عمومیمعرفی کسب و کار

ابعاد تشک بادی

ابعاد تشک بادی داخل ماشین از بهترین وسایل و تجهیزات سفری است که می تواند به شما اجازه دهد تا در بخش عقب اتومبیل و بر روی صندلی عقب ماشینتان یک تشک نرم و راحت را برای استراحت کردن داشته باشید . این تشک های بادی به گونه ای طراحی شده اند که می توانند بخش زیرپایی ماشین را پر کرده و همسطح با صندلی ماشین کنند ، تا اینچنین تشک سطحی صاف را برای شما ایجاد کند تا بتوانید در راحت ترین حالت به مانند خانه و یا دراز کشیده و بخوابید . شما می توانید در طول سفر به دلخواه خود آن را راه اندازی کرده و درصورت عدم نیاز آن را در ابعاد بسیار کوچکی بسته بندی کرده و نگهداری کنید . ولی لازم است تا ابعاد تشک بادی داخل ماشین را بدانید و سپس آن را خریداری کنید . نکته قابل توجه این است که ابعاد تشک بادی داخل ماشین در مدل های مختلف ، متفاوت بوده و نیاز است تا این محصولات بادی را بر اساس نوع ماشین سواری خود خریداری کنید . شکت های سازنده بزرگی در دنیا اقدام به تولید تشک بادی داخل ماشین می کنند که می توان از بزرگترین و معروف ترین آن ها به دو برند اینتکس و بست وی اشاره کنیم که هر ساله با تغییرات کاربردی ، تشک های بادی ایده آل تر و بهتری را تولید می کنند تا بتوانید به سادگی از آن ها استفاده کرده و لحظات شاد و سفری دلچسب تر را برای خود رقم بزنید . با توجه به تنوع ماشین ها ، تولید کنندگان نیز با در نظر داشتن ابعاد ماشین ، ابعاد تشک بادی داخل ماشین را نیز مطابق با مدل های خودرو های موجود در بازار هماهنگ کرده اند .

به عنوان مثال ماشین های سواری از نظر فضا و ابعادی که دارند ، متفاوت با ماشین های شاسی بلند بوده و از این نظر بایستی به ابعاد تشک بادی داخل ماشین توجه ویژه ای داشته باشید . فروشگاه اینتکس با توجه به اینکه خرید تشک بادی داخل ماشین برای مشتریان کاری ساده و راحت باشد ، با توجه به ابعاد تشک بادی داخل ماشین ، آن ها را نام گذاری کرده اند تا خریداران بتوانند به سادگی خرید خود را انجام دهند . به عنوان مثال تشک بادی داخل ماشین پراید ، قابل استفاده در این ماشین بوده و برای خرید آن دیگر نیازی ندارید که ابعاد ماشین و ابعاد تشک بادی داخل ماشین را پیدا و اندازه گیری کرده و سپس آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید . از انواع تشک های بادی داخل ماشین موجود در فروشگاه اینتکس می توان به انواع تشک های بادی داخل ماشین تولید شده برای خودرو های مونتاژ شده در ایران همچون پراید ، پژو 405 ، رانا ، سمند ، سورن ، پژو 206 و 207 ، ساینا ، تیبا در مدل های مختلف ، تارا ، تندر90 ، دنا ، ساینا ، پژو پارس ، کوئیک اشاره کرد که شما می توانید بر اساس نوع ماشین سواری خود آن را خریداری کنید . با توجه به نامگذاری این تشک های بادی داخل ماشین ، دیگر نیازی به دانستن ابعاد تشک بادی داخل ماشین نخواهد بود و شما می توانید بدون اطلاع از ابعاد دقیق این محصولات ، تشک بادی داخل ماشینمخصوص خودرو خود را خریداری کرده و از آن به راحتی استفاده کنید . البته توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی اینتکس تشک های بادی داخل ماشین خارجی را نیز در فروشگاه موجود کرده اند که ابعاد آن ها نیز متناسب با ماشین های خارجی بوده و شما می توانید به سادگی از آن ها استفاده کنید . از جمله تشک بادی داخل ماشین خارجی می توان به تشک بادی داخل ماشین کیا سراتو ، کیا سورنتو ، آریزو ، پیکاپ ، پورشه کاین شاسی بلند و سایر ماشین های شاسی بلند دیگر همچون پرادو ، رونیز ، سوزوکی ویتارا ، نیسان مورانو ، لکسوس و لیفان شاسی بلند یا کوتاه ، لندکروز ، سانتافه ، جک شاسی بلند و یا ماشین های سواری شاسی کوتاه همچون تالیسمان ، تویوتا کمری ، تویوتا یاریس ، تویوتا پریوس ، انواع ماشین های شرکت بنز و برلیانس ، اپتیما ، مگان ، ماکسیما ، ام وی ام ، مزدا 3 و … اشاره کنیم . به این موضوع مهم توجه داشته باشید که ممکن است برخی از ماشین های موجود در بازار دارای تشک بادی داخل ماشین نباشند ، یعنی تشک بادی با نام آن ها وجود نداشته باشد ، این بدان معنا نیست که شما دیگر نمی توانید از تشک بادی داخل ماشین در سایر ماشین ها و خودرو ها استفاده کنید . بنابراین شما می توانید مدلی از تشک بادی داخل ماشین را انتخاب کنید که از نظر ابعادی و فضایی که در اختیار دارد ، مناسب برای ماشین سواری شما نیز باشد .

به عنوان مثال شما می توانید از تشک بادی داخل ماشین تیبا می توانید در داخل ماشین ساینا یا کوئیک استفاده کنید ، بنابراین می توان گفت که تفاوت زیادی میان آن دو خودرو نبوده و شما می توانید با اطلاع تقریبی از ابعاد تشک بادی داخل ماشین و خودرو خود آن را خریداری کنید . این ویژگی حتی در ماشین های سواری خارجی نیز صدق می کند و شما می توانید به عنوان مثال تشک بادی داخل ماشینی که برای ماشین های سواری تویوتا کمری را در ماشینی همچون اپتیما نیز استفاده کرده و آن را به سادگی راه اندازی و استفاده کنید . راه اندازی این محصولات نیز بسیار ساده بوده و به راحتی می توانید با کمک پمپ های باد به خصوص پمپ های باد فندکی که قابل استفاده در ماشین بوده و با اتصال به جافندکی ماشین کار می کنند با سرعت بیشتری تشک بادی داخل ماشین را راه اندازی و از آن استفاده کنید . همچنین می توانید از پمپ های باد دستی که اصلا نیازی به برق ندارند ، استفاده کرده و سریعا تشک بادی داخل ماشین را راه اندازی کنید . با وجود تمامی خصوصیات و تفاوت ها یا شباهت هایی که از نظر ابعادی نسبت به انواع تشک های بادی داخل ماشین اشاره شد ، فروشگاه اینتکس به صورت دقیق ابعاد تشک بادی داخل ماشین را در هر مدل ، در صفحه محصول اضافه کرده است که در صورت نیاز می توانید به صفحه محصول مراجعه کرده و با مطالعه مشخصات و ابعاد تشک بادی داخل ماشین ، آن را خریداری کرده و استفاده کنید . از جمله اطلاعاتی که در رابطه با ابعاد تشک بادی اضافه شده است می توان به طول ، عرض و ارتفاع اشاره کرد که اطلاعات کاملی برای شما خواهد بود . نکته این است که بیشتر ماشین های سواری تا حدودی ابعاد نزدیک به یکدیگر داشته و از این نظر ابعاد تشک بادی داخل ماشین تقریبا شبیه به یکدیگر می باشد . در هنگام خرید تشک بادی داخل ماشین حتما به این نکته توجه داشته باشید که در صورت نبود برای خودرو شما ، سعی کنید که تشک بادی مشابه و متناسب با ابعاد ماشین خریداری کرده و یا کمی بزرگتر را خریداری کنید ، زیرا می توانید با باد کردن کمتر تشک بادی ، حجم آن را تا حدودی کاهش دهید .

به طور میانگین طول تشک های بادی داخل ماشین از حدود 140 سانتی متر شروع شده و بزرگترین آن ها که قابل استفاده در ماشین های شاسی بلند هستند دارای طولی بیش از 150 سانتی متر دارد . همچنین عرض آن ها نیز از 80 سانتی متر تا 1 متر می باشد که البته شما می توانید با تغییر حالت صندلی های جلو ، فضای تشک از نظر عرضی پوشش دهید . نکته دیگر نیز ارتفاع می باشد که عمدتا از 40 سانتی متر تشک های بادی داخل ماشین ارتفاع دارند و بیشترین آن ها نیز که برای ماشین های شاسی بلند می باشد و تا نیم متر یا همان 50 سانتی متر ارتفاع دارند . با توجه به اطلاعات و راهنمایی که فروشگاه اینتکس در این مطلب به شما عزیزان و مشتریان ارائه کرده است ، امیدواریم که بتوانید بهترین و مناسب ترین تشک بادی داخل ماشین را بر اساس ابعاد و مدل ، برای ماشین سواری خود خریداری کنید . شما می توانید برای مشاوره و راهنمایی بهتر در خرید تشک بادی داخل ماشین با شماره تلفن های فروشگاه اینترنتی اینتکس تماس بگیرید و با راهنمایی کامل تر خریدتان را حتی به صورت تلفنی نیز انجام دهید و محصول را دتشکهای بادی کمجا و چند منظوره و مواج یا ساده جهت استفاده های دائمی در اتاق خواب و محل کار ، تشکبادی برای دیسک کمر و آرتروز بسیار مناسب است و پزشکان ارتوپد آنرا تایید نموده اند که اسامی آنها در توضیحات محصولات ذکر شده است ، بسیار کوچک و کم حجم میباشند و وزن بسیار سبکی دارند و براحتی میتوان آنرا با خود حمل کرد ، نرمی و راحتی فوق العاده ای دارند و استفاده از آنها خوابی آرام و لذت بخش را نوید میدهند ، تشک بادی دو نفره و یک نفره بهترین جایگزین رختخواب ها با حجم بالا هستند و مناسب برای میهمان ها جهت استراحت شبانه میباشند ، بهترین نوع و بهترین مدل محصولات و تشک بادی اینتکس . چنانچه نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید. برای دیدن فیلم تشک بادی و ویدیو های مربوط به آن میتوانید روی آیکون ویدیو های تشک خواب بادی کلیک کنید.

همواره برای استراحت کردن و خوابیدن به خصوص خواب های شبانه که مدت زیادی را در حالت دراز کشیدن و خوابیدن می گذرانیم ، داشتن یک تشک نرم و طبی می تواند خوابی بهتر و با کیفیت تر را برای ما به همراه داشته باشد . به همین دلیل است که در طی سال ها ، تشک ها و تخت ها طراحی های مختلف و متنوعی را به خود دیده اند تا در نهایت بهترین و مناسب ترین تشک ها از نظر آرگونومیک تولید شوند که سطحی نرم و طبی را داشته باشند . با توجه به اینکه بیش از یک سوم عمر ما در خواب سپری می شود ، بهتر است که در انتخاب تشک دقت داشته باشیم . تشک بادی از جدید ترین و مناسب ترین تشک ها برای استراحت کردن و خوابیدن می باشد که می توانید استفاده کنید . با خرید تشک بادی شما می توانید از آن ها به صورت موقتی و یا دائمی استفاده کنید . ویژگی های بسیار عالی و منحصر به فرد این محصولات باعث شده است تا بسیار محبوب شوند .

معرفی تشک بادی

تشک بادی همانطور که از نامش مشخص است ، یک نوع تشک طبی و انعطاف پذیر است که به صورت بادی طراحی شده و می تواند برای دراز کشیدن و خوابیدن های ما در طول شبانه روز مورد استفاده قرار بگیرد . با توجه به اینکه این محصولات به صورت بادی طراحی شده اند ، مطمعنا بدنه آن ها و سطح آن ها بسیار نرم بوده و می تواند با فرم پذیری بسیار عالی خود به یکی از بهترین تشک ها برای استراحت کردن تبدیل شود . تنوع در تشک های بادی نیز بسیار زیاد بوده و با توجه به اینکه شرکت های زیادی از جمله اینتکس ، بست وی ، ایروبد ، کلمن ، کینگ کمپ و … اقدام به تولید این محصولات بادی بی نظیر می کنند ، تنوع ظاهری و البته ابعادی در آن ها بسیار بوده و به همین جهت نیز می توانید در خرید تشک بادی ، بهترین و مناسب ترین مدل را انتخاب و از آن ها استفاده کنید . در ادامه با نحوه تولید و جنس تشک بادی آشنا خواهید شد .

تولید تشک بادی

تشک های بادی از جنسی به نام پی وی سی ساخته می شوند . یعنی اغلب محصولات و تشک بادی اورجینال از این جنس ساخته شده اند و با بررسی هایی که فروشگاه اینتکس نسبت به تولیدات تمامی برند ها و تشک های ساخته شده دارد ، به این موضوع پی برده است که بهترین تشک های بادی از این جنس ساخته شده اند و کیفیت ساخت محصولاتی که از لایه های پی وی سی ساخته شده اند بسیار بالاست . البته این پی وی سی از لایه های نسبتا نازک ولی با دوام پی وی سی می باشند که بسیار انعطاف پذیری خوبی داشته و باعث شده اند تا تشک های بادی در عین حال که با دوام و مقاوم هستند به خوبی انعطاف لازم را از خود نشان دهند ، به همین دلیل است که با خیالی راحت می توانید هر نوع تشک بادی را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید . تشک های بادی بیشتر به صورت چند لایه ساخته می شوند و اگر به صورت تخصصی به ساخت آن ها توجه داشته باشید متوجه خواهید شد که لایه های داخلی آن ها به صورت مشبک یا استوانه ای و … طراحی شده اند و از الیاف هایی نیز برای مقاوم کردن هر چه بیشتر تشک های بادی استفاده شده است . اکثر تشک های بادی دارای رویه ای مخملی و جیر هستند که سطح تشک را به مراتب نرم تر و لطیف تر کرده است .

انواع تشک بادی

تشک بادی ماشین  به طور کلی از نظر ابعاد و ظرفیت به دو دسته تشک بادی یک نفره و تشک بادی دو نفره تقسیم می شوند . به همین دلیل شما می توانید بر اساس نیاز خود مدل های یک نفره و یا دو نفره را خریداری کنید . ابعادی که برای ساخت تشک بادی در نظر گرفته می شود کاملا استاندارد ساخته شده اند . به همین دلیل نیز تمامی افراد به خصوص بزرگسالان می توانند بدون نگرانی تشک های بادی خود را خریداری کرده و از آن ها استفاده کنند . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی اینتکس که بزرگترین فروشگاه تشک بادی در ایران است ، انواع تشک های بادی یک نفره و دو نفره را مشاهده کنید . از نظر رنگبندی تشک های بادی بسیار متنوع هستند و شما می توانید مدل های مد نظر خود را انتخاب و آن ها را خریداری کنید . همچنین تشک های بادی ممکن است از رویه های مواج با تکنولوژی های مختلف و ظاهر های متفاوت برخوردار باشند که این طراحی به سبب انعطاف پذیری هر چه بهتر تشک بادی طراحی شده اند . برخی دیگر از تشک های بادی نیز دارای بالش بادی سرخود بوده و برخی دیگر نیز این ویژگی ها را ندارند .

ویژگی های تشک بادی

تشک های بادی ویژگی های بسیار عالی دارند که باعث شده است تا اینچنین محبوب شده و در کشور نیز از آن ها استفاده فراوانی شود . در مطالب گذشته به برخی از ویژگی های تشک بادی اشاره هایی شد که می توان به نرم بودن و طبی بودن این تشک ها اشاره کرد . ولی تشک های بادی به دلیل سبک بودن و قابلیت حمل خود به آسانی می توانند در هر جایی استفاده شوند . وزن تشک بادی بسیار سبک است و راه اندازی آسان آن به شما اجازه می دهد تا به آسانی آن را به هرجایی برده و در کمترین زمان تشک را راه اندازی و از آن استفاده کنید . تشک بادی وزن بسیار بالایی را می تواند به خوبی تحمل کند . همانطور که اشاره شد ، تشک های بادی مدل های یک نفره و دو نفره دارد .

عمدتا تشک های بادی یک نفره به خوبی می توانند تا 150 کیلوگرم و دو نفره تا 250 کیلوگرم و حتی بیشتر تا 270 کیلوگرم را تحمل کنند . دلیل این کیفیت بسیار خوب نیز استفاده از جنس بی نظیر و همچنین طراحی فوق العاده آنهاست که از سوی شرکت ها با طراحی مهندسی به بهترین شکل تولید شده اند . تشک های بادی حتی قابلیت تعمیر داشته و شما می توانید آن را در صورت آسیب دیدن تعمیر کنید . حجم بسته بندی تشک بادی بسیار کوچک است و فضایی را اشغال نمی کند . تشک های بادی ضد تعریق هستند و در هنگام استفاده بدن شما عرق نخواهد کرد . همچنین با توجه به جنسی که این محصولات بادی دارند ، بدنه آن ها ضد آب است .

تشک بادی کمپینگ و سفری : تشک های بادی با توجه به طراحی که دارند ممکن است به عنوان تشک بادی خانگی و یا تشک بادی کمپینگ مورد استفاده قرار بگیرند . برخی از تشک های بادی که مخصوص استفاده در خانه هستند ، اغلب ابعاد بزرگتری داشته و حجم بسته بندی آن ها نیز به مراتب بزرگ تر و سنگین تر خواهد بود . همچنین بعضی از مدل ها دارای پمپ باد برقی سرخود هستند که می توانید در خانه با نصب پمپ به برق به سرعت تشک بادی را راه اندازی کنید . این در حالی است که برخی دیگر از تشک های بادی مخصوص برای مسافرت ساخته شده اند و با نام تشک بادی کمپینگ شناخته می شوند .  این نوع از تشک های بادی وزن بسیار سبکی داشته و عمدتا ارتفاع آن ها کم و حجم بسته بندی کوچکی دارند تا حمل و نقل آن ها آسان تر باشد . این نوع از تشک های بادی عمدتا فاقد پمپ باد برقی بوده و ممکن است در کنار خود پمپ های باد دستی داشته باشند و در صورت نبود پمپ باد دستی نیز می توانید آن را به صورت جداگانه خریداری کنید . از سوی دیگر ممکن است برخی از تشک های بادی کیکی از محصولاتی که این روز ها فروش بالایی را به خود اختصاص داده است و مردم روی به سمت خرید این دسته از محصولات آورده اند ، این محصولات می باشد. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که این نوع از کالاها چه خصوصیاتی دارد که باعث شده تا مردم از تشک های قدیمی دست کشیده و انتخاب این محصولات را ترجیح دهند؟ در پاسخ به این سوال و همین طور سوالات متعدد دیگری که قطعا در ذهن شما وجود دارد تصمیم بر ان گرفتیم تا در این مقاله به صورت کامل جزئیات فوق العاده ای را از انواع تشک های بادی و خصوصیات و ویژگی های این محصولات در کنار نقاط ضعف آن ها برای شما بازگو کنیم که قطعا این مقاله را پیشنهاد میکنیم تا انتها دنبال نمایید…. در ابتدا باید به این مسئله اشاره کنیم که این محصولات بادی در دو نوع تک نفره و دو نفره تولید و عرضه شده اند.

محصولات دو نفره دیگر محصولی که باید در این مطلب به آن بپردازیم بحث دو نفره می باشد که این محصول هم شاید از نظر دارا بودن برخی امکانات و خصوصا از نظر ظاهر بسیار شبیه به محصولات یک نفره خواهد بود که این عامل باز هم بستگی به نوع محصول و هدف تولید آن دارد. در اولین بخش از این مقاله باید عنوان کنیم که این محصولات معمولا تحمل وزن بالایی را از خود به نمایش گذاشته اند که دو نفر بزرگسال بتوانند از آن به راحتی استفاده نموده و در بهترین شرایط ممکن به استراحت بپردازند. در همین خصوص باید عنوان کنیم که میانگین تحمل وزن برای این محصولات را معمولا 220 کیلو گرم در نظر گرفته اند که خب در این بین باز هم شرکت های بزرگ در رقابت با یکدیگر گاهی اوقات این تحمل وزن را تا 280 کیلو گرم نیز بالا می برند که خب محصولی پر توان و پرقدرت را به بازار ارئه کرده باشند.

وزن : بحث وزن هم مسئله مهم دیگری می باشد که این عامل هم در انتخاب یک محصول بسیار اثرگذار می باشد. به طور میانگین اگر بخواهیم وزن یک تشک را بدون تجهیزات همراه آن محصول محاسبه کنیم باید عنوان کرد که این وزن را شرکت های سازنده بین 3 تا 5 کیلو گرم برای یک محصول دو نفره و 2 تا 3 کیلو گرم را برای محصولات یک نفره در نظر می گیرند. حال با توجه به دارا بودن یک سری امکانات نظیر همراه داشتن ساک حمل ، پمپ باد و … این وزن ممکن است بیش از پیش افزایش داشته باشد که خب دیگر این مقدار به خود محصول مربوط نخواهد شد.

در این بین نیز یک سری از این دسته از محصولات که معمولا هم دو نفره میباشند به صورت سرخود بر روی خود دارای پمپ باد هستند. این عامل نیز باعث شده تا شما بتوانید به راحتی با اتصال این پمپ به برق و روشن کردن آن محصول را در سریع ترین زمان ممکن باد نموده و از آن استفاده کنید. این پمپ باد ها نیز معمولا طول عمر بالایی دارند و به راحتی هم آسیب نخواهند دید و برای راه اندازی آن ها هم هیچ گونه آموزش خاصی نیاز نبوده و به ساده ترین روش ممکن می توانید این کار را خودتان انجام دهید.

در کنار این جنس عده دیگری از تولید کنندگان نیز وجود دارند که محصولات خود را با جنس چرم به بازار عرضه می کنند. این چرم بودن ممکن است تمامی بخش رویه محصول را تحت الشعاع خود قرار داده و یا تنها بخش های کناری محصول را پوشش دهند. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که چرم یکی از جنس های با دوامی است که معمولا کمتر در معرض آسیب قرار دارد و سالیان سال بدون افت کیفیت برای شما کار خواهد کرد اما قطعا در فصول گرم سال اگر رویه اصلی تشک این جنس را داشته باشد از نظر تعریق و یا حتی لیز خوردن بر روی تخت ابراز نارضایتی خواهید داشت.

تجهیزات همراه : در کنار این دسته از کالاها معمولا یکی از مهم ترین ویژگی هایی که خریداران انتظار دارند بحث دارا بودن پمپ باد می باشد. همان طور که اشاره کردیم و به طور مفصل به آن پرداختیم ممکن است دارای پمپ باد باشند که خب تعداد محدودی از این ویژگی بهره مند هستند. ویژگی بعدی این محصولات نیز دارا بودن یک کیسه و یا ساک حمل می باشد که خب مزیت مهمی برای یک سری از این تشک های بادی به شمار می رود. شما با استفاده از این ساک حمل می توانید محصول خود را به ساده ترین شکل ممکن حمل کرده و آن را جا به جا نمایید. هم چنین خیلی از این محصولات در کنار خود و در داخل بسته بندی محصول دارای یک عدد برچسب تعمیرات میباشند که با استفاده از ان ها می توانید در سریع ترین زمان ممکن در صورت آسیب دیدن و یا سوراخ شدن محصول خود به راحتی تشک را ترمیم نموده و مجدد از ان استفاده کنید. شیوه کار این برچسب های تعمیرات هم کاملا ساده و آسان است که خودتان هم می توانید اقدام به ترمیم محصول خود کنید. هم چنین تمامی تشک های بادی دارای یک عدد دفترچه راهنما در کنار خود می باشند که با استفاده از ان ها می توانید آموزش های  لازم در خصوص شیوه های مراقبت از محصول ، نحوه صحیح راه اندازی و یا جمع آوری تشک بادی و هم چنین یک سری سوالات متداول را به صورت لاتین مشاهده نمایید که در استفاده صحیح و درست از محصول به شما کمک خواهد کرد. در این مطلب سعی کردیم تا شما را به صورت کامل با تشک های بادی و ویژگی های این دسته از محصولات آشنا سازیم. در پایان نیز با توجه به تمامی این موارد شما اگر قصد دارید تا یک محصول را خریداری کنید پیشنهاد می کنیم تا این دسته از محصولات را با هم مقایسه نموده و از نظر امکانات ، قیمت و کیفیت این محصولات را مورد بررسی قرار دهید. در انتها نیز فروشگاه اینترنتی تهران  تنها نمایندگی محصولات بادی در ایران تشک های بادی متعددی را با قیمت های عالی و ارزان از معتبر ترین تولید کنندگان محصولات بادی در اختیار مشتریان خود قرار داده است که پیشنهاد می کنیم این محصولات را حتما مشاهده کنید.

مپینگ دارای پمپ باد برقی باتری خور باشند . بسته به نوعی که دارند ، همچنین برند های تولیدی خود و … متفاوت باشد که در فروشگاه اینتکس می توانید از آن ها مطلع شوید .

رب منزل تحویل بگیرید . امکان به صورت حضوری نیز میسر می باشد .