عمومیمعرفی کسب و کار

ویژگی های بهترین سایت خرید فالوور و لایک اینستاگرام

بسیاری از کسب و کار های اینستاگرامی برای دیده شدن بیشتر پیج خود، فالوور خریداری می کنند. اگر شما هم در صدد خرید فالوور هستید و می خواهید در مورد بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید بازدید اینستاگرام اطلاعات بیشتری کسب کنید، این مقاله را از دست ندهید. چرا که به بررسی ویژگی های بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام می پردازیم.

چرا باید فالوور بخریم؟

چه بلاگر باشید، یا اینفلوئنسر یا صاحب کسب و کار، تعداد فالوورهای پیج شما بسیار مهم است. در واقع برای بسیاری از افراد، تعداد فالوور و تعامل فالوورها با پیج شما (لایک، کامنت و …) اعتبار پیج شما را نشان می دهد. هرچقدر تعداد فالوورها بیشتر باشد، یعنی افراد بیشتری به پیج شما توجه نشان داده اند.

پس چه در حالتی که شما پیج کاری خود را به تازگی راه اندازی کرده باشید یا مدت ها از فعالیت پیج شما گذشته باشد، اضافه شدن فالوور به پیج شما، در هر صورت باعث افزایش اعتبار شما خواهد بود. از آن غافل نشوید!

آیا خرید فالوور واقعی است؟

فالوور واقعی، از نظر اینستاگرام فالوور یا اکانتی است که معیار های زیر را دارا باشد:

  • عکس پروفایل واضح و مشخص داشته باشند
  • تعداد فالوور ها و فالووینگ های آن ها صفر نباشد
  • اطلاعات پروفایل تکمیل باشد
  • نام کاربری معنا دار باشد
  • تعداد پست ها صفر نباشد

برخی از سایت ها، فالوور هایی که می فروشند مطابق با الگوریتم های است و واقعی به نظر می آید. اما برخی دیگر از سایت ها و نرم افزار ها هستند که فالوور های بی کیفیت به پیج شما تزریق می کنند که با الگوریتم های اینستاگرام مطابقت ندارند و می توانند باعث بروز مشکل برای پیج شما شوند.

بنابراین همیشه قبل از خرید فالوور، به سایتی که از آن فالوور خریداری می کنید دقت کنید و از هر جایی فالوور خریداری نکنید.

اگر سایت خرید فالوور اینستاگرام مورد نظرتان خوب باشد و فاکتورهای زیر را داشته باشد؛ شما حتی می توانید اقدام به منطبق با قوانین اینستاگرام کنید بدون اینکه نگران شادوبن شدن باشید.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

استفاده از ربات ها برای خرید فالوور، با ریزش زیادی همراه است. طرز کار ربات ها به این صورت است که شما به ازاء فالو کردن اکانت های پیشنهادی ربات و یا لایک کردن پست های پیشنهادی، امتیاز دریافت می کنید.

زمانی که امتیازات شما در ربات به اندازه قابل قبول رسید، می توانید سفارش فالوور و لایک بدهید. کسانی که شما را فالو و لایک می کنند، اکانت هایی هستند که برای افزایش امتیاز خود در ربات این کار را انجام می دهند. در نتیجه تعداد بسیار زیادی از آن ها پس از مدتی شما را آنفالو می کنند.

بنابراین با ریزش زیاد فالوور مواجه خواهید شد. در نتیجه خرید فالوور را از سایت هایی انجام دهید که فالوور های واقعی و مطابق با الگوریتم های اینستاگرام را بدون ریزش یا با ریزش خیلی کم به شما بدهند.

سایت ها و شرکت های مختلفی خدمات فروش فالوور اینستاگرام یا شبکه های اجتماعی دیگر مانند کلاب هاوس را برای شما انجام می دهند. برای انتخاب بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام به سابقه، رضایت مشتریان و اعتبار سایت حتما دقت کنید.

