تندرستی و نشاطسلامت و دانش

کرم دور چشم ژاک آندرل نی نی سایت

معرفی محصول

تا به حال شده که صبح وقتی از خواب بیدار می شوید روی پوستتان احساس خستگی و کشیدگی داشته باشید؟ یا مثلا حس سنگینی بر روی پوستتان بکنید؟ در هنگام شب، پوست ما همانند بدنمان نیاز به استراحت دارد.

استراحتی که بتواند به خوبی در آن تنفس کند و صبح سرحال و با نشاط باشند. پوست ما هم در طول روز خسته می شود. آلودگی های زیادی بر روی آن می نشیند و آسیب های بسیاری آن را تهدید می کند. به طوری که نیاز دارد تا در هنگام شب و خواب، این خستگی و آلودگی ها از بین رفته و پوست آرام یابد. در طول شب   کرم دور چشم لاکچری کوین که یک کرم شب خارجی است می تواند همراه خوبی برای پوست شما باشد.

استفاده از  کرم پودر لاکچری کوین برای پوست سبزه    بسیار می تواند در جوانی و شادابی و البته سلامت پوست شما تاثیر بگذارد. کرم های شب به دلیل خاصیت تسکین دهندگی پوست، باعث می شوند تا تمام خستگی های طول روز از بین رفته و پوست به خواب برود.

کرم روز لاکچری کوین بهترین کرم شب خارجی بوده که ساخت کشور فرانسه است. این کرم با بهترین مواد و زیر نظر حرفه ای ترین متخصصان دنیا ساخته شده است. فرمولاسیون فرانسوی این کرم شب بی نظیر، با جدید ترین تکنولوژی های دنیا ساخته شده است و به همین دلیل تاثیر گذاری فوق العاده ای بر روی پوست شما دارد. همچنین فاقد هرگونه حساسیت بوده و به پوست شما هیچ آسیبی وارد نمی کند.

شما به این کرم شب خارجی وابسته می شوید. چرا که می توانید حس نشاط و سرحالی را بر روی پوستتان به خوبی حس کرده و متوجه جوانی روز به روز پوستتان شوید.

کرم شب ژاک آندرل

بررسی اجمالی محصول

کرم شب ژاک آندرل با فرمولاسیون غنی خود، حاوی مواد مغذی مفید و مورد نیاز پوست بوده که پوست شما در شب می تواند از آن ها استفاده کند. این ویژگی باعث می شود تا نیاز های پوست شما به خوبی رفع شود.

این کرم شب خارجی یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است. این کرم دارای ویژگی های مختلفی از جمله نرم کننده پوست، تسکین دهنده و آرام کننده پوست، جلوگیری از پیری پوست و بسیاری مزیت های دیگر است که آن را متمایز کرده است.

فرمولاسیون فرانسوی کرم ژاک آندل پاریس، حاوی بهترین و موثر ترین ترکیبات گیاهی است. به همین دلیل ذره ای حساسیت به پوست وارد نمی کند.

با استفاده از این کرم شب حرفه ای فرانسوی، پوست شما در شب به خوبی می تواند نفس بکشد و اکسیژن مورد نیاز خود را دریافت کند. با استفاده از این کرم، خستگی و استرس از پوست شما رفع شده و در هنگام صبح، پوست شما سرحال و شاداب خواهد بود.

از بارز ترین ویژگی های بهترین کرم شب خارجی می توان به خاصیت تکسین دهنده آن اشاره کرد. به طوری که استفاده از آن می تواند تمام خستگی های در طول روز پوستتان را رفع کرده و جانی دوباره به پوست شما دهد. عملکرد این کرم در شب و در زمان استراحت بدن باعث شده تا روند بهبودی و سلول سازی بهتر و موثر تر انجام گیرد. در نتیجه هنگامی که در خواب هستید، سلول های پوست شما احیا شده و در هنگام صبح با پوستی شاداب و سرحال که دارای سلول های جوان است، مواجه خواهید شد.

همچنین کرم شب ژاک آندرل به طور کامل از پوست شما در برابر عوامل پیری محافظت کرده و نمی گذارد نشانه های پیری از جمله چین و چروک ها مدت ها بر روی پوست شما ظاهر شود.

کرم ژاک آندرل، به عنوان بهترین کرم شب خارجی در کنار خاصیت تجدید سلول های پیر، آنتی باکتریال بوده و ضد میکروب است. در نتیجه از پوست شما در برابر میکروب ها و بیماری های مختلف پوستی مراقبت می کند.

ویژگی های این کرم شب خارجی

در کنار ویژگی های یاد شده در بالا، کرم شب ژاک آندرل ویژگی ها و مزیت های بسیار دیگری هم دارد. به طور کلی، مهم ترین ویژگی های این کرم شب خارجی عبارت اند از:

 • ضد پیری زود رس پوست
 • کمک به سلول سازی پوست
 • تحریک کلاژن سازی
 • ضد رادیکال های آزاد
 • رفع خستگی و استرس پوست
 • کمک به تنفس بهتر پوست
 • شاداب و شفاف کننده پوست
 • تغذیه کننده پوست
 • مرطوب کننده و آبرسانی به پوست

از دیگر ویژگی ها و مزیت های این محصول، می توان به محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد اشاره کرد. پوست ما در طول روز با عوامل آسیب زننده بسیاری مواجه شده که باعث می شوند تا رادیکال های آزاد پوست فعال شوند. رادیکال های آزاد در کنار ایجاد چین و چروک و لکه های پوستی و تیرگی آن، می توانند بسیار خطرناک تر عمل کرده و به سلول های پوست آسیب جدی تری وارد کنند. اما کرم شب ژاک آندرل با داشتن ترکیباتی مانند موم زنبور عسل و روغن جوجوبا از آزاد شدن و همچنین اثر رادیکال های آزاد جلوگیری کرده و مانع از آسیب به پوست می شود.

کرم شب ژاک آندرل

ترکیبات محصول

کرم شب ژاک آندرل حاوی فرمولاسیون غنی  است. فرمولاسیونی که از بهترین و موثر ترین ترکیبات تهیه شده و دارای عملکرد فوق العاده ای می باشد. از جمله موثر ترین ترکیبات بهترین کرم شب ژاک آندرل پاریس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روغن جوجوبا: روغن جوجوبا یک نرم کننده و آبراسان طبیعی برای پوست شما است. همچنین خاصیت جوان کنندگی داشته و پوست شما را سرحال و با نشاط می کند.
 • عصاره جلبک دریایی: این ماده طبیعی و فوق العاده، در کنار تسکین پوست شما، باعث رفع خستگی های پوستی شود. همچنین باعث شفافیت و روشن شدن پوست شما هم می شود.
 • موم زنبور عسل: موم زنبور عسل بابت لطافت و نرمی پوست می شود. همچنین خاصیت ضد باکتریال دارد. این اکسیر فوق العاده همچنین باعث می شود تا سلول سازی بهبود پیدا کند.

در کنار مصرف این محصول می توانید از بهره مند شوید.

روش استفاده از کرم شب ژاک آندرل

هر شب مقداری از کرم شب ژاک آندرل را بر روی پوست تمیز صورت و گردن با ماساژ ملایم استفاده نمایید. دقت کنید که کرم را در جهت صحیح که موجب باز شدن چین و چروک ها نی شود ماساژ دهید.