آیا محسن هاشمی در انتخابات 1400 کاندید خواهد شد؟

محسن هاشمی در میانه جلسه شورای شهر ضمن ترک صحن علنی و سپردن ریاست به نایب رییس با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز جلسه شورای شهر پربار بود به گونه‌ای که در ابتدای جلسه شورایاران منطقه ۱۰ به بیان نظرات و مشکلات مردمی پرداخته و بعد از آن نیز سریعا وارد دستور جلسه شدیم.

وی با بیان این‌که طرح ایجاد لایه گردشگری در طرح تفصیلی به دلیل احساس نیاز به بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه برگشت داده شد، گفت: همچنین یکی از لوایح دو فوریتی شهرداری در خصوص ارائه‌ی تخفیف ۲۵ درصدی به بدهکاران شهرداری از سوی اعضای شورا رد شد چرا که اعضاء معتقد بودند ارائه تخفیف به این افراد تاثیری بر درآمدها ندارد.

رییس شورای شهر تهران همچنین با اعلام رد پیشنهاد شهرداری از سوی شورا مبنی بر افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه حمل و نقل اظهار کرد: اعضاء شورا معتقدند که درآمد حاصله از این افزایش نرخ با نیاز شهرداری تطابق ندارد و شاید ۲۵ درصد از مشکلات حمل و نقل را حل کند و از سوی دیگر پول گرفتن از مردم نیز درست نبود به همین دلیل شهرداری باید از ستاد ملی کرونا پیگیر دریافت یارانه باشد و این در حالی است که دولت یارانه‌های قبلی خود را پرداخت نکرده و حتی به شوخی گفتیم که بروید لحاف و تشک جلوی ریاست جمهوری و وزارتخانه‌ها بیندازید.

هاشمی اضافه کرد: البته بارها شهرداری را ملزم کردیم که طلب‌هایش را از دولت وصول کند، اما به نظرم یک مقدار تعارفات وجود دارد و باید مسئولان شهرداری محکم‌تر رفتار کنند و مقامات مختلف را ببینند چرا که با نامه‌نگاری مشکل حل نمی‌شود و زمانی که من در مترو بودم برای دریافت بودجه مدام جلسه داشتیم و فشار می‌آوردیم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود لیست منتشره شده املاک در رسانه‌ها درست نیست، گفت: من لیست منتشره را ندیدم و نمی‌توانم در این زمینه اظهارنظر کنم.

رییس شورای شهر تهران همچنین در خصوص این‌که آیا در انتخابات بعدی شورا ثبت نام می‌کنید یا خیر، گفت: در انتخابات بعدی شرکت نمی‌کنم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که پس در انتخابات ریاست جمهوری هم شرکت میکنید، اظهار کرد: نه در آن هم شرکت نمی‌کنم.

رویداد 24

https://www.rouydad24.com/