اجتماعیمعرفی کسب و کار

آموزش ساخت تاب باغی

آموزش ساخت تاب ویلایی ارزان

بهترین قسمت داشتن یک حیاط  یا یک باغ دلپذیر ، امکان لذت بردن از آن است. استفاده از زیبا در مبلمان فضای باز ویلا برای ارائه هرچه بیشتر لذت است . به شرط اینکه محکم ، بادوام و مقاوم در برابر عناصر باشد ، یک مجموعه تاب باغی خوب می تواند تا یک دهه یا بیشتر عمر کند. اما تاب های باغی فقط برای بیرون از منزل نیست بسیاری از این مردم تاب های باغی را در داخل خانه خود به عنوان تخت و صندلی نیز استفاده می کنند. تنها محدودیت در استفاده از تابی باغی بودجه و محدودیت فضای شما است.

تاب فلزی فضای باز سفارشی با بهترین کیفیت و تولید شرکت ویلاسازه

صرف نظر از چیدمان منزل یا تنظیمات منزل شما ، یک طرح تاب باغی زمانی زیبا جلوه می دهد که مناسب فضای شما باشد. این که آیا شما به دنبال یک نیمکت چرخشی سنتی و یا یک تخت تابی مدرن برای فضای داخلی خود نیاز دارید ، انواع مدل ها و طرح های موجود در حین سادگی حیرت انگیز است. به سالیان بسیار دور بر میگردد.

با کمی دانش و تلاش ، حتی تازه کار نیز به راحتی می تواند یک را به تنهایی بدست آورد و راه اندازی کند. تمام چیزی که طول می کشد کمی تخیل و تحقیق است. در اینجا 12 طرح از صندلی تابی که شما می توانید بسازید را قرار داده ایم.

تاب ویلایی و فضای باز تولید شرکت ویلاسازه با طرحهای مدرن و شیک

استفاده از وسایل ساده برای ساخت تاب باغی

شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که ، خلاقیت و نوآوری یک سرمایه نامحدود می باشد . شما می توانید با استفاده از خلاقیت اقدام به طراحی و ساخته وسایلی کنید ، که با هزینه های بسیار بالا نیز امکان ساخت این وسایل وجود نداشته باشد . در واقع شما برای ساخت وسایل مختلف بیشتر از پول به خلاقیت نیاز دارید ، خلاقیت موتور محرک افراد برای طراحی و ساخت محصولات جدید می باشد . تمام ابتکارات و پیشرفت های بشر بر پایه همین خلاقیت به دست آمده است ، پس هیچگاه این موضوع را دست کم نگیرید .

شما می توانید از این خلاقیت برای ساخت یک تاب باغی استفاده کنید ، با این روش می توانید محصول کاملا منحصر به فرد به وجود آورید . این محصول می تواند یک وسیله عالی باشد ، که حتی نتوان با هزینه زیادی آن را خریداری نمود . برای این منظور می توانید از وسایلی بسیار ابتدایی و پیش پا افتاده استفاده کنید ، و با ترکیب آنها محصولی با ارزش به وجود آورید . یک تکه چوب یا یک تکه فلز و حتی مقداری طناب ، می‌تواند وسایلی بسیار پیش پا افتاده و حتی دورریز باشد . اما شما می توانید با استفاده از همین وسایل بسیار ابتدایی ، یک تاب کاملاً کاربردی برای خود و اطرافیان تان بسازید .

تاب فلزی سفارشی با آهن درجه یک و کیفیت بالا تولید شرکت ویلاسازه

نیاز نیست که شکل ظاهری تاب شما مطابق با محصولات موجود در بازار باشد ، محصول شما می تواند کاملاً منحصر به فرد باشد . شما هیچ محدودیتی برای طرح و ابعاد تاب ویلایی ندارید ، اما باید دقت داشته باشید که محصول شما کارایی مناسبی داشته باشد . در غیر این صورت فقط یک مسئول زیبا می سازید ، که فