عمومیمعرفی کسب و کار

باز کردن رویال پس و الایت پس در پابجی موبایل

همه چیز درباره رویال پس بازی پابجی موبایل

الایت پس pubg mobile نوعی گذر در بازی پابجی موبایل است که با استفاده از این گذر می توان در این بازی ماموریت های چالش برانگیز بیشتری را انجام داد. در ادامه به بررسی کاملی از رویال پس پابجی موبایل و همچنین معرفی آن خواهیم پرداخت. اگر میخواهید همه چیز درباره رویال پس بازی پابجی موبایل و نحوه خرید یوسی را بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید بازی پابجی دارای طیف گسترده ای از سلاح های متفاوت است که با پیشروی در بازی آن ها را به دست خواهید آورد و می توانید از خودتان دفاع کنید؛ همچنین از جا به جایی وسایل نقلیه نیز می توانید بهره ببرید. در خانه ها و مکان های مختلف پناه بگیرید و با انجام کارهای مختلف باید فقط سعی کنید که زنده بمانید و آخرین نفری باشید که نجات پیدا کرده است.

رویال پس Rolaye Pass پابجی چیست؟

رویال پس پابجی موبایل، متشکل از ماموریت هایی می باشد که دارای چالش هایی در بازی است. رویال پس پابجی یک رویداد فصلی است و در طول فصل این اجازه را به بازیکن می دهد تا ماموریت های مختلفی را انجام دهد و جوایز مختلفی را هم کسب کند. عضویت در این بازی رایگان است اما می توانید با خریدن الایت از مزایای بهره مند شوید. دسته بندی عضویت در رویال پس پابجی به دو شکل زیر می باشد:

  1. عضویت رایگان (فقط جوایز رایگان)
  2. عضویت الایت (جوایز و اسکین های خاص)

رویال پس دارای 70 لول است که بخش رایگان در 5 قسمت اول قرار می گیرد؛ هنگامی که شما 10 لول را به اتمام رساندید می توانید باکس مشخص را باز کرده و آیتم های مشخص شده را به دلخواه خودتان از ردون باکس انتخاب کنید. در بخش الایت شما شاهد الایت و الایت پلاس هستید که در زیر به توضیح دسته بندی که در بالا صورت گرفته است می پردازیم.

بازیکنان هر دو گروه برای انجام فعالیت، ماموریت های روزانه و چالش های مختلفی را ریافت می کنند. آنها با انجام ماموریت های روزانه بسیار ساده هستند و اغلب باید دو مسابقه انجام دهند، اما بازیکنان ماموریت های چالشی کمی سختکوشانه باید بازی را ادامه دهند؛ فقط بازیکنانی که Elite Pass دارند می توانند برخی از آنها را کامل کنند. همانطور که می توان حدس زد، این نوع ماموریت امتیاز رویال بیشتری را کسب می کند و هدف بازیکن به کسب امتیاز بیشتر و رتبه های مختلف با انجام ماموریت های بیشتر است.

هر رتبه ای که کسب می کنید، پاداش دیگری را دریافت می کنید و جوایز برای هر بازیکنی که در pubg mobile عضویت رایگان دارد بیشتر از سکه های رایگان است. اگر می خواهید در پس الایت پابجی از اسلحه های نادر و لباس ویژه هم برخوردار شوید، با کسب رتبه های ویژه از رویداد UC آنها را بدست آورید. بازیکنانی که عضویت رایگان دارند نی می توانند از رویداد Royale Pass بهره مند شوند و از طرفی اگر می خواهند از جوایز درجه یک استفاده کنند باید یک Elite خریداری کنند.

بررسی ترفندهای رویال پس پابجی موبایل

مسابقات الایت پس در واقع بخش اصلی رویال پس پابجی موبایل هستند که در آن‌ها رقابت سنگین‌تر و نفس‌گیرتر از قبل می‌شود. به همین دلیل بازیکنان در طول روز به رقابت و نبرد در این بخش‌ها می‌پردازند تا لول RP خود را افزایش دهند. خرید مجوز حضور در مسابقات الایت پس نیازمند صرف پابجی موبایل است که بازیکنان زیادی برای راحتی کار خود، خرید یوسی پابجی موبایل را ارجحیت می‌دهند. البته خرید یوسی پابجی تنها در این موارد انجام نمی‌گیرد؛ بلکه یوسی پابجی موبایل یک ابزار بسیار کارآمد برای افزایش سطح بازی در پابجی است و نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

برای به دست آوردن جوایز در مسابقات رویال پس پابجی موبایل، 100 لول RP وجود دارد که بازیکن با اتمام هر کدام، جوایزی دریافت می‌کند. این 100 لول RP را باید در یک فصل از رویال پس تکمیل کنند و پس اتمام هر فصل، لول تمام افراد به 0 باز می‌گردد. هر چه قدر لول RP بالاتر رود، جوایز بزرگ‌تر و ارزشمندتر می‌شوند و کارکتر کاربران را بیشتر تقویت می‌کنند. جمع‌آوری 100 لول RP به هیچ عنوان ساده نیست و بازیکنان زیادی تا قبل از اتمام فصل نمی‌توانند تمام آن‌ها را تکمیل کنند.

در هر فصل از رویال پس پابجی موبایل، برخی ماموریت‌های روزانه در نظر گرفته شده که بازیکنان باید هر روز در آن‌ها فعالیت کنند. در صورتی که کاربر از هرگونه فعالیت در نبردها غافل شود، باید فاتحه تکمیل 100 لول خود را بخواند. اصلی‌ترین و بهترین جوایز رویال پس پابجی موبایل، در آخرین RP به بازیکن داده می‌شوند و از دست دادن آن‌ها قطعا خوشایند نیست.

انواع الایت پس در نبردهای رویال پس

همانطور که ذکر شد برای رقابت در تمام جوایز رویال پس پابجی موبایل، باید یکی از گزینه‌های الایت پس را خریداری کنید. البته می‌توان به صورت رایگان در مسابقات رویال پس شرکت کرد؛ اما ادامه رقابت در مسابقات برای جوایز، نیازمند داشتن یکی از مجوزهای الایت پس می‌باشد. در مجموع دو نوع اکانت الایت پس وجود دارد که ویژگی‌های هر کدام را شرح می‌دهیم:

رویال پس الایت (Royale Pass Elite)

رویال پس الایت در واقع نوعی مجوز حضور در تمام مسابقات رویال پس پابجی موبایل است؛ چرا که می‌توانید با خرید آن برای تمام جوایز رقابت کنید و حتی بیشتر جوایز ممکن را به دست آورید. باید با تکمیل ماموریت‌های روزانه رویال پس و نبردهای دیگر، لول RP خود را افزایش دهید و جوایز را یکی پس از دیگری از آن خود کنید.

رویال پس الایت پلاس (Royale Pass Elite Plus)

برای کاربران واجد شرایط که می‌خواهند در بالاترین سطح و هیجان بازی کنند و به تمام جوایز رویال پس پابجی موبایل دست یابند، رویال پس الایت پلاس توصیه می‌شود. چرا که این گزینه به دست آوردن جوایز رویال پس را بسیار ساده‌تر می‌سازد و بازیکن می‌تواند با دست پر بازی را به اتمام برساند.

چرا که ضمن مجوز حضور در تمام بازی‌های رویال پس، 25 لول RP همان ابتدای کار  به بازیکن داده می‌شود که خود 2500 یوسی پابجی موبایل به شمار می‌رود.این مزایا میانبرهایی بسیار عالی هستند که به دست آوردن تمام جوایز را برای شما ممکن می‌سازند. البته قطعا می‌توان حدس زد که برای خرید این گزینه، یوسی پابجی موبایل بیشتری نسبت به رویال پس الایت لازم است.

شرکت در رویال پس پابجی موبایل

گزینه شرکت در نبردهای رویال پس، در صفحه اصلی پابجی موبایل قابل مشاهده است. برای شرکت در مراحل اولیه این مسابقات، می‌توانید روی آن کلیک کرده و ثبت نام کنید. پس از اتمام مراحل رایگان در رویال پس پابجی موبایل، اعلانی برایتان خواهد آمد که برای ادامه رقابت باید یکی از گزینه‌های الایت پس را بخرید. تمام مدت قبل از این اعلان به فکر جمع آوری یوسی پابجی موبایل باشید؛ چرا که قیمت پایینی ندارند و نمی‌توان تمام یوسی آن را در یک ساعت به دست آورد، مگر با خرید یوسی پابجی موبایل.

هر کدام از گزینه‌های الایت پس قیمت مختلفی دارند که رویال پس الایت پلاس، گران‌تر از رویال پس الایت است. البته در هر فصل از رویال پس پابجی موبایل، قیمت‌ها تغییر می‌کنند و می‌توان آن‌ها را با کمی بررسی پیدا کرد.

برای برد در رقابت‌های رویال پس، چه ویژگی‌هایی لازم است؟

به دست آوردن جوایز در رقابت‌های رویال پس پابجی موبایل به هیچ عنوان ساده نیست. برای افزایش شانس به دست آوردن جوایز رویال پس، بهتر است برخی نکات را رعایت کنید و بهترین بازی خود را ارائه دهید. این نکات بر اساس بررسی ویژگی‌ها و کارهای انجام شده توسط بازیکنان موفق رویال پس شرح داده می‌شوند و بهتر است آن‌ها را جدی بگیرید. ویژگی‌های لازم برای برد جوایز در رویال پس به شرح زیر است:

سعی کنید تمام ماموریت‌های روزانه مشخص شده را انجام دهید.

همانطور که گفتیم، بازی پابجی موبایل برخی ماموریت روزانه برای کاربران در نظر می‌گیرد که تکمیل آن‌ها موجب به دست آوردن RP می‌شود. هر چقدر ماموریت‌های روزانه خود را بهتر و کامل‌تر انجام دهید، شانس بیشتری برای تکمیل لول RP خود دارید.

مهارت خود را در پابجی موبایل به حداکثر برسانید.

برد در نبردهای پابجی موبایل، در ابتدا نیازمند این است که پابجی موبایل را به صورت کامل آموخته باشید. چرا که تسلط به ترفندها، توانایی‌ها، حرکات صحیح و غلط در میدان نبرد، استراتژی و غیره، همگی در ماموریت‌های رویال پس پاجی موبایل موثر هستند.

روی واکنش‌های سریع خود کار کنید.

بازی پابجی موبایل به دلیل سبک اکشن خود، نیازمند واکنش‌های بسیار سریع است. چرا که درگیری‌ها همواره به صورت ناگهانی ایجاد می‌شوند و تاخیر در واکنش به آن و پناه گرفتن دیرهنگام، دلیل اصلی مرگ و میرها در بازی است. به همین دلیل باید خود را طوری تنظیم کنید که بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، واکنش نشان دهید.

پینگ بالا مشکل هر کاربر ایرانی در پابجی است، آن را به حداقل برسانید.

به دلایل مختلف، پینگ پابجی موبایل در ایران بسیار بالاست که باعث شده کیفیت بازی تمام افراد کاهش یابد. این یک نقطه ضعف است و شما باید نقطه ضعف خود را از بین ببرید یا به حداقل برسانید. پس راه‌های را اعمال کنید تا حداقل بین کاربران ایرانی، بهترین نتیجه را بگیرید.

آموزش سریع و آسان خرید رویال پس پابجی موبایل

رویال پس پابجی موبایل جز بازی های شگفت انگیز و مهیج به شمار می رود. رویال پس پابجی یک بازی با ۷۰ سطح است. به طوری‌ که بازیکن با انجام مأموریت‌های خواسته شده، باعث ارتقاء سطح خود در بازی می‌شود. این بازی به بازیکن، لباس‏های حماسی و افسانه‌ای، اسلحه و وسیله نقلیه می‌دهد. همچنین رویال پس با بیش از چند میلیون بازیکن، از مهم‌ترین بازی های پابجی موبایل است. در این بازی، مانند نسخه کامپیوتری آن بازیکنان زیادی در میدانی وسیع در جستجوی سلاح، تجهیزات و وسایل نقلیه می‌باشند و با هم تا کشته شدن یکدیگر می‌جنگند.

بازی در رویال پس، رایگان است اما بازیکن می‌تواند با خرید یک پاس نخبه، آیتم‌ها و مزایای مختلفی را بدست آورد. نکته اصلی این است که توسعه دهنده می‌خواهد پول درآورد، بنابراین او از پاس سلطنتی(نخبه) رویال پس پابجی، به عنوان یک مزیت استفاده می‌کند تا مردم آن را خریداری کنند.

آیتم‌های رویال پس پابجی موبایل

در رویال پس پابجی، آیتم‌هایی به دو صورت رایگان و پولی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد.که آیتم‌های بخش پولی، جذاب‌تر و دارای چالش‌های سخت‌تر می‌باشد. بنابراین رویال پس پابجی به دو بخش پولی و رایگان تقسیم می‌شود و بخش پولی رویال پس نیز به دو بخش رویال پس الایت و رویال پس الایت پلاس تقسیم می‌شود، که در ادامه این مقاله از آموزش بازی پابجی موبایل هر یک از آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

رویال پس پابجی رایگان

در قسمت رایگان به بازیکن یک سری مأموریت‌هایی داده می‌شود که با انجام هریک از آن‌ها امتیازهایی  به او تعلق می‌گیرد و این مأموریت‌ها باید در طی یک زمان محدود انجام شود و سر موقع آن را به اتمام رساند.

رویال پس پابجی پولی

رویال پس الایت پلاس دارای قیمت بالاتری است و دارای مأموریت‌های بیشتری می‌باشد و امتیاز بالایی به بازیکن می‌دهند و باعث افزایش رتبه بازیکن می‌شوند. در این بخش دو نوع مأموریت وجود دارد، که یک بخش آن سخت‌تر است  و با بالاتر رفتن رتبه رویال، مأموریت‌ها سخت‌تر می‌شوند.

ویژگی های رویال پس PUBG Mobile

بازیکنان رایگان در رویال پس پابجی یک نقطه ضعف دارند و آن این است که حتی اگر کالاها یا لباس‌هایی دریافت کنند، نمی‌توانند بعد از پایان فصل از آن‌ها استفاده کنند، اما بازیکنان نخبه یا پولی می‌توانند حتی در خارج از فصل از جوایز خود استفاده کنند و اگر بازیکنان نمی‌خواهند منتظر دریافت جوایز رتبه باشند، می‌توانند مستقیماً آن‌ها را خریداری کنند.

تفاوت الیت با الیت پس :

رویال پس الیت :

۱- تنها جوایز مشخص رو بهتون میده

۲ – رسوندن آرپی به ۱۰۰ یکم مشکل هست و ممکن هست که انتهای فصل به آرپی ۱۰۰ نرسید و برای گرفتن جوایز مجبور بشید یوسی خریداری کنید .(حتما باید ماموریت های روزانه رو بگیرید)

اما اگر شما از اون دسته افرادی هستید که زیاد بازی میکنید پس مشکلی با ۱۰۰ کردن آرپی تون ندارید .

و چون اطلاع دارید بالاترین و باارزش آیتم فصل رو در لول ۱۰۰ خواهید گرفت به شما شدیدا الیت پلاس توصیه می شود.رویال پس الیت پلاس:

قیمت الیت پلاس بیشتره چون :

۱-در همان ابتدا به شما ۲۵ آرپی و رنک خواهد داد و صد شدن را برایتان بسیار راحت تر میکنه.

۲- یک فریم و رقص و آیتم های رایگان بهتون میده

و در نتیجه علاوه بر اینکه رنک شما ۲۵ تا بالا (به ارزش ۲۵۰۰ یوسی) حتما با رنک ۱۰۰ خواهید رسید و با ارزش ترین آیتم فصل را خواهید گرفت.

در صورتی که مشکلی بابت هزینه ندارید پیشنهاد ما به شما الیت پلاس می باشد.