معمولا سایت ها بسته های تعدادی با قیمت های متفاوت برای خرید فالوور ارائه می دهند. مثلا بسته 1000 فالووری یا 20000 فالووری. برخی از این بسته ها ممکن است تخفیف ویژه داشته باشند.

قیمت فالوور فاکتور مهمی در خرید است. اگر قیمت فالوور زیاد باشد، خرید آن منطقی نیست. حتما استراتژی پیج خود را در نظر بگیرید و خوب فکر کنید که آیا این هزینه برای شما در زمان فعلی منطقی است یا نه.

نکته دیگر اینکه بعضی از پیج ها برای جبران ریزش احتمالی فالوورها، به شما تعداد بیشتری فالوور هدیه می دهند. این مزیت مهمی است چون خیال شما را از بابت فالوورهای دریافتی تا حد زیادی راحت می کند.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

خرید فالوور تنها ابزار رشد پیج اینستاگرامی شما نیست. ممکن است بخواهید در زمینه های دیگر مانند ، ، تبلیغ در پیج های پرطرفدار، ساخت تیزر و … هزینه کنید. تنوع در روش های جذب فالوور اهمیت زیادی دارد. بنابراین برای انجام یک شیوه مشخص برای جذب فالوور، باید هزینه انجام شده معقول و متناسب باشد.

پس اگر بودجه محدودی برای تبلیغات و رشد صفحه کسب و کار اینستاگرامی خود کنار گذاشته اید، خرید فالوور اینستاگرام ارزان قیمت، برای شما حائز اهمیت است.

لازم است حتما بخش معینی از سرمایه اولیه یا درآمد حاصل از فروش را به عنوان بودجه ای که می خواهید برای رشد کسب و کار خود خود صرف کنید کنار بگذارید. این مقدار می تواند ثابت یا به صورت درصدی از فروش تعریف شود.

نکته مهم این است که تبلیغات و جذب فالوور باید به صورت مداوم انجام شود. اگر ماه اول برای خرید 1000 فالوور هزینه کردید باید سعی کنید این عدد را در ماه بعدی بیشتر کنید و هزینه آن را از محل درآمد حاصل از فروش خود تامین کنید.

این مسیر همینطور ادامه دارد و هیچگاه متوقف نمی شود. به عبارتی بهتر است به صورت پیوسته و با هزینه کم، در بازه های زمانی معین، فالوور اینستاگرام ارزان قیمت خریداری کنید تا پیج شما به صورت پیوسته رشد کند.

سوالات متداول

استفاده از ربات بهتر است یا خرید فالوور؟

هرروشی مزایا و معایب خود را دارد. اما هزینه و سرعت اضافه شدن فالوور واقعی، بسیار بهینه تر از استفاده از ربات است. همچنین از نظر امنیتی، عموما خرید فالوور با ریسک کمتری همراه است.

آیا فالوورهای واقعی خریداری شده، تعامل پیج را نیز بالا می برند؟

بله. به شرط آن که محتوای شما خوب باشد، می تواند فالوورهای پیج را به فالوورهای فعال تبدیل کند که تعامل پیج شما را بالا ببرند.

آیا خرید فالوور به تنهایییکی از مهمترین دلایل محبوبیت در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان است. برای اینکه بخواهید کسب و کار موفقی در بستر اینستاگرام داشته باشید باید تعداد فالوورهای پیج تان بالا باشد. هر چه بیشتر باشد مسلما موفق تر خواهید بود و سود بیشتری می کنید.

برای داشتن فالوورهای زیاد، تبلیغات اولین گزینه است. با تبلیغات خیلی سریع می توانید رشد بالایی را در مدت زمان کوتاه تجربه کنید. البته اگر با بودجه بالا و اصولی انجام شود. اما روش های دیگری هم مثل وجود دارد که هم هزینه کمتری دارد و هم خیلی سریع تر از تبلیغات می توانید تعداد دنبال کنندگان پیج اینستاگرام تان را افزایش دهید.

