سلامت و دانشمعرفی کسب و کار

گن خوب

گن نوعی لباس زیر است که اندام را صاف تر و تراشیده تر نشان می دهد. بیشتر خانوم ها در هنگام استفاده از لباس مجلسی زیبا و تنگ از استفاده می کنند تا چربی های اضافی آن ها را جمع کرده و اندام و ظاهر آن ها را زیبا تر نشان دهد. در واقع گن زنانه یک است که به شکل دهی و فرم بدن کمک می کند و شکل بدن را برای برجسته کردن منحنی های طبیعی به ویژه زمان هایی که لباس تنگ می پوشید ایجاد می کند. گن از ترکیب الاستین (اسپندکس) و پلی آمید (نایلون) تشکیل شده است تا رابطه ای جادویی بین فشرده سازی، کنترل و نرمی و راحتی فراهم کند.

گن لاغری ساعت شنی زنانه قزن دار | انواع لباس لاغری زنانه و مردانه | ورزشی ارزان

برخی از برند ها گن های زنانه را در طیف وسیعی از سطوح فشرده سازی، از فرم دهی ملایم گرفته تا کانتورینگ سخت ارائه می دهند. گن ها با خاصیت کشسانی بسیار قوی شکم، پهلو، ران و بازو را لاغرتر نشان می دهند. بسته به طراحی گن، باعث برجسته دیده شدن باسن و سینه می شود. گن های لاغری فشار بسیار زیادی را به اندام های داخلی وارد می کنند، از این رو برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند.

ویژگی های گن مخصوص لباس مجلسی

یک مناسب برای زیر لباس مجلسی، گنی است که اندام را متناسب با فرم لباسی که دارید تغییر می دهد. بهتر است هنگام ، گن با کیفیتی را انتخاب کنید، زیرا اگر گنی ضخیم را انتخاب کنید از زیر لباس مجلسی شما آشکار می شود و نمای بدی خواهد داشت. همچنین هنگام خرید گن لاغری ، گنی را انتخاب کنید که نسبتا راحت باشد و به هیچ وجه باعث آزردگی و درد بدن شما نشود.

انواع گن برای زیر لباس مجلسی

برای انتخاب گن برای زیر لباس مجلسی ابتدا باید با انواع آن آشنا شویم تا بتوانیم انتخاب مناسب تری داشته باشیم. انواع گن برای زیر لباس مجلسی عبارتند از: یا گن شکم و پهلو، گن شلوارکی یا لاغری ران پا، گن یکسره یا تمام بدن، گن ساعت شنی، گن بازو

ترکیب شورت زنانه و گن یکی از مدل های بسیار کاربردی و عالی از طراحان لباس زیر بوده است که به راحتی کار یک گن لاغری را انجام می دهد. شورت گن دار ترکیبی از یک شورت و گن است که ویژگی آن فرم دادن به بدن و پوشاندن و جمع کردن چربی ها است.

شورت گن دار کشسانی بسیار بالایی دارد و سبب فشرده شدن چربی ها به داخل شده و به محض پوشیدن آن، سایز باسن، ران، شکم و زیرشکم و پهلو ها ۲ الی ۳ سایز کاهش می یابد. در واقع شورت گن دار از انواع شورت های فانتزی است که استفاده از آن معمولا برای زمان های خاص مانند شرکت در مهمانی و استفاده از لباس های مجلسی است.

با پوشیدن این شورت و فرم گرفتن عضلات باسن و جمع تر شدن شکم و پهلو، لباس مجلسی یا هرنوع لباسی که به تن دارید تن خور بهتری نیز پیدا می کند. در واقع با استفاده از شورت گنی، تمام پایین تنه تغییر کرده و اندام به طور کلی زیباتر به نظر میرسد.

