اقتصادیمعرفی کسب و کار

چرا جراحان هزینه های متفاوتی برای پیکر تراشی کل بدن تعیین می کنند؟

عمل های زیبایی یکی از بهترین و جذاب ترین عمل ها است، اما متقاضیان جراحی زیبایی تا حد زیادی به هزینه عمل توجه می کنند. پیکر تراشی که امروزه در اوج عمل های زیبایی قرار دارد افراد در انتخاب جراح و میزان هزینه پیکر تراشی توجه می کنند.

هزینه این عمل برای متقاضان آن بسیار مهم است، ولی نباید هزینه ملاکی برای انتخاب جراح باشد، بلکه جراح باید به میزان تخصص و مهارتی که در این زمینه دارد انتخاب شود. پس می توان گفت که هزینه عمل پیکر تراشی به انتخاب جراح بستگی دارد.

هزینه عمل پیکر تراشی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه این عمل به عوامل متعددی بستگی دارد. به همین دلیل نمی توان به طور دقیق گفت که هزینه پیکر تراشی چقدر است. مولفه های مختلفی از جمله ناحیه مورد نظر برای جراحی، سختی و وسعت عمل بر هزینه ها تاثیر گذار است. جهت اطلاعات بیشتر از قیمت عمل پیکرتراشی بیمارستان عرفان نیایش کلیک کنید.

به دلایل ذکر شده نمی توان قیمت مشخصی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. البته یک سطح قیمتی در یک محدوده معینی را می توان مطرح کرد و البته با تغییر برخی مولفه ها در کل هزینه تغییر چشمگیری صورت نمی گیرد. بهترین راه برای رسیدن به قیمتی قطعی برای عمل، مشاوره حضوری با جراح است، ولی در اینجا به برخی موارد که در هزینه پیکر تراشی موثر هستند، را بیان می کنیم.

 • مرکز جراحی ( کلینیک یا بیمارستان) که در آن عمل انجام می شود.
 • تجهیزاتی که برای عمل استفاده می شود.
 • جراحی که برای عمل انتخاب می شود.
 • ناحیه مورد نظر که قرار جراحی شود.
 • میزان چربی هایی که برداشته می شود.
 • تعداد عضوهایی که تحت جراحی.
 • درصورت نیاز به بستری هزینه عمل بالا خواهد رفت.
 • هزینه های جانبی جراحی (آزمایش، عکس رادیولوژی و غیره).

آیا جراحی نواحی مختلف بدن در هزینه عمل پیکر تراشی تاثیر دارد؟

همانطور که گفته شد یکی از عواملی که تاثیر مستقیم بر قیمت پیکر تراشی دارد، ناحیه تحت جراحی است. در هرقسمت از بدن چربی های خاصی تجمع می کنند به همین دلیل برای جراحی هر قسمت از بدن نیاز به روش خاصی از جراحی همچنین تجهیزات خاص برای انجام آن دارد. در ادامه به هزینه پیکر تراشی برای نواحی مختلف بدن می پردازیم.

برخی از افراد که صورت های چاق یا برعکس صورت های لاغر دارند به سراغ ترمیم آن می روند که به صورتی ایده ال و زیبا دست یابند. منظور از پیکر تراشی صورت فرم دادن به آن با روش های لیپوماتیک، لیپوساکشن، لیفت صورت و است.

صورت های چاق نیاز دارند که بخشی از چربی برداشته شود و پوست های اضافی کشیده شوند و فرم زیبایی به صورت داده شود. برعکس در صورت های لاغر با تزریق چربی به فرم دلخواه می رسند. این موارد در هزنه پیکر تراشی صورت بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

از آنجایی که پیکر تراشی جزو عمل های زیبایی محسوب می شود به همین دلیل مشمول بیمه نمی شوند. هزینه این عمل به عوامل زیادی مانند: روش انجام عمل، جراح، میزان برداشت چربی و تزریق آن بستگی دارد. با توجه به موارد ذکر شده هزینه این عمل در بازه قیمت بین 8 تا 20 میلیون تومان خواهد بود.

