سلامت و دانشمعرفی کسب و کار

بهترین برند فیلر چانه

فیلر چانه ممکن است به اندازه تزریق لب یا گونه هیجان انگیز به نظر نرسد، اما طبق آمار جهانی، افراد زیادی درخواست عمل بزرگ کردن چانه با کمک فیلر را دارند. خط فک و چانه کوچک می تواند ژنتیکی باشد یا به دلیل افزایش وزن یا سن ایجاد شود. تزریق فیلر چانه یک روش غیر جراحی است که کانتور و اندازه چانه را تغییر می دهد.

این یک روش محبوب برای افرادی است که نسبت به نیمرخ خود حساس هستند و می خواهند زوایای صورت متعادل تری داشته باشند.پرکننده چانه می‌توانند خط فک قوی‌تری ایجاد کند و چهره را جوان‌تر نشان دهد. این تزریق همچنین می توانند زاویه بیشتری را بین صورت و گردن ایجاد کند تا چهره فرد اصطلاحا سینمایی شود.

فیلر چانه چیست؟

چانه روش نسبتا ساده ای است که پزشکان در مطب یا کلینیک تخصصی پوست و مو انجام می دهند. پرکننده چانه شامل تزریق فیلرهای پوستی ژل مانند و موقت، به بافت نرم فک است. فیلر یک روش کم تهاجمی جایگزین برای جراحی دائمی و تهاجمی پروتز چانه است. همه ما با افزایش سن مقداری استخوان از دست می‌دهیم و با کوچک شدن استخوان فک، متوجه افتادگی صورت و گردن می‌شویم.

پرکننده چانه و خط فک راهی سریع و بی‌خطر برای زیباتر کردن صورت هستند تا شکل بهینه چانه و خط فک مشخص‌تری برای ایجاد تعادل در صورت شما ایجاد شود. شما متوجه تفاوت فوری و قابل توجه قبل و بعد از تزریق پرکننده چانه و خط فک خواهید شد.

The best chin filler brand

هدف چیست؟

فیلرهای چانه را می توان برای 2 هدف تزریق کرد:

 • جوان تر به نظر برسید.
 • زیباتر به نظر برسید.

با افزایش سن، جمجمه ما می‌چرخد. با حرکت چانه به سمت عقب، استخوان و بافت نرم در ناحیه چانه حل و موجب می‌شود که ما در آن ناحیه از حمایت ساختاری کمتری برخوردار باشیم. این جریان بر گردن و فک ما تأثیر می گذارد. جایگزین کردن بافت تحلیل رفته با فیلر پوستی آسان و بی خطر است.

بهترین دکتر تزریق فیلر چانه

هر کسی که قصد تزریق پرکننده چانه را دارد باید با یک متخصص پوست دارای گواهی بورد تزریق فیلر صحبت کند. فیلرهای زیادی در دسترس هستند که هر کدام خطرات و مزایای خود را دارند. بنابراین فرد متقاضی باید با یک متخصص مشورت و بهترین گزینه را برای تزریق فیلر به چانه خود انتخاب کند.دکتر می گوید: پرکننده چانه به دلیل افزایش خطوط صورت، محبوبیت خود را افزایش داده است. زیباسازی چانه به ایجاد وضوح در یک سوم پایینی صورت کمک می کند. هنگامی که در ترکیب با گونه‌ها و فیار خط فک تزریق شود، می‌تواند چهره‌ای سینمایی به شکل قلب ایجاد کند.

مزایا

پرکننده فک و چانه برای هر کسی که می خواهد برجستگی فک خود را بهبود بخشد مناسب است. افراد به دلایل ژنتیکی، افزایش سن یا افزایش وزن، برجستگی فک خود را از دست می دهند. هم برای مردان و هم برای زنان، فک و چانه برجسته یک ویژگی مطلوب است که زیبایی کلی فرد را بیشتر می کند. همچنین می تواند به تعادل سایر اجزای صورت مانند بینی یا پیشانی کمک کند.تزریق فیلر به قسمت قدامی چانه نیز به حمایت از استخوان‌های چانه کمک می‌کند و از افتادگی یا خشونت ماهیچه‌های لب جلوگیری می‌کند.

کاربرد

مانند اکثر کارهای زیبایی این روزها، رسانه های اجتماعی ارتباط زیادی در محبوبیت تزریق فیلر چانه دارند. همه چیز به دلیل ترند شدن عکس های سلفی است. همه ما می دانیم که بهترین ژست سلفی زمانی است که چانه شما به سمت دوربین متمایل شده است. این ژست به بازتاب نور از نقاط برجسته صورت شما کمک می کند و در عین حال گردن شما را کشیده و خط فک شما را برجسته می کند. از منظر زیبایی شناختی، یک چانه کوچک می تواند بینی شما را برجسته و خط فک شما را کوچک کند. کاربردهای پرکننده چانه عبارتند از:

 • برجستگی چانه
 • ایجاد خط فک
 • بهبود تقارن صورت
 • تغییر اندازه، طول و شکل چانه
 • ایجاد تناسب بین اجزای مختلف صورت
 • سفت و صاف شدن پوست چانه و صورت

مزایای تزریق فیلر در کلینیک

بهترین پزشک برای تزریق فیلر چانه و خط فک: شما توسط یکی از پزشکان زیبایی برجسته ایران که در انجام تزریق فیلر چانه و پرکننده‌های فک بسیار با تجربه است، تحت درمان قرار می‌گیرید. به دلیل تجربه بالا دکتر، ما مطمئن هستیم که شما از نتیجه تزریق پرکننده چانه و خط فک خود راضی خواهید شد.استفاده از بهترین پرکننده پوستی برای چانه و خط فک: دکتر از برندهای ممتاز موجود در بازار استفاده می‌کنند.

