تمایل به کسب جوایز GV ندارند، مسابقات نقدی را ارائه می‌دهد.

۷. سایت Paid Game Player

این سایت این امکان را برای دوستداران کسب درآمد از بازی های آنلاین فراهم می‌کند تا ضمن لذت بردن از بازی‌های مورد علاقه خود به صورت آنلاین، درآمد دلاری به دست آورند. پس از ثبت‌نام در حساب کاربری رایگان، می‌توانید به بیش از ۶۰۰ بازی مختلف در این سایت دسترسی پیدا کنید. شما باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید تا بتوانید ثبت‌نام کنید و شروع به کسب درآمد کنید.

۸. سایت Second life

Second Life امروزه از برجسته‌ترین وب‌سایت‌های بازی در اینترنت شناخته می‌شود. این سایت تجارت ملک (املاک و مستغلات مجازی)، ایجاد و فروش محتوا، فروش اسباب بازی، لباس، اجرای کنسرت‌های راک، رویدادها و نمایش‌های بازی را ارائه می‌کند.

۹. سایت Clip 2Play

در این وب‌سایت، مسابقات روزانه متعددی برگزار می‌شود. بیشتر بازی‌های انجام شده بازی‌های فلش است و بازیکنان با یکدیگر می‌جنگند و برندگان در پایان روز اعلام می‌شوند. در اکثر موارد، ۵۰ نفر به عنوان برنده انتخاب می‌شوند و پاداش می‌گیرند. علاوه بر این، یک برنامه ارجاع وجود دارد که در آن می توانید برای هر مراجعه ۱۰ امتیاز کسب کنید. می‌توانید امتیاز را به صورت نقدی بازخرید کنید.

۱۰. سایت GSN Cash Games

این پلتفرم نیز یکی از راه‌های کسب درآمد از بازی آنلاین است که بازی‌هایی همچون بازی‌های کلمه‌ای، بازی، کارت، استراتژی، معماها و انواع دیگر بازی‌های هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد که مورد علاقه گیمرهای آنلاین قرار گرفته است. نکته خوب این است که این سایت به شما اجازه می‌دهد ابتدا قبل از ورود به مسابقات یک بازی را امتحان کنید. این امر به شما فرصتی می‌دهد تا قبل از تلاش برای بازی کردن آن با سایر بازیکنان، بازی را حس و درک کنید. علاوه بر این، مهارت‌های خود را پیدا می‌کنید. این بدان معنی است که شما با رقبای خود نسبتا همسان خواهید بود و این شانس بیشتری برای برنده شدن در بازی‌ها به شما می‌دهد.

با محبوبیت روز افزون کسب درآمد از طریق کنسول بازی ، نظر شما درباره کسب درآمد از بازی های آنلاین چیست ؟ اگر شما هم درآمد دلاری از بازی و سایت‌های خارجی دارید و برای نقد کردن آن با مشکل مواجه هستید، می‌توانید درآمدهای ارزی خود را با استفاده از خدمات نقد درآمد ارزی در وب‌سایت ما، اتوماتیک و فوری به ریال تبدیل کنید.