عمومیمعرفی کسب و کار

مشکل 0x101a و 0x1106 در زمان اپدیت انتی ویروس

رفع مشکل خطای آپدیت نود 32 Modules update failed :

به نقل از نیک نود رفع خطای Modules update failed نود 32 و اینترنت سکیوریتی ورژن های 15 12 14 13 11: به صورت کلی خطای Modules update failed یا Server not found و همچنین Update authorization failed. Please check if your license is valid مربوط به نسخه نصب شده و همچنین لایسنس شما خواهد بود در صورتی که قصد دارید این خطار را رفع کنید با ما در همراه باشید

خرید لایسنس نود 32 با تخفیف: ممکن است خطای ماجول آپدیت فیلد یا خطای آپدیت نشدن نود 32 در موراد زیادی رخ دهد که در این آموزش به صورت جامه به این مورد خواهیم پرداخت. معمولا وجود این خطا باعث شده آنتی ویروس شما آپدیت نشده و ریسک بالایی را خواهید پذیرفت. به دلیل اینکه با آپدیت نشدن آنتی ویروس شما دیتابیس ویروس ها و بدافزار های شناسایی شده آنتی ویروس تان بسیار قدیمی شده و به همین منظور بدافزاریهای جدید و همچنین امکانات جدید نرم افزار شما به روز نخواهد شد. پس حتما نسبت به رفع مشکل خطای Modules update failed هرچه سریع تر اقدام شود بهتر خواهد بود.

خطای آپدیت نشدن نود 32 یا Modules update failed در برخی موارد می تواند شامل خطاهای دیگری شود که عبارت اند از:

فعال‌سازی لایسنس nod32 روی مک: معموا خطای در دسترس نبودن سرور یا فایل های آپدیت زمانی رخ می دهد و یا نسخه دستکاری شده و غیر ارجینال نصب دارید یا مشکلی در ارتباط اینترنت شما وجود داشته باشد، برای رفع خطای سرور نات فاند یا Server not found در نود 32 و اینترنت سکیورییتی ابتدا چک کنید که آیا سایت eset.com  برای شما در مرورگرتان باز می شود یا خیر، همچنین در مرحله بعد از بخش CMD ویندوز، عبارت ping update.eset.com را پینگ بگیرید در صورتی که این آدرس پینگ نداشت، پس مشکلی در اینترنت شما وجود دارد. برای رفع مشکل اینترنت دو راه کار وجود دارد:

1- اول چک کنید حتما بخش proxy آنتی ویروس شما غیر فعال باشد، برای این منظور آنتی ویروس را باز کرده و به بخش تنظیمات آن وارد شوید، برای این کار می توانید با فشردن دکمه F5 سریعا وارد بخش تنظیمات شده و از قسمت tools و انتخاب Proxy سرور دقت کنید، Use proxy server فعال نباشد (در حالت خاموش باشد)

2- اینترنت خود را به صورت موقتا تغییر دهید، برای مثال از اینترنت هات اسپات موبایل تست انجام دهید.

3- گاهی اوقات به دلیل غیر ارجینال بودن و کرک شده بودن نرم افزار آنتی ویروستان این خطا دریافت می شود، در صورتی که با این خطا مواجه شدید و مشکل شما با موارد 1 و 2 بالا رفع نشد با احتمال زیاد شما نسخه غیرارجینال و کرک شده نصب دارید که هرچه سریع تر توصیه میکنیم به دلیل اینکه نسخه های غیر ارجینال و کرک شده آسیب جدی به سیستم شما وارد می سازند، این نسخه را همانند بخش آموزش ها و سایت حذف کرده و اقدام به نصب و ارجینال نمایید.

خطای آپدیت نشدن نود 32 یا مربوط به زمانی است که به صورت موقت در حین آپدیت نرم افزار اینترنت شما کند شده و یا قطع شده باشد. در این صورت نگران نباشید و مجدد روی آپدیت کلیک کنید و تست کنید که آیا آپدیت انجام می شود یا خیر. در صورت عدم موفقیت، آنتی ویروس را باز کرده و به بخش تنظیمات آن وارد شوید، برای این کار می توانید با فشردن دکمه F5 سریعا وارد بخش تنظیمات شده و از سمت چپ نرم افزار و انتخاب بخش Update روی دکمه آبی رنگ Clear کلیک کنید و سپس Ok کرده و مجدد فرایند آپدیت را تست کنید. همچنین در صورتی که این خطا به صورت مداوم دریافت می شود، مدتی صبر کنید برای مثال 30 دقیقه تا 1 ساعت و سپس مجدد فرایند آپدیت را بررسی کنید.

در صورتی که به محض نصب نرم افزار و وارد کردن لایسنس خطای فوق دریافت می شود (حتی 1 مگابایت از فایل آپدیت نیز دریافت نمی شود) مشکل از نرم افزار و لایسنسی است که نصب دارید. به اطمینان بالا نسخه نصب شده شما کرک شده بوده و یا سرور آن دستکاری شده است. برای رفع مشکل توصیه می کنیم هرچه سریع تر به دلیل اینکه نسخه های غیر ارجینال و کرک شده آسیب جدی به سیستم شما وارد می سازند، این نسخه را همانند بخش آموزش ها و سایت حذف کرده و اقدام به نصب و ارجینال نمایید.

این خطا زمانی رخ می دهد که تاریخ انقضای نسخه ای که نصب دارید تمام شده و یا مجدد مانند حالت قبلی، نسخه غیر ارجینال و کرک شده نصب دارید و اقدام به فعال سازی لایسنس ارجینال در نسخه کرک شده کرده اید. در این حالت مجدد نیاز است تا نرم افزار را حذف کرده و اقدام به نصب نسخه ارجینال از سایت نمایید. برای و آخرین ورژن از سایت اقدام نمایید همچنین می توانید را ببینید.

رفع خطای آپدیت نشدن نود 32 Update authorization failed. Please check if your license is valid

این خطا زمانی رخ می دهد که در حین آپدیت نرم افزار اینترنت شما قطع شود. برای حل مشکل ابتدا ارتباط اینترنت خود را بررسی کرده و مجدد روی دکمه آپدیت بزنید و در صورت دریافت مجدد خطا آنتی ویروس را باز کرده و به بخش تنظیمات آن وارد شوید، برای این کار می توانید با فشردن دکمه F5 سریعا وارد بخش تنظیمات شده و از سمت چپ نرم افزار و انتخاب بخش Update روی دکمه آبی رنگ Clear کلیک کنید و سپس Ok کرده و مجدد فرایند آپدیت را تست کنید.