عمومیمعرفی کسب و کار

برای از بین بردن بوی بد چاه دستشویی چیکار کنیم

بوی بد فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی یکی از دغدغه های اعصاب خوردکن در هر جا و مکانی می باشد. اگر شما هم با دغدغه های زیر مواجه هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:

What to do to eliminate the bad smell of the toilet well

 • خونمون بوی فاضلاب میده، چکار کنیم؟
 • بهترین روش رفع بوی بد دستشویی در آپارتمان چیست؟
 • برای بوی بد فاضلاب آشپزخانه چکار کنیم؟
 • از بین بردن بوی بد دستشویی چگونه امکان پذیر است؟

در این مطلب می توانید به جواب تمامی سوالات بالا برسید و رفع بوی بد فاضلاب را به راحتی و بدون هزینه در منزل انجام دهید. علاوه بر آموزش رفع بوی چاه در منزل، در سایت برچسب می توانید نکات مفید دیگری در خصوص مشکلات لوله های فاضلاب پیدا کنید. از جمله: آموزش فنر زدن توالت فرنگی و ایرانی، بازکردن لوله با ، علت گرفتگی لوله فاضلاب و… .

علت بوی فاضلاب در خانه را شناسایی کنید!

در درجه اول باید بدانید که بوی بد فاضلاب می تواند بسیار آزار دهنده باشد و در همان ابتدا اگر کمی بوی نامطبوع از فاضلاب احساس کردید، باید نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید چون این بوی نامطبوع علاوه بر اینکه شما و اهل منزل را آزار می دهد، می تواند منشاء مریضی هم باشد.

حال اگر بخواهیم به طور فهرست وار به بخشی از علت بوی فاضلاب در خانه اشاره کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 • گازهای سپتیک
 • ایراد در لوله کشی ساختمان
 • خالی شدن سیفون
 • جرم گرفتن لوله های فاضلاب

روش های رفع بوی بد فاضلاب آشپزخانه، توالت و

در ادامه می خواهیم روشهای خانگی رفع بوی بد فاضلاب در هنگام بالا زدن فاضلاب آشپزخانه را برای شما بیان کنیم تا شما خانم های خانه دار هم بتوانید به سادگی از آنها استفاده نمایید. روش هایی که در ادامه بیان شده است برای رفع بوی فاضلاب توالت، چاه و لوله فاضلاب در آشپزخانه موثر می باشد. اگر ماشین لباسشویی شما در آشپزخانه میباشد و متوجه شدید این بوی بد فاضلاب از آن است برای تمیز کردن و برطرف بوی بد فاضلاب لباسشویی می توانید کلیک کنید.

1_ رفع بوی بد توالت ایرانی با سرکه و جوش شیرین

ترکیب سرکه و جوش شیرین می تواند در سینک ظرفشویی، روشویی، توالت و… که بوی بد فاضلاب از آنها می آید راه گشا باشد و باعث رفع بوی بد فاضلاب شود.

مراحل از بین بردن بوی بد فاضلاب آشپزخانه و توالت با سرکه و جوش شیرین:

 • در ابتدا مقداری سرکه سفید صنعتی تقطیر شده و کمی جوش شیرین را از بازار تهیه کنید؛
 • محلول تهیه شده را داخل لوله فاضلاب یا چاه دستشویی بریزید؛
 • بعد از چند ساعت که عمل واکنش انجام شد، آب داغ فراوان داخل چاه دستشویی بریزید.

این روش را چند بار تکرار کنید و اگر باز هم بوی بد فاضلاب باقی ماند بدانید که جرم ها و کثیفی ها بسیار زیاد هستند و نیاز به نیروی متبحر در زمینه رفع بوی بد فاضلاب و آشپزخانه دارید، و ساده ترین راه برای برطرف کردن آن تماس با لوله بازکنی های برچسب در سراسر تهران می باشد.

2_ رفع بوی بد فاضلاب آشپزخانه و لوله سینک با مخمر نان

مخمر نان را می توانید از حتی سوپر مارکت ها یا لوازم قنادی ها تهیه کنید. برای استفاده از این مواد کافیه یک کاسه آب را جوش آورده و یک بسته مخمر نان را داخل آن خالی کنید و با آن خوب ترکیب کنید. حال برای رفع بوی فاضلاب کافی است که این مایع را در لوله ای که بو می دهد بریزید و به مدت یک شبانه روز به آن فرصت دهید تا به خوبی چربی ها وکثیفی هایی که به لوله چسبیده را برطرف کند. بهتر است بعد از یک شبانه روز لوله را با آب گرم به خوبی بشویید تا به صورت کامل لوله تمیز شده باشد.