در برخی از بازوها شل شده یا تجمع چربی دارند البته زمانی بازو این حالت می شود که یا فرد سن بالایی دارد یا بسیار چاق است. معمولا این افراد در انتخاب لباس و برخی تحرک ها با مشکل روبرو می شوند. به همین دلایل پیکر تراشی بازو را انتخاب می کنند که علاوه بر زیبایی که به دستانشان می بخشد از مشکلات به وجود آمده رهایی یابند.

متقاضیان این عمل به ظاهر ساده و کوچک به دنبال میزان هزینه ای هستند که می خواهند، پرداخت کنند. درست است که هزینه یکی از ملاک های مهم برای این عمل محسوب می شود ولی بهتر است به ملاک های دیگری مانند جراح خوب و دستیاران خوبی که انتخاب می کند، توجه کنید. البته با انتخاب این موارد مطمئنا هزینه عمل افزایش میابد، اما نتیجه خوبی هم خواهد داشت. هزینه پیکر تراشی بازو بین 8 تا 18 میلیون تومان به طور تقریبی قرار دارد.

شکم و پهلو یکی از عجیب ترین نواحی بدن است؛ زیرا درصد بیشتر افراد جامعه در این نواحی دچار تجمع چربی می شوند. متاسفانه یکی از نواحی است که چربی به سختی از بین می رود. به همین دلیل ممکن است متقاضیان پیکر تراشی شکم و پهلو بیشتر باشد در نتیجه اولین چیزی که ذهنشان را درگیر می کند هزینه این عمل است. با مراجعه حضوری به پزشک و بعد از معاینه مشخص خواهد شده که هزینه عمل چقدر است.

جراحان این عمل معمولا به طور تقریبی قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو را بیان می کنند. در تعیین هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو معمولا مواردی مانند: هزینه مرکز جراحی، روش جراحی، دستیاران جراح و غیره را باید در نظر بگیرید. هزینه این نوع جراحی بین 12 تا 25 میلیون تومان متغیر است.

پیکر تراشی سینه هم همانند دیگر عمل های زیبایی برای تمامی افراد آقایان یا بانوان انجام می شود. در این عمل به سینه ها فرم می دهند و نوعی اصلاح سینه مخصوصا در آقایان نیز محسوب می شود. خانم ها بر اثر زایمان و شیر دادن به فرزندشان ممکن است از ظاهر خود ناراضی باشند. آقایان نیز ممکن است بر اثر تغییرات هرمونی یا کاهش وزن چشم گیری و حتی اضافه وزن از ظاهر خود راضی نباشند. در نتیجه عمل پیکر تراشی سینه را انتخاب می کنند که بتوانند به ظاهر دلخواه خود برسند؛ ولی میزان هزینه این عمل برایشان مهم خواهد بود.

این عمل نیز با چندین روش و در نوع های مختلف انجام می شود. در برخی از افراد به جز لیف سینه تمایل به گذاشتن پروزتز برای حجیم تر شدن سینه، دارند که هزینه این عمل را افزایش خواهد داد. معمولا جراحی پیکر تراشی سینه در بازه قیمت 10 تا 25 میلیون تومان قرار دارد.

این عمل زیبایی با استفاده از روش های لیپوماتیک و لیپوساکشن انجام می شود. باسن به دلیل بافت چربی سختی که دارد افراد معمولا برای فرم دهی و آب کردن این چربی ها با مشکل روبرو خواهند بود. به همین دلایل برای رسیدن به فرم دلخواه و رها شدن از این چربی های سر سخت عمل زیبایی پیکر تراشی را انتخاب می کنند.

در این عمل با تخلیه و گاهی تزریق چربی باسن را به فرم دلخواه می رسانند. قیمت پیکر تراشی باسن به مهارت جراح، روش و تجهیزاتی که استفاده می کند، بستگی دارد. با توجه به مواردی که گفته شد هزینه پیکر تراشی باسن بین 15 تا 20 میلیون تومان متفاوت است.

