عمومیمعرفی کسب و کار

اپلیکیشن حرف آخر

آموزش اپلیکیشن حرف آخر تی وی چیست؟

اپلیکیشن حرف آخر برنامه ای مخصوص دیدن فیلم هایی است که به مخاطب های حرف آخر و کسانی که فیلم های حرف آخر را خریداری می کنند کمک می کند که فیلم ها را برای همیشه در سیستم خود داشته باشند. برنامه اپلیکیشن حرف آخر دات تی وی یک برنامه ضروری است که حتما باید دانش آموزان روی سیستم خود نصب کنند تا بتوانند فیلم های اورجینال حرف آخر را ببینند. این برنامه برای تمامی مقاطع ابتدایی،متوسطه اول و کنکور است و دانش آموزان از ابتدایی تا کنکور برای راحتی و اجرای آسان می توانند نصب کنند و فیلم ها را با کیفیت بالا ببینند.

دانلود اپلیکیشن حرف آخر تی وی

برای دانلود اپلیکیشن حرف آخر تی وی می توانید فایل را از طریق همین سایت دانلود کنید و به راحتی روی سیستم ویندوز خود اجرا کنید البته ناگفته نماند که این اپلیکیشن مخصوص کامپیتور و لپ تاپ است و برای گوشی و اندروید ما برنامه ای نداریم. البته دانش آموزانی که محصولات حرف آخر را خریداری می کنند برای پایه های ابتدایی و متوسطه اول بدون اینکه برنامه را روی گوشی نصب کنید قابل اجرا است ولی برای دانش آموزان سال دهم،یازدهم و دوازدهم با گوشی قابل اجرا نیست و حتما حتما باید روی کامپیوتر فیلم ها را تماشا کنید.

حتما فیلمی که در بالا قرار دادیم مشاهده کنید تا با دانلود اپلیکیشن حرف آخر تی وی آشنا شوید. فایل که در زیر قرار دادیم اپلیکیشن حرف آخر دات تی وی مربوط به سیستم vod را در اختیار شما قرار دادیم می توانید به راحتی دانلود کنید و بعد از دانلود شماره تماس و کد ملی و مراحل ثبت نام را انجام دهید تا بتوانید فیلم های حرف آخر را ببینید.

آموزش نصب اپلیکیشن و مشاهده فیلم ها در بستر vod

سایت حرف آخر در این بخش به صورت کامل مراحل نصب اپلیکیشن و دیدن فیلم ها را برای شما آموزش می دهد تا با خیال راحت تدریس اساتید را ببینید. سایت حرف آخر دات تی وی سایتی است که دانش آموزان با گوشی یا کامپیوتر وارد شوند اپلیکیشن حرف آخر دات تی وی فقط روی کامپیوتر برای دانش آموزان دهم،یازدهم و دوازدهم اجرا می شود و اگر محصولات مقاطع ابتدایی و راهنمایی را خریداری کردید دیگر با گوشی هم می شود فیلم های اصلی را ببینید. دانش آموزانی که محصولات حرف آخر را خریداری کردند حتما وارد این لینکی که گفتیم شوید این سایت حتی در زمان قطعی اینترنت هم به مشکل بر نمی خورد چون اینترنت داخلی است و همیشه دانش آموزان می توانند به تدریس اساتید حرف آخر درسترسی داشته باشند.

دانش آموزان بعد از اینکه وارد سایت شدند برای مشاهده فیلم های خریداری شده مربوط به هدایای حرف آخر،محصولات اختصاصی و تشریحی حتما در بخش سمت چپ سایت وارد قسمت ورود شوید تا ثبت نام شما برای دانلود اپلیکیشن حرف اخر تی وی و مشاهده فیلم های حرف آخر تکمیل شود. مرحله سوم: ثبت شماره موبایلی که مشاوران ثبت کردند بعد از اینکه دانش آموزان وارد سایت شدند و در بخش ورود سمت چپ کلیک کردند حتما باید در این بخش شماره موبایلی که در دسترس است و خاموش نیست را وارد کند تا مراحل ثبت نام تکمیل شود.

نکته ای که در این مرحله دانش آموز باید بداند این است اگر با مشاوران حرف آخر صحبت کردند و محصولی را خریداری کردند شماره موبایلی که مشاور برایشان ثبت نام کرده است را باید در بخش ورود وارد کنند چون اگر شماره ای غیر شماره موبایل ثبت نامی وارد کند بسته ها فعال نیست. دانش آموزان سعی کنند از شماره موبایل خودشان استفاده کنند و اگر دانش آموز سیم کارتی نداشت در این صورت شماره والدین خود را وارد کنید چون بعضی موقه ها که از سیستم خارج می شوید اگر سیم کارت در دسترس باشد بهتر است.

مرحله چهارم:وارد کردن کد فعال سازی ارسال شده به موبایل بعد از اینکه شماره موبایل صحیح را وارد کردید باید منتظر کد فعال سازی به صورت اس ام اس از طریق گوشی خود باشید این کد معمولا پنج یا شش رقمی می باشد اگر شماره موبایل را صحیح وارد نکردید می توانید آن را ویرایش کنید بعد از اینکه کد فعال سازی را وارد کردید دکمه تایید را بزنید.