چنانچه بعد از انجام این کار، بوی بد فاضلاب آشپزخانه شما برطرف نشد، بهتر است از یک متخصص حرفه ای جهت رفع مشکل خود کمک بگیرید، یا سایر محدوده های سایت برچسب آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما هستند؛ در ضمن تکنسین های چاه بازکنی جنوب تهران، می توانند با پیشرفته ترین تجهیزات مشکل شما را خیلی سریع برطرف نمایند.

نکته! اگر بوی بد فاضلاب فقط در زمان بارندگی به مشام شما برسد، در این صورت لوله ی هواکش چاه فاضلاب که به پشت بام رفته یا همان لوله ونت شما به مشکل خورده است، لذا باید حتما آن را تعویض یا تعمیر نمایید. در صورت نیاز به حضور متخصصان حرفه ای چاه بازکنی و جهت رفع مشکل خود حتما از طریق سایت برچسب اقدام کرده و با جستجوی نام منطقه مورد نظر خود بهترین تکنسین ها را پیدا کنید.

3_ رفع بوی فاضلاب با آبلیمو، جوش شیرین و نمک

نحوه استفاده از این ترکیب به این صورت است که نمک و جوش شیرین را باهم مخلوط و درون لوله می ریزید. حدود 30 دقیقه صبر کنید و سپس روی آن آب بریزید. در نهایت آب لیمو را درون چاه بریزید تا بوی فاضلاب از بین برود. این یک روش قطعی برای رفع بوی بد فاضلاب در منزل می باشد. حتما امتحان کنید.

4_ بهترین روش رفع بوی بد فاضلاب با متخصصین لوله بازکن تهران!

اگر با انجام تمام روش های خانگی موفق به از بین بوی فاضلاب در منزل نشدید، بهترین راه کمک از متخصصین لوله بازکنی می باشد. از آنجایی که سایت برچسب تخصصی ترین سایت در خصوص ارائه خدمات لوله بازکنی در تهران می باشد می توانید با مراجعه به آن با بهترین لوله بازکن های تهران تماس بگیرید.

شما با وارد کردن نام منطقه محل سکونت خود در سایت برچسب می توانید نزدیکترین لوله بازکن به خودتان را مشاهده کنید و فقط با یک تماس از جانب شما، لوله بازکن ماهر سایت برچسب خود را در کمتر از نیم ساعت به شما می رساند و بوی بد فاضلاب منزلتان را به صورت تضمینی برطرف می کند. اگر در محدوده جنت آباد تهران ساکن هستید و نیاز فوری به لوله بازکن جنت آباد ماهر برای رفع بوی بد فاضلاب دارید، می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و به طور مستقیم با متخصصین لوله بازکنی در جنت آباد تماس بگیرید.

چه زمانی باید با یک لوله بازکن تماس بگیرید؟

همه عاشق خانه تمیز هستند، به خصوص سرویس بهداشتی که بوی خوب بدهد. اما زمانی که مشکل به وجود می آید، در بهترین حالت فقط بوی بد دستشویی احساس میکنید و در بدترین حالت خانه شما پر از گازهای فاضلاب خطرناک می شود که به سلامت شما هم آسیب می زند.

اگر مراحل آموزش داده شده را انجام دادید و همچنان مشکل دارید، وقت آن است که با لوله بازکن حرفه ای تماس بگیرید. ما بهترین سرویسکار رفع بوی بد توالت را در تهران داریم و بصورت 100% تضمینی مشکل شما را تنها در 1 ساعت رفع می کنیم. خدماتی که ما ارائه می دهیم بدون تخریب و بدون کندن حتی یک نقطه می باشد. اگر میخواهید همین حالا از شر بوی بد چاه سرویس بهداشتی خلاص شوید میتوانید با لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید.

علت بوی بد چاه توالت از چیست؟

این میتواند به خاطر خشک یا معیوب بودن شترگو، گرفتگی لوله، اشکال در سیفون روشویی، لوله ونت و کفشور ایجاد شود.

بوی بد دستشویی را میتوان برای همیشه از بین برد؟

بله اگر مشکل شما جزئی باشد میتوانید از روش هایی که در این مطلب آموزش دادیم استفاده کنید. در غیر اینصورت باید با پیدا کردن شماره چاه بازکنی با یک لوله بازکن حرفه ای تماس بگیرید تا برای همیشه مشکلتان را رفع کند.