همچنین بخوانید :

هزینه پیکر تراشی در روش های مختلف چگونه است؟

یکی از فاکتور های مهم این جراحی انتخاب جراح و روشی که برای انجام آن استفاده می شود، است. تیپ های بدنی افراد متفاوت بوده به همین دلیل برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب از روش های مختلف جراحی استفاده می کنند حالا ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که هزینه پیکر تراشی در روش های مختلف چقدر است؟ در ادامه روش های مختلف پیکر تراشی و میزان هزینه این روش ها را بررسی خواهیم کرد.

این روش با راهکارهای مختلفی انجام می شود. هر کدام از روش های لیپوساکشن جزئیات مربوط به خود را دارد. همچنین حجم چربی انباشته شده در بدن افراد مختلف متفاوت است. به همین دلایل نمی توان گفت که جراحی پیکر تراشی با روش لیپوساکشن قیمتی واحد دارد. هزینه جراحی با این روش با توجه به تفاوت های متدهای آن و میزان چربی که قرار است از بدن فرد خارج شود بستگی دارد و باید به طور دقیق بررسی شود. البته جدا از مواردی که گفته شد در مورد این جراحی انتخاب جراح و میزان مهارت آن در میزان هزینه بی تاثیر نخواهد بود. با توجه به آنچه گفته شد نه تنها نمی توان قیمت دقیق گفت حتی قیمت حدودی هم مشخص نیست.

این روش جراحی ممکن است قیمت بالاتری نسبت به دیگر روش ها داشته باشد؛ زیرا در این روش به چربی هایی که خارج می شود هیچ گونه آسیبی وارد نمی شود در نتیجه می توان آن چربی را در دیگر نواحی بدن که نیاز به چربی دارند، تزریق کرد. این روش جراحی هم همانند دیگر روش های جراحی زیبایی مشمول بیمه نیست و تمامی هزینه ها از جیب شما پرداخت می شود. هزینه جراحی با این روش هم همانند دیگر روش جراحی عدد مشخصی ندارد و به عوامل متعددی مانند: مهارت جراح، وضعیت متقاضی عمل زیبایی، ناحیه ای که قرار است جراحی شود، بیمارستان و میزان نیاز به بستری بستگی دارد.

پیکر تراشی با ماموپلاستی در دو نوع مختلف کاهشی و افزایشی انجام می شود. این جراحی معمولا برای سینه انجام می شود. ماموپلاستی کاهشی برای کاهش سایز سینه ها و ماموپلاستی افزایشی برای افزایش سایز سینه در خانم ها استفاده می شود. علاوه بر عوامل متعددی مانند: مهارت جراح و کلینیک انتخابی و غیره میزان کاهش و افزایش حجم سینه ها برای افراد مختلف در تعیین قیمت ماموپلاستی تاثیر گذار است. به همین دلایل قیمت این جراحی با بررسی دقیق و معاینه وضعیت متقاضی این عمل امکان پذیر است.

یکی از روش های موثر در جراحی پیکر تراشی است که باعث حذف چربی ها و پوست اضافی شکم می شود. این روش با روش لیپوساکشن متفاوت است. در این روش باید متقاضی عمل زیبایی به طور دقیق بررسی شود. هزینه ای که برای این عمل در نظر گرفته می شود به عوامل متعددی که تا به الان گفته شده بستگی دارد. البته این عمل به دلیل متفاوت بودن نسبت به عمل های دیگر زیبایی که در این روش و دوخته شدن عضلات برای فیکس شدن نهایی زیبایی ممکن است هزینه بیشتر نسبت به روش های دیگر داشته باشد. همچنین در این روش تمامی نقاطی که نیاز به جراحی زیبایی دارند را در غالب یک پیکر تراشی کل بدن جراحی می کنند که مسلما هزینه پیکر تراشی کل بدن بسیار بالا تر خواهد بود.