نحوه تزریق

چانه یکی از اعضای مرکزی صورت است و اگر چانه شما نامتناسب باشد، زیبایی بقیه قسمت های صورت را می تواند پنهان کند. می توان فیلر را در قسمت زیرین چانه تزریق کرد تا چانه را کشیده و در نتیجه خط فک زیباتر شود. هنگامی که فردی برای تزریق پرکننده چانه مراجعه می کند، پزشک ابتدا ناحیه را تمیز می کند. برای انجام اینکار نیازی به بیهوشی ندارید. پزشک ممکن است با کمک بی حسی های موضعی، شما را آماده تزریق پرکننده چانه کند. سپس مقدار مشخصی از فیلر را به صورت استراتژیک به بافت های نرم چانه تزریق می کند.

دکتر می‌گوید: برای هر گونه تزریق فیلر باید به کل صورت توجه کرد. من معمولاً در چانه و همچنین در خط فک جانبی تزریق انجام می‌دهم تا زیبایی چهره بیشتر شود.مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که متخصصی را پیدا کنید که به تناسب زوایای صورت واقف باشد و بتواند با تزریق پرکننده چانه زیبایی شما را دو چندان کند. در کلینیک دکتر ایشان از با کیفیت ترین فیلر پوستی چانه برای زیباتر کردن ناحیه چانه و خط فک استفاده می کنند.

کاندیداهای مناسب تزریق فیلر چانه

پرکننده چانه برای هر کسی که چانه کوتاه و جمع شده یا ضعیفی دارد، مناسب است. بیماران خانم می توانند با کمک فیلر از چانه تقویت شده و ایجاد ظاهری زنانه تر و ایجاد چهره قلبی شکل زیبا بهره برند. آقایان نیز می توانند از پرکننده چانه برای رسیدن به ظاهری قوی تر و چانه برجسته، استفاده کنند. هر دو جنس می توانند از پرکننده ها برای کاهش گودی چانه استفاده کنند.

ماندگاری فیلر چانه

فیلرهای مختلفی برای تزریق وجود دارند و همه آنها می توانند متفاوت عمل کنند. نوع فیلر، عمق تزریق و سرعت متابولیسم بدن فرد بر طول عمر پرکننده چانه (بین 6 ماه تا 5 سال) تأثیر می‌گذارد. به طور کلی، محصولات متراکم تر که عمیق تر تزریق می شوند، ماندگاری بیشتری دارند.فیلرهای اسید هیالورونیک موقتی ترین گزینه هستند که حداقل 6 تا 12 ماه ماندگاری دارند. بنابراین، پزشکان این گزینه ها را برای افرادی که برای اولین بار فیلر را امتحان می کنند، توصیه کنند.یکی دیگر از گزینه‌های کوتاه‌مدت، هیدروکسی‌لاپاتیت کلسیم است، یک فیلر موقت پوست که حداقل 12 ماه ماندگاری دارد.

عوارض فیلر چانه

مانند هر تزریق فیلر دیگری، عوارض تزریق پرکننده چانه بسیار کم است. اما ممکن است تا چند روز بعد از تزریق دچار تورم و کبودی شود. از عوارض بسیار نادر این کار می توان به تزریق به رگ خونی و آسیب پوستی ثانویه یا آسیب به بافت اشاره کرد. بنابراین تخصص و تبحر پزشک به شما کمک می کند درگیر این عوارض نشوید.همچنین اگر مستعد ورم هستید، ممکن است کمی بیشتر از حد معمول در ناحیه چانه ورم داشته باشید. زیرا چانه پائین ترین قسمت صورت است و فشار بیشتری را نسبت به سایر اعضا در برابر جاذبه زمین تحمل می کند.

عوارض رایج تزریق پرکننده چانه عبارتند از:

 • خارش
 • کبودی
 • تورم
 • عفونت
 • بزرگ شدن بیش از حد
 • اعوجاج
 • جای تزریق
 • جابجایی فیلر

مراقبت های بعد از فیلر چانه

در حالی که خود درمان نسبتاً سریع است، پزشکان می گویند که چانه احتمالاً برای چند روز احساس درد و سنگینی می کند و باید از جویدن سخت خودداری شود. توصیه می شود که به مدت 24 ساعت بعد از تزریق پرکننده چانه ورزش نکنید. سعی کنید با نوشیدن آب زیاد بدن خود را هیدراته نگه دارید. اگر بعد از چند روز همچنان درد یا ناراحتی داشتید، با پزشک خود مشورت کنید.