عمومی

داکت اسپلیت ال جی 36000 سایت تاسیسات دات کام پرفروش ترین محصول شرکت ال جی

داکت اسپلیت ال جی یکی از رایج‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع در جهان است که یکی از اقتصادی‌ترین و سودآورترین سیستم‌ها است. داکت اسپلیت مانند پارتیشن دیواری از دو بخش تشکیل شده است: واحد فضای باز (کندانسور و کمپرسور) و واحد داخلی (تهویه مطبوع که در سقف کاذب نصب می‌شود) و این دو قسمت توسط لوله‌های مسی متصل می‌شوند.

داکت اسپلیت ال جی 36000 مدل TB-H366GSS یکی از سیستم‌های تهویه مطبوع است که به دلیل عملکرد خوب و قابلیت‌های عالی در برابر سرمایش و گرمایش بسیار محبوب است. این نوع سیستم تهویه را بر روی پشت بام خانه خود نصب کنید و بدون گرفتن فضای خانه، یک طراوت دلپذیر را به خانه‌های خود بیاورید. در این مقاله به بررسی این محصول می‌پردازیم.

کمپرسور روتاری داکت اسپلیت ال جی 36000 مدل TB-H366GSS

یکی از کمپرسورهای قدرتمند و کارآمد که ال جی در داکت اسپلیت های خود از آن استفاده می‌کند، کمپرسور روتاری است. این کمپرسور کم مصرف و راندمان بالایی دارد و با داشتن ظرفیت خنک کننده بالا می‌تواند نیاز خانه‌های بزرگ را در اینجا برطرف کند. علاوه بر این خنک کننده، گرمایش دلپذیر همچنین قدرت فوق العاده آن را نشان می‌دهد. در این نوع کمپرسورها مبرد با چرخاندن پره‌ها 360 درجه مکش و فشرده می‌شود و هنگامی که گاز از طریق شیر ورودی وارد کمپرسور می‌شود با فشار به دلیل چرخش تیغه‌ها به لوله‌های خروجی منتقل می‌شود.

گاز R22 در داکت اسپلیت ال جی 36000 مدل TB-H366GSS

یکی از متداول‌ترین گازهای موجود در داکت اسپلیت ها گاز R22 است. این گاز خیلی سریع جوش می‌خورد و خنک می‌شود، این سرعت فشار بسیار کمی به کمپرسور وارد می‌کند که باعث افزایش عمر دستگاه می‌شود و به بهبود عملکرد آن کمک می‌کند.

قابلیت برنامه ریزی در داکت اسپلیت ال جی 36000 مدل TB-H366GSS

یکی از نکات جالب در مورد این داکت اسپلیت این است که می‌توانید برای هر ساعت از هفته و روز مورد نظر خود برنامه ریزی کنید. تایمر داکت اسپلیت بسته به فصل عملکرد خنک کننده یا گرمایش را فعال می‌کند و می‌توانید هر زمان که نیازی به این برنامه ریزی نداشته باشید آن را لغو کنید.

فیلتر پلاستیکی قابل شست و شو

فیلتر داکت اسپلیت ال جی 36000 مدل TB-H366GSS اجازه می‌دهد تا هوای تمیز وارد محیط شود، بنابراین میکروب‌ها و ویروس‌ها نمی‌توانند در زمستان و گرد و غبار در تابستان وارد خانه شوند. مهم‌ترین ماده فیلتر آن است که از پلاستیک قوی ساخته شده است. همچنین، می‌توانید هر از گاهی فیلتر را جدا کرده و آن را بشویید. پس از خشک شدن، دوباره آن را در جای خود قرار دهید. فقط مطمئن شوید که کاملاً خشک است.

مناسب مناطق حاره‌ای

LG Duct Split را می‌توان در مناطق استوایی استفاده کرد. این داکت اسپلیت به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید تا 50 درجه از آن استفاده کنید. اما به خاطر داشته باشید که در روزهای بسیار گرم کمپرسور تحت فشار زیادی قرار خواهد گرفت. توصیه می‌کنیم اگر در مناطق استوایی زندگی می‌کنید، این داکت را از سایت هدف تهیه کنید.

سخن آخر

داکت اسپلیت ال جی 36000 مدل TB-H366GSS به دلیل داشتن قابلیت خنک کننده و گرمایشی خاص و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد گزینه‌ای بسیار مناسب برای یک محیط 50 متری است.

منبع:

https://tasisat.com/product-category/cooling/duct-spilit/lg-duct-split/