هزینه پروتز سینه چقدراست؟

هزینه این جراحی با پروتزی که جراح انتخاب می کند ارتباط مستقیم دارد. پروتزها با کیفیت های مختلف و سایزهای متفاوت تولید و عرضه می شوند. در این جراحی، مهارت جراح بسیار مهم است که به بافت های سینه آسیبی وارد نشود. البته باید بدانی که پرتزها توسط خود متقاضی خریداری می شود. بنابراین علاوه بر هزینه جراح و دستیارانش هزینه پرتز هم جداگانه پرداخت می شود.

هزینه عمل پیکر تراشی با تزریق چربی چقدر است؟

هزینه این عمل در مرحله اول به عضوی که قرار است به آن چربی تزریق شود بستگی دارد. تزریق چربی به بدن به دلیل اضافه شدن به یک عضو باید با زیبایی و ظرافت خاصی انجام شود. درنتیجه جراح باید از مهارت بالایی برخوردار باشد که با دیدن نمونه کارهای آن پزشک می توان مهرات آن را تشخیص داد.

تزریق چربی معمولا در نقاطی مانند: دور چشم، لب، گونه، باسن، و غیره انجام می شود. هزینه هر کدارم از این بخش ها در محدوده خاص خود متفاوت است و همه با هم یکسان نیستند. تنها نکته ای که در این عمل وجود دارد این است که هزینه این روش جراحی نسبت به دیگر روش ها کمتر خواهد بود؛ زیرا تزریق چربی پس دو یا سه بار انجام دادن نتیجه آن دائمی باقی می ماند.

آیا هزینه پیکر تراشی در آقایان متفاوت است؟

عمل پیکر تراشی در آقایان برای رسیدن به تناسب اندام در قسمت های مختلف بدن انجام می شود. در واقع جنسیت، معیار مهمی در تعیین قیمت عمل های زیبایی و آقایان و خانم ها نیست. هزینه پیکر تراشی آقایان بیشتر در موارد حجم چربی، تعداد اعضایی که عمل می شوند، مهارت جراح، هزینه مرکز جراحی و غیره بستگی دارد.

آیا هزینه پیکر تراشی در شهر های مختلف ایران متفاوت است؟

جراحی زیبایی در اکثر شهر های بزرگ و کوچک ایران انجام می شود. اینکه قیمت این عمل زیبایی در تمامی شهر های ایران یکسان باشد غیر ممکن است؛ زیرا در کلان شهر های ایران ممکن است هزینه این عمل به دلیل میزان بالای متقاضیان، تعداد زیاد کلینیک ها، جراحان سر شناس، وجود تکنولوژی بیشتر و غیره بیشتر از باقی شهر ها باشد. مثلا هزینه پیکر تراشی در تهران، شیراز و حتی اصفهان که جزو کلان شهرهای ایران هستند بیشتر از هزینه پیکر تراشی در کرج که شهر به نسبت کوچکتر است، باشد.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با بهترین کارشناسان رایان سلامت

هزینه پیکرتراشی در تهران یا شهرستان‌ها چقدر است؟ عوامل موثر بر روی قیمت پیکرتراشی چیست؟ بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران چه کسی است؟

این‌ها بخشی از مهم‌ترین سوالاتی است که قبل از اقدام به باید به آن پاسخ داده شود تا بیمار بتواند بدون هیچ ابهامی برای انجام این عمل آماده گردد. ما در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر اعلام هزینه پیکر تراشی در تهران سال ۱۴۰۲ به معرفی بهترین پزشکان متخصص در این زمینه بپردازیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

هزینه پیکرتراشی (سال ۱۴۰۲) چقدر است؟

هزینه پیکر تراشی یکی از مهم‌ترین نکات موثر در انتخاب جراح و کلینیک برای متقاضیان می‌باشد. اما باید این مسئله را در نظر داشته باشید که نباید تنها با معیار هزینه برای انتخاب جراح مناسب پیکرتراشی اقدام نمایید، زیرا عمل نزد پزشکانی که از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار نیستند می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.

