عمومی

معرفی کولر گازی اسپلیت اینورتر ال جی 36000 مدل I36KEC

کولر گازی 36000 ال جی جزوه کم مصرف ترین کولر گازی ها می باشد. سری جدید کولرهای گازی ال جی با نام Dual Cool در اواخر سال 2017 به بازار عرضه شد. ویژگی بارز این نوع کولر گازی اسپلیت ال جی استفاده از کمپرسور اینورتر دوتایی است. این بدان معنی است که دستگاه به طور مداوم سرعت کمپرسور را تنظیم می کند تا دمای مطلوب را حفظ کند. با کمک این نوسانات کم و پایین، بهترین عملکرد در کارایی و مصرف مناسب حاصل می شود.

موتور قدرتمند

کولر گازی 36000 ال جی دیواری Inverter مدل i36kec از کمپرسور دوگانه اینورتر با کیفیت بالا استفاده می کند. این دستگاه به دلیل خنک کننده بودن و کیفیت بالا و همچنین مصرف انرژی کم، نشان tuv rheinland را دریافت کرده و 10 سال توسط شرکت ال جی تضمین شده است.

قدرت پرتاب باد در کولر گازی 36000 ال جی

در واقع یکی از بهترین گزینه ها برای خرید کولر گازی، همان مدل Split ال جی است که از امکانات و کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار است. کولر گازی 36000 ال جی تاپ فروش از یک سیستم اینورتر پیشرفته استفاده می کند که عملکرد صرفه جویی در انرژی را با فرکانس فراهم می کند. همچنین پرتاب هوای این کولرها بسیار بیشتر از مدل های دیگر و با جریان بدون توقف است. راه اندازی کولر گازی 36000 ال جی دوال اینورتر 16 متر به صورت دایره ای است که جریان باد را به راحتی به کل محیط منتقل می کند.

تهویه مطبوع دوال اینورتر ال جی مدل i36kec به طور مداوم سطح خنک کنندگی هوای محیط را اندازه گیری می کند و بهینه ترین حالت را برای خنک سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی به صورت خودکار انجام می دهد. امکان پرتاب باد در 4 جهت و با سرعت زیاد، 6 حالت عمودی و 5 حالت افقی پرتاب باد، حالت خواب و میزان صدای کم از دیگر عملکردهای این کولر گازی اسپلیت است.

اسپلیت اینورتر ال جی 36000 مدل i36kec دارای سیستم تصفیه هوا با فیلترهای دوتایی برای محافظت در برابر گرد و غبار و انواع آلودگی ها است که محیطی عاری از آلودگی را فراهم می کند. این شرایط هوای تمیز برای کودکان، افراد مسن، افراد مبتلا به آلرژی بسیار مناسب است و به طور کلی محیطی عاری از آلودگی تنفسی را تضمین می کند. همچنین دارای سیستم تمیزکاری خودکار است که از ظهور و تشکیل باکتریها و رسوبات در مبدل حرارتی دستگاه جلوگیری می کند. این ویژگی علاوه بر ایجاد محیطی دلپذیر، باعث افزایش کارایی و طول عمر دستگاه می شود.

گاز R410a کولر گازی ال جی 36000

آخرین مدل کولر گازی ال جی 36000 از گاز R410a استفاده می کند که برای کارایی بیشتر و کارآمدتر طراحی شده است، از آنجا که می تواند گرمای بیشتری را جذب و آزاد کند، کمپرسور کولر گازی شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخلی اتاق وارد کند. همچنین باعث کاهش میزان سایش کولر گازی به دلیل گرم شدن بیش از حد می شود.

بنابراین، کمپرسورهای قدیمی که در آنها از گاز R22 استفاده می شود نیز با فشار بیشتری کار می کنند و مقاومت زیادی در برابر گرم شدن بیش از حد کمپرسور ندارند، در حالی که برعکس، در مدل های جدید تهویه مطبوع LG 36000 کم مصرف، امکان ترک خوردن یا سوزاندن کمپرسور به قدری کم است که مشتریان باید برای خرید کولر گازی LG 36000 بسیار مصمم باشند.

 

مشخصات تماس تاپ فروش

آدرس فروشگاه: ایران، استان کردستان، شهر بانه

همراه مدیریت: 09170840644

 

سایت هدف:

https://www.panafoto.com/aire-split-de-36k-but-inverter-ahorro-energetico-hasta-70-wi-fi-integrado-140688-7471

https://www.supplyhouse.com/LG-LC367HV-36000-BTU-Ductless-Single-Zone-Inverter-Heat-Pump-Air-Conditioner-Package