مهمترین دغدغه افراد برای خرید فالوور این است که از کجا فالوور اینستاگرام بخریم؟ سایت معتبر برای خرید فالوور اینستاگرام کدام است؟ آیا سایتی وجود دارد که فالوور واقعی و فعال بفروشد؟ این سوالات ممکن است همین حالا در ذهن شما وجود داشته باشد اما نگران نباشید جواب این سوالات در همین مقاله است.

من در این مقاله قصد دارم بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام را با توجه به مزایا، معایب، پشتیبانی و تعرفه خدمات به شما معرفی کنم. اگر تا انتهای این مقاله همراه من باشید هر سوالی در مورد خرید فالوور اینستاگرام و سایت هایی که فالوور می فروشند داشته باشید را بهش پاسخ می دهم. پس در ادامه همراه من باشید.

اصلا چرا خرید فالوور اینستاگرام؟ واقعا منطقی است؟

خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش هایی است که خیلی سریع و بدون دردسر می توانید به تعداد فالوور بالا در اینستاگرام دست پیدا کنید. در واقع بهترین روش برای پیج اینستاگرام تان خرید فالوور است. خیلی از کسب و کارها و افرادی که دارای پیج تجاری در اینستاگرام هستند دغدغه اصلی شان تعداد فالوورهای پیج شان است. واقعا هم منطقی است چون هرچه مشتریان یک کسب و کار بیشتر باشند فروش و در نهایت سودآوری آن بیشتر خواهد شد.

حالا سوال مهمی که اینجا مطرح است اینه که چطور می توان خیلی سریع فالوورهای پیج را بالا برد؟ آیا تنها را فقط خرید فالوور است؟ بله یکی از سریع ترین راه ها خرید فالوور اینستاگرام است اما به شرط اینکه فالوورهای واقعی و فعال خریداری شود نه فیک!

با خرید فالوور واقعی اینستاگرام در زمان و هزینه تان صرفه جویی خواهید کرد. اگر بخواهید صرفا با تولید محتوا و فعالیت اورگانیک فالوورهای زیادی به دست آورید زمان و هزینه زیادی باید صرف کنید. از طرفی تبلیغات در اینستاگرام هم علاوه بر اینکه بودجه بالایی می خواهد، باید توسط شخصی انجام شود که تجربه بالایی در تبلیغات داشته باشد در غیر اینصورت نتیجه خوبی نخواهید گرفت!

پس بهترین و ارزان ترین گزینه برای هرکسی در شروع کار خرید فالوور اینستاگرام است. اما باز هم تاکیید می کنم باید از سایتی اقدام به خرید فالوور کنید که فالوورهای واقعی می فروشد نه فیک! خرید فالوور فیک اینستاگرام درست مثل این است که با دستان خودتان دو دستی کسب و کارتان را نابود کنید.

خرید فالوور اینستاگرام خوبه یا خرید پیج اینستاگرام؟

خیلی از دوستان بین خرید فالوور اینستاگرام برای پیج فعلی خود و خرید پیج اینستاگرام آماده شک دارند. نمی دانند کدام یک بهتر است؟!

به درد افرادی می خورد که قصد دارند در اینستاگرام فقط برندسازی کنند و فروش محصول ندارند! چون اکثر پیج هایی که خرید و فروش می شوند دارای فالوورهای فیک و غیرفعال هستند. البته این را هم بگویم پیج هایی هم هستند که دارای فالوور واقعی و فعال باشند اما خب خیلی گران تر هستند.

اما اگر همین الان پیج دارید و فقط دغدغه اصلی تان تعداد فالوورهای پیج تان است پیشنهاد می شود فالوور اینستاگرام خریداری کنید. چون هم ارزان تر از خرید پیج است و هم پیج اصلی خودتان و محتوایش را دارید.