عوامل و فاکتورهای بسیاری هستند که بر روی هزینه نهایی جراحی پیکرتراشی تاثیرگذار است، اما به صورت کلی می‌توان قیمت این جراحی را در حدود ۲۰ الی ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

قیمت‌های ذکر شده حدودی می‌باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عمل که انجام می‌دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) می‌تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

عوامل موثر بر هزینه پیکرتراشی چیست؟

در ادامه می‌توانید فاکتورها و عوامل موثر بر روی قیمت نهایی جراحی پیکرتراشی را مشاهده نمایید:

 • میزان تخصص و مهارت پزشک
 • بیمارستان و یا کلینیک خصوصی
 • روش انتخابی برای انحام جراحی
 • هزینه آزمایشات مورد نیاز قبل از عمل
 • نواحی مورد نیاز برای جراحی پیکرتراشی
 • میزان چربی که در نواحی مختلف وجود دارد

در جلسه مشاوره پس از اینکه پزشک تمامی بررسی‌های لازم را انجام داد و روش مناسب را برای انجام این عمل با مشورت بیمار انتخاب کرد، می‌تواند قیمت عمل پیکرتراشی در تهران را به صورت دقیق‌تر به بیمار منتقل نماید.

قیمت پیکرتراشی کل بدن در تهران و سایر شهرستان‌ها چقدر است؟

همان طور که گفتیم، عوامل بسیاری هستند که بر روی قیمت پیکرتراشی کل بدن در تهران تاثیر می‌گذارند مانند دستمزد پزشک متخصص، نوع روش به کار رفته برای عمل، تجهیزات مورد استفاده در زمان جراحی، میزان چربی در نواحی مختلف بدن، خدمات قبل و بعد از عمل و ….

از این رو هزینه انجام این جراحی پس از جلسات مشاوره با پزشک مورد نظر شما و بعد از انجام معاینات و بررسی‌های لازم تعیین می‌گردد. زیرا هر قسمت از بدن به گونه خاصی چربی را در خود تجمع می‌کند از این رو نیاز به روش‌های جراحی مختلفی برای ایجاد تغییرات و فرم دهی مناسب به چربی‌ها و نواحی مختلف بدن وجود دارد.

هزینه پیکرتراشی بدون جراحی چقدر است؟

پیکرتراشی بدون جراحی با کمک روش‌های مختلف و تجهیزات گوناگونی قابل انجام است، که انتخاب تکنیک مناسب معمولا با بررسی‌های پزشک و نظر بیمار صورت می‌گیرد. البته باید بدانید که هزینه انجام پیکرتراشی با کمک هر یک از این روش‌ها متفاوت است و با توجه به شرایط بیمار نیز می‌تواند افزایش و یا کاهش یابد.

در ادامه به بررسی هزینه پیکرتراشی در شیراز بدون جراحی پرداخته شده است:

هزینه لیپوساکشن

از آنجایی که میزان چربی انباشت شده در بدن افراد مختلف یکسان نیست، همین موضوع باعث شده است تا مدت زمان جراحی پیکرتراشی نیز افزایش و یا کاهش پیدا کند که همین امر نیز تاثیر بسیاری بر روی قیمت نهایی لیپوساکشن خواهد گذاشت. در واقع هزینه لیپوساکشن با توجه به مدت زمان عمل، میزان چربی تجمع یافته، تعداد نواحی بدن و … متغیر می‌باشد. به صورت کلی می‌توان هزینه جراحی لیپوساکشن را در حدود ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه لیپوماتیک

از آنجایی که در این روش دقت جراحی افزایش پیدا کرده است و چربی‌ها بدون هیچ آسیبی خارج می‌شوند، می‌توان از آن‌ها برای فرم دهی سایر نقاط بدن استفاده کرد. از این رو هزینه این نوع جراحی نیز بیشتر خواهد بود. بیمه هزینه انجام این جراحی را متحمل نمی‌شود و بیمار بایستی تماما آن را پرداخت نماید. به صورت کلی می‌توان هزینه جراحی لیپوماتیک را در حدود ۲۰تا ۴۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه ابدومینوپلاستی

این نوع جراحی که مربوط به کاهش حجم شکم و پهلو می باشد، کاملا با جراحی لیپوساکشن و لیپوماتیک متفاوت است. همچنین در صورتی که ابدومینوپلاستی همراه با لیفت شکم و پهلوها انجام گیرد این هزینه می‌تواند افزایش یابد. به صورت کلی هزینه ابدومینوپلاستی شکم و پهلو در حدود ۳۰ تا ۸۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

هزینه پیکرتراشی با لیزر

پیکرتراشی با لیزر یک روش غیر تهاجمی است که می‌تواند با کمک اشعه لیزر سلول‌های چربی را تحریک کند تا باعث آزاد شدن بخش بسیاری از آن گردد. چربی‌های آزاد شده با کمک این روش به صورت طبیعی توسط خود بدن متابولیزه می‌شوند. اما هزینه پیکرتراشی با لیزر که یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در هنگام انتخاب این روش لاغری برای بیماران است را می‌توان در حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

قیمت پیکرتراشی شکم و پهلو

شکم و پهلو بخشی از بدن است که به سرعت دچار افزایش چربی و بد فرمی بدن می‌گردد. همچنین یکی از سخت‌ترین نواحی بدن برای کاهش چربی‌های اضافه آن است. از این رو قیمت پیکرتراشی شکم و پهلو معمولا نسبت به سایر قسمت‌های بدن بیشتر است.
به صورت تقریبی و با توجه به روش انتخابی برای کاهش چربی‌های شکم و پهلو (به طور مثال هزینه لیپوست شکم و پهلو یا هزینه پیکرتراشی شکم با روش ابدومینوپلاستی و … ) قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو را می‌توان در حدود ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه پیکرتراشی بازو (سال ۱۴۰۲) چقدر است؟

بازوها بخشی از بدن هستند که پس از اضافه وزن و یا افزایش سن ممکن است دچار چربی اضافه و شل شدگی در نواحی پوست آن گردد، از این رو افراد به دنبال پیکرتراشی بازوهای خود هستند و تمایل دارند تا به فرم ایده آل و زیباتری دست پیدا کنند. هزینه پیکرتراشی بازو با توجه به عوامل مختلف می‌تواند در حدود ۲۰ تا ۴۰ میلیون تومان متغیر باشد.

هزینه پیکرتراشی ران (سال ۱۴۰۲ ) چقدر است؟

ران‌ها نیز مانند بازوها پس از افزایش وزن می‌توانند دچار تجمع چربی در آن نواحی گردند و همین امر باعث می‌شود تا افراد زیبایی اندام خود را از دست بدهند و تمایل داشته باشند تا جراحی پیکرتراشی را در این نواحی انجام بدهند. هزینه پرکرتراشی ران می‌تواند با توجه به فاکتورهای مختلفی همچون هزینه دستمزد پزشک، میزان چربی تجمع یافته، روش مورد استفاده برای کاهش چربی و … متغیر باشد، اما به صورت کلی قیمت جراحی پیکرتراشی ران‌ها را می‌توان در حدود ۲۰ تا ۴۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه پیکرتراشی باسن سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

عمل پیکرتراشی باسن را می‌توان با کمک روش‌های لیپوماتیک و لیپوساکشن انجام داد که هر کدام هزینه‌های مختلفی را نیز در بردارند. از آنجایی که این عمل بسیار حساس بوده و نیاز به دقت و مهارت بالای پزشک دارد، از این رو بایستی در انتخاب جراح خود نهایت دقت را داشته باشید. هزینه پیکرتراشی باسن در سال ۱۴۰۲ در حدود ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان نیز متغیر می‌باشد.

شرایط پیکرتراشی اقساطی چیست؟

از آنجایی که هزینه پیکرتراشی مبلغ کمی نیست و به دلیل این که به عنوان یک جراحی زیبایی محسوب می‌شود بیمه هزینه آن را متحمل نمی‌گردد، از این رو تمامی افراد توان پرداخت آن را ندارند. حال برخی از کلینیک‌ها و پزشکان شرایط اقساطی را برای پرداخت هزینه‌های جراحی پیکرتراشی در نظر گرفته‌اند تا افراد بتوانند در شرایط مناسب‌تری این هزینه‌ها را پرداخت نمایند. اما شرایط پیکرتراشی اقساطی در تهران و یا سایر شهرستان‌ها به چه صورت است؟

پرداخت اقساطی هزینه عمل پیکرتراشی به این صورت است که بیمار در ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به صورت نقدی به کلینیک پرداخت می‌نماید و مابقی آن را با توجه به شرایط خود در چند ماه قسط بندی می‌کنند. این را باید در نظر داشته باشید که برخی از کلینیک‌ها با توجه به قواعد خود ممکن است به ازای هر قسط از بیمار چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت کنند.

معرفی بهترین جراحان پیکرتراشی در تهران

بسیاری از افراد با ورزش‌های سنگین و رژیم‌های سخت به نتیجه مورد نظر از فرم ایده آل بدن خود نرسیده اند و به دنبال روش‌های دیگری برای انجام این کار هستند. یکی از روش‌های ماندگار، جراحی پیکرتراشی است. در این تکنیک، جراح با حذف چربی‌های اضافه در نواحی مختلف بدن باعث ایجاد فرم مناسب در آن قسمت‌ها می‌شود.
حال یکی از مهم‌ترین نکات برای رسیدن به نتیجه مطلوب، انتخاب بهترین جراح است. در تهران به دلیل گستردگی پیدا کردن جراح خوب ممکن است کاری دشوار باشد. به همین علت ما در اینجا برای شما لیستی از بهترین جراح پیکر تراشی در تهران را آورده‌ایم:

دکتر حمید رضوانی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی عمومی در تهران می‌باشند.
دکتر رضوانی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۸ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۳ دوره تخصص خود را آغاز نمودند و در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود گردیدند.

دکتر مریم شریفی دکتر پیکر تراشی در تهران

دکتر مریم شریفی متخصص جراحی عمومی در تهران می‌باشند.

دکتر شریفی متولد سال ۱۳۵۳ از تهران هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۲ و از دانشگاه علوم پزشکی بابل دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی، تخصص خود را در سال ۱۳۹۰ و از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند.
دکتر شریفی دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. ایشان همچنین عضو جامعه جراحان ایران هستند و در حال حاضر جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

دکتر حمیدرضا وفائی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر حمیدرضا وفائی متخصص جراحی عمومی در تهران هستند.
دکتر وفائی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۷ دریافت نمودند و پس از آن در زمینه تخصصی جراحی عمومی مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ مدرک تخصصی خود گردیدند.
ایشان پس از دریافت بورد تخصصی جراحی زیبایی و پلاستیک در حال حاضر در زمینه‌های جراحی شکم، پلک، لیپوماتیک، پیکرتراشی و … مشغول به فعالیت می‌باشند.

دکتر افسانه ثنایی دکتر پیکر تراشی تهران

دکتر افسانه ثنایی متخصص جراحی عمومی در تهران می‌باشند.
دکتر ثنایی در سال ۱۳۷۲ دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن مشغول به تحصیل در زمینه جراحی عمومی گردیدند و در سال ۱۳۷۷ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود شدند.
ایشان در زمینه‌های جراحی ژنیکوماستی، لیپوماتیک شکم و پهلو، لیپوماتیک با بی حسی، تزریق چربی، تزریق فیلر و … فعالیت دارند.

آیدا چم سورکی

آیدا چم سورکی هستم متولد 1381 تحصیل کرده در رشته علوم تربیتی و علاقمند به نویسندگی و فعال در شبکه های اجتماعی