عمومیمعرفی کسب و کار

صندلی فومی کودک؛ محصولی فومی برای سرگرمی و بازی کودکان

همانطور که می‌دانید اکثرصندلی ها مناسب کودکان نمی‌باشند و عبارتی به‌طور اصولی و استاندارد تولید نشده اند بنابراین در اینجا میخواهم شما را با محصول جدیدی

به نام آشنا کنیم که برای کودکان بسیار مناسب و استاندارد می باشد.

بنابراین شرکت محصولی را به شما معرفی می‌کند که بسیار کاربردی می‌باشد.

این صندلی های فومی کودک با ساختار فومی تولید شده است که بسیار نرم می‌باشد و خطری برای فرزند شما ایجاد نمی‌کند و فقط مخصوص کودکان می‌باشد.

صندلی فومی کودک با هدف کاهش خطرات ناشی از صندلی‌های غیراستاندارد، صرفا جهت استفاده کودکان طراحی و تولید شده‌ است. طراحی منحصر به‌فرد، استفاده از فوم مرغوب و درجه‌ی یک، قابلیت شستشو با مواد شوینده و نداشتن هیچ‌گونه لبه‌ی تیز و برنده سبب شده است تا این محصول جایگاه ویژه‌ای در میان خانواده‌های دارای فرزند خردسال پیدا کند.

صندلی فومی کودک با طراحی منحصر به‌فرد و خاص، استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده است.

این صندلی های جذاب قابلیت شستشو دارند و وسیله جالبی برای بازی و سرگرمی کودکان می‌باشد.

صندلی فومی فوم شیت متشکل از۱۰ قطعه فوم دارای رنگ شاد و متنوع است که این قطعات در زمان استفاده به‌آسانی به‌یکدیگر
متصل شده و در صورت لزوم از یکدیگر جدا می‌شوند تا جای کمتری اشغال کنند.

این صندلی ها بااینکه فومی هستند و بسیا نرم و راحت‌ می‌باشند،اما درعین حال بسیار مقاوم هستند و استحکام بالایی در مقابل شکستگی دارند.

این محصول در چند سال گذشته بسیار پرفروش و محبوب بوده است هم برای کودکان و هم برای والدین.

در این صندلی های فومی کودک از شادترین و زیباترین رنگ های ممکن استفاده شده است که باعث آرامش و نشاط کودک می‌شود.

یکی از مهمترین مزایای که برای این محصول وجود دارد این است که این صندلی قابلیت جدا شدن دارد وبه کودک خود اجازه بدهید که

صندلی را خودش درست کند که اینکار باعث می‌شود سطح هوشیاری کودک بالاتر برود.

نکته بسیار خوبی که درمورد صندلی فومی‌کودک وجود دارد این است که این محصولات با موادی ساخته شده است که به هیچ عنوان به پوست کودکان آسیب نمی‌زند ئ باصندلی فومی کودک که در سایت به فروش می رسد،با هدف کاهش خطرات ناشی از صندلی‌های غیراستاندارد، صرفا جهت استفاده کودکان طراحی و تولید شده‌ است. طراحی منحصر به‌فرد، استفاده از فوم مرغوب و درجه‌ی یک، قابلیت شستشو با مواد شوینده و نداشتن هیچ‌گونه لبه‌ی تیز و برنده سبب شده است تا این محصول جایگاه ویژه‌ای در میان خانواده‌های دارای فرزند خردسال پیدا کند.
صندلی فومی فوم‌کده متشکل از۱۰ قطعه فوم دارای رنگ شاد و متنوع است که این قطعات در زمان استفاده به‌آسانی به‌یکدیگر متصل شده و در صورت لزوم از یکدیگر جدا می‌شوند تا جای کمتری اشغال کنند.

امروزه فوم یکی از پرکاربردترین محصول اولیه ایست  که در صنایع مختلف به کار می رود!  عایق های حراراتی برودتی و صوتی حتی در داخل لپ تاپ تان هم از فوم استفاده میشود. استفاده از فوم مرغوب تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت محصولات دارد. اهمیت این موضوع به قدری است که صنعت گران را به سمت استفاده از فوم های باکیفیت و مرغوب سوق داده است.

محصولات مختلفی از فوم به دست می آید، بعضی از آن ها به عنوان محصول اولیه و بعضی دیگر به عنوان محصول اصلی وارد بازار می شوند. استفاده از مواد اولیه ی بهداشتی به خصوص در محصولات نهایی مانند انواع لوازم ورزشی و سرگرمی کودکان که به طور مستقیم با پوست در ارتباط هستند بسیار مهم و ضروری است.

عدم استفاده از مواد شیمیایی مضر و حساسیت زا یکی از مهم ترین مواردی است که به آن پرداخته می شود، بنابراین حتما هنگام خرید به گواهی ها و استاندارد های بهداشتی شرکت تولید کننده دقت کنید. چرا که مواد نامرغوب باعث بروز آلرژی و انواع بیماری های پوستی و تنفسی می گردد.

صندلی های فومی که در طرح ها و رنگهای مختلف و شادی طراحی شده درحمام ،اتاق کودک و هرجایی دیگر که کودکان باید از صندلی شان استفاده کنند می تواند وسیله مورد علاقه ی کودکان باشد.

عث آلرژی و حساسیت نمی‌شود.

این صندلی ها برای کودکان ۲ الی ۳ سال به بالا توصیه میگردد و این محصول بخاطر وزن کمی که دارد خیلی راحت قابل جابجایی است و می‌تواند کودک را ساعت ها سرگرم بازی کند.