مرحله پنجم:تکمیل اطلاعات پروفایل این مرحله از مهم ترین مراحل ثبت نامی است که شامل شش ردیف می باشد و دانش آموزان باید توجه کنند که کد ملی و شماره تماس را در این مرحله به درستی وارد کنند تا بسته های خریداری شده برایشان فعال شود. همچنین دانش آموزان در مرحله اول و دوم اسم و فامیلی خود را وارد می کنند و در مرحله پنجم و ششم می توانند مقطع تحصیلی و جنسیت را بزنند بعد دکمه ثبت را بزنند تا وارد سایت مربوط به دیدن فیلم ها شوند.

مرحله ششم: انتخاب بسته خریداری شده این بخش اگر شماره ملی و شماره موبایل را به درستی وارد کرده باشید و محصولی را که از حرف آخر شفارش دادید مشاور براتون ثبت کرده باشد می توانید فیلم ها را ببینید البته در این بخش با کلیک به روی هر کدام از فیلم ها فایل مربوط به اپلیکیشن حرف آخر دنلود می شود و به راحتی می توانید بعد از دانلود فایل اپلیکیشن آن را نصب کنید و از دیدن فیلم های حرف آخر لدت ببرید

مرحل آخر: دانلود اپلیکیشن و ادامه مراحل بالا در برنامه نصب شده روی ویندوز دانش آموزانی که فایل اپلیکیشن حرف آخر دات تی وی را دانلود نکردند با کلیک بر روی یکی از فیلم ها اپلیکیشن دانلود می شود و بعد از دانلود اپلیکیشن می توانید مراحل بالا را به سرعت دوباره روی اپلیکیشن وارد کنید تا دیگر نیازی به ثبت نام اینا نباشد. اپلیکیشن فقط مربوط به دانش آموزان متوسطه دوم می باشد دانش آموزان ابتدایی و متوسطه اول حتی بدون نصب اپلیکیشن هم می توانند فیلم ها را ببینند.

زمان فعال شدن محصولات vod

دانش آموزان حرف آخر محصولات را از طریق مشاوران حرف آخر می توانند سفارش دهند و زمانی که اطلاعات واریزی را برای مشاور مربوطه خود فرستادند اطلاعات مربوط به شماره تماس و کد ملی و بقیه در سیستم ثبت می شود. زمان فعال شدن محصولات و پکیج ها داخل سیستم vod نهایت 48 ساعت طول می کشد و دانش آموزان می توانند با نصب اپلیکیشن حرف آخر دات تی وی از تدریس های اساتید حرف آخر استفاده کنند.

محصولات رایگان اپلیکیشن حرف آخر

دانش آموزان قبل خرید فیلم های اصلی می توانند هدایای حرف آخر را سفارش دهند و چند روزی طبق آن پیش بروند و اگر از نمونه تدریس اساتید مطمئن شدند با حرف آخر ادامه دهند. حرف آخر در راستای عدالت آموزشی برای تمامی مقاطع ابتدایی تا کنکور هدایایی را در نظر گرفته است که دانش آموزان فقط با هزینه بسیار ناچیز که مربوط به فضای این فیلم ها می توانند 20 درصد از محصولات را رایگان دریافت کنند. اولین کاری که باید بکنید این است که با مشاور خود هماهنگ شید که با کدام شماره تماس و کد ملی برای شما محصولات را ثبت کردند و در صورتی که اطلاعات را صحیح وارد کردید ولی بازم اجرا نمی شود با پشتیبانی حرف آخر تماس بگیرید تا مشکل تان برطرف شود.

لیست قیمت های vod حرف آخر

دانش آموزانی که می خواهند با موسسه حرف آخر کار کنند و طبق تدریس اساتید حرف آخر پیش بروند قبل از اینکه به صورت آنلاین محصولات حرف آخر را سفارش دهند حتما و حتما با تماس بگیرید تا به صورت کامل در مورد پروژه و طرح های حرف آخر راهنمایی شوید مشاوره و برنامه ریزی رایگان می باشد. لیست قیمت های محصولات vod در راستای عدالت آموزشی و کمک به والدین و دانش آموزها موسسه حرف آخر تخفیف های ویژه ای را قرار داده است تا دانش آموزان بتوانند از تدریس اساتید حرف اخر استفاده کنند. برای اطلاعا از لیست قیمت های حرف آخر یا با شماره تماسی که در این سایت است تماس بگیرید یا اینکه وارد مقاله زیر شوید. این مقاله برای شما مفید است

لیست و اسامی بهترین مشاوران کنکور

دانش آموزان حرف آخری می توانند قبل از خرید منابع های اساتید با یکی از مشاوران ارشد صحبت کنند و اطلاعات کاملی را در مورد تمامی پکیج ها به دست بیاورند. مشاوره در کنار خرید محصولات حرف آخر رایگان است و دانش آموز داخل سیستم هر مشاوری که ثبت شود باید از طریق همان مشاور مشاوره بگیرد.

حرف آخر در کنار مشاوره رایگان مشاوره تخصصی هم دارد که این مشاوره تخصصی مخصوص اون دسته از دانش آموزان است که پکیج کامل رشته تجربی و رشته های دیگر ریاضی،انسانی را خریداری می کنند. مشاوره تخصصی یک برنامه ریزی دقیق متناسب با ساعت ها و روزهای دانش آموز داده می شود و مشاوران تخصصی هر شب با دانش آموز در ارتباط هستند. حرف اخر در کنکور سراسری از سال 92 به بعد هر ساله رتبه برتر دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

لیلا بنی نعمتی

من لیلا هستم، خبرنگاری که با نگاهی به آینده، مسائل امروز را تحلیل می‌کنم. در این سایت، با بررسی روندهای اجتماعی و اقتصادی، به دنبال درک بهتر چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی جامعه در آینده هستم.