مزیت استفاده از شورت گنی این است که پوشش دهی بسیار خوب و تغییر در چند ناحیه از بدن را دارد و با استفاده از آن کل پایین تنه تغییر می کند. در صورتی که شورت گن دار کیفیت خوبی داشته باشد، راحت است و موجب حساسیت نمی شود.

این نوع از گن های لاغری، علاوه بر پوشش دهی شکم، تا بخش ران ها نیز امتداد دارد. به همین دلیل شکم و بخش ران را تحت فشار قرار می دهد تا فرم و شکل بهتری بگیرد. از گن شلوارکی یا لاغری ران پا، بیشتر زمانی استفاده می شود که علاوه بر افزایش وزن در بخش شکم، چربی اضافه نیز در ران های خود دارید این نوع گن لاغری بیشتر چربی شما را پنهان می کند.

۳- گن یکسره یا تمام بدن

گن های یکسره یا تمام بدن، از بخش سینه شروع می شوند و تمامی بخش های بالا تنه همراه با باسن را پوشش می دهند. بنا به تنوعی که این مدل گن ها در خود دارند، گاهی این گن های لاغری تا بخش ران یا پایین تر از آن امتداد پیدا می کند. خانوم ها از این گن لاغری برای خوش فرم تر شدن استایل خود در زیر لباس استفاده می کنند.

اگر می خواهید حداکثر فرم دهی همه جانبه را داشته باشید، این مدل از لباس های لاغری برای شما مناسب است. در اصل این نوع گن زنانه، نوعی کرست است. گن یکسره یا تمام بدن، بخش بالاتنه بدن را تحت فشار قرار می دهد و باعث می شود کمرتان باریک به نظر برسد و سینه هایتان خوش فرم تر از همیشه نشان داده شود.

بهترین گن برای زیر لباس مجلسی گن ساعت شنی است، زیرا به بدن فرمی حالت ساعت شنی می دهد و بین بانوان طرفداران زیادی دارد. این گن بخش شکم و پهلو را جمع کرده و در کمر حالت باریکی ایجاد می کند. این مدل گن ۹ تا ۲۵ عدد فنر نگهدارنده می تواند داشته باشد تا از افتادگی شکم و پهلو جلوگیری کند.

هر چه تعداد فنر ها بیشتر باشد متناسب با آن تعداد قزن نیز افزایش پیدا می کند، در نتیجه پوشش دهی بهتری هم خواهد داشت. در گن ساعت شنی به دلیل داشتن قزن های قابل رگلاژ، می توان این نوع گن را مطابق با سایز خود تنظیم کرد. از گن ساعت شنی برای اصلاح فرم قوز کمر هم بهره می برند.

۵- گن بازو

این گن لیفت بازو و خاصیت ارتجاعی و فشرده سازی قوی بازوها و قسمت بالایی بدن را به شما ارائه می دهد. این نوع گن فرم دهنده بازو بوده و با فشار قوی روی بازو قرار می گیرد. پوست شل را سفت می کند، چربی اضافه را پنهان می کند و اندازه بازو را کاهش می دهد و بازو را لاغر نشان می دهد.

بهترین گن برای زیر لباس مجلسی، گن ساعت شنی است. زیرا فرم بسیار زیبایی به بدن می دهد. همچنین فنر و قزن زیادی دارد و همین مسئله باعث استحکام بیشتر آن می شود. این گن بخش شکم و پهلو را جمع کرده و در کمر حالت باریکی ایجاد می کند.

گن زنانه انواع متفاوتی دارد که هرکدام از آن ها کاربرد خاصی دارند. هنگام خرید گن زنانه سعی کنید گنی را انتخاب کنید که استاندارد باشد و پارچه مرغوبی داشته باشد. زیرا ممکن است پوشیدن طولانی مدت برخی گن ها باعث بروز بیماری شود. همچنین برخی از پزشکان پس از جراحی هایی که در ناحیه شکم یا پهلو انجام می دهند، معمولا توصیه به پوشیدن گن می کنند.

در انتخاب و خرید گن زنانه به طراحی، جنس، دوخت و قیمت آن توجه کنید. هنگام انتخاب گن برای زیر لباس مجلسی گنی را انتخاب کنید که برای تیپ بدنی شما راحت و موثر باشد. جهت خرید گن لاغری مردانه می توانید با بررسی خرید خود را از انجام دهید. گن لاغری چیست؟

گن لاغری یک نوع بادوام و محکم است که معمولا برای شکل دهی بدن دور کمر بسته میشود. گن لاغری با فعال کردن عضلات بدن، سطح فعالیت فیزیکی افراد را افزایش داده و در نتیجه باعث میشود کالری‌های بسیار زیادی در بدن بسوزد و اینگونه به افراد کمک میکند که بتوانند با گذشت زمان لاغر شده و به اندام ایده‌ال خود دست یابند. گن لاغری قابل استفاده در تمامی فصول میباشد و با توجه به طراحی‌های متفاوت و استفاده از مواد مناسب، میتوانید به راحتی گن لاغری مناسب برای فصل گرم و سرد را پیدا کنید.

انواع گن لاغری

بازار گن‌های لاغری امروزه بسیار محبوب هست و افراد بسیار زیادی برای علل های مختلف از این گن‌ها استفاده میکنند، گن‌های فقط مخصوص افرادی که می‌خواهند لاغر بشوند نیست و خیلی از افراد استفاده میکنند و انواع گن لاغری برای موضوع خاصی مناسب هست به طوری که بعضی از افراد بعد از جراحی‌های خاصی می بایست از این گن‌ها استفاده کنند و در مواردی ورزشکاران نیز برای سفت کردن عضلات خود از گن‌ها استفاده می‌کنند.

انواع گن لاغری شامل گن شکم و پهلو، ران پا، نیم تنه، بالاتنه، تمام بدن می شود که قبل از خرید آن ها باید انواع گن لاغری بشناسید و گن مناسب خود را انتخاب کنید، همچنین قیمت گن لاغری زنانه علاوه بر جنسش بستگی به نوع آن دارد .

گن لاغری مخصوص شکم و پهلو

گن‌های شکم و پهلو در بین انواع گن ها محبوب تر هست این گن‌ها ناحیه‌ی شکم و پهلو و کمر را در بر میگیرد و بسیاری از بانوانی که به دنبال لاغری هستند از این نوع گن‌ها استفاده میکنند حتی افرادی که عمل پیکر تراشی انجام می دهند می بایستی تا مدتی بعد از عمل از این نوع گن‌ها برای فرم دهی بدن استفاده کنند.

گن لاغری سوتین دار و ورزشی

بعد از گن‌های شکمی، انواع گن‌های لاغری سوتین دار و نیز محبوبیت فراوانی دارند که بسیار برای استفاده‌ی زیر لباسی و یا برای ورزش کردن مورد استفاده قرار میگیرند.

گن لاغری شکم، کمر و باسن

این نوع گن لاغری قسمت‌های شکم، کمر و باسن را تحت پوشش خود حفظ میکند و به گونه‌ای طراحی شده است که فشار مناسب بر این قسمت‌ها اعمال کرده و باعث فرم دهی آنها میشود.

گن لاغری شکم و کمر

این نوع گن مخصوص فرم دهی به شکم و کمر طراحی شده است و با فشار وارد کرده بر این نواحی باعث چربی سوزی آنها میگردد.

گن لاغری شکم، ران و باسن

این نوع گن نیز مخصوص فرم دهی به شکم، ران و باسن طراحی شده است و برای افرادی که میخواهند به این نواحی از بدن خود فرم دهند بسیار مناسب است. تمامی انواع گن‌های لاغری برای فرم دهی به بدن و از بین بردن چربی‌های اضافی طراحی شده‌اند با این تفاوت که هرکدام از آنها مناسب برای پوشاندن قسمت‌های خاصی از بدن میباشند.