بیمارستان‌ها مملو از بیماران کرونا / بهترین زمان مراجعه مبتلایان به پزشک

یکی از اعضای کمیته علمی کرونا در ستاد مبارزه با فساد اداری کرونا گفت: “بیمارستان ها پر از تخت برای بیماران Coro است و ما شاهد تعداد فزاینده مرگ و میر ناشی از بیماری هستیم.” “تا زمانی که بیماری جدی گرفته نشود ، مردم ، این وضعیت دشوار خواهد بود.”

به گزارش ماه نیوز ، دکتر مسعود مردانی ، متخصص بیماری های عفونی در گفت وگو با ماه نیوز ، گفت که موارد جدید بیماری عروق بیماری کرونا قلب در حال افزایش است. “تخت بیماران بستری در بیمارستان بستری است و ما شاهد افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری عروق بیماری کرونا قلب هستیم.” او گفت.

وی گفت: هنوز هیچ مشکلی برای دستگاه های پزشکی و داروها وجود ندارد. در حال حاضر تنها مشکل تخت بیمارستان است. “

مردانی گفت: “در حال حاضر بیمارانی که به ما مراجعه می کنند دارای مشکلات ریوی گسترده ای هستند که نیاز به بستری شدن آنها در بخش ویژه ای دارد.”

وی در مورد علائم ویروس کرونا ویروس گفت: علائم بیماران نوع جهش یافته مشابه نوع کلاسیک است و فقط انتقال بسیار بالایی دارد و کودکان و جوانان بیشتر به ویروس نوع ووهان آلوده می شوند. علائم دستگاه گوارش در جهش ها نیز مشاهده می شود ، اما طبیعی نیست

“بهترین زمان مراجعه به پزشک زمانی است که علائمی مانند تنگی نفس ، تنگی قفسه سینه ، تب شدید و کمبود اکسیژن داشته باشید.”

وی افزود: این وضعیت دشوار تا زمانی که مردم بیماری را جدی نگیرند ادامه خواهد داشت. می توان انتظار داشت که با سفر نکردن ، شرکت نکردن در اجتماعات و مهمانی ها ، کارمندان دورکاری و غیره وضعیت بهبود یابد.

این متخصص بیماریهای عفونی گفت: “ما از مردم می خواهیم که با ما بیایند تا بتوانیم شرایط را کنترل کنیم.”

یک متخصص بیماری های عفونی با اشاره به شیوع جهش های ویروس کرونا در کشورهای همسایه گفت: این احتمال وجود دارد که ویروس های جهش یافته در کشور ما وجود داشته باشند و ممکن است در کشور خود جهش ژنتیکی داشته باشند اما این هنوز اثبات نشده است. است.

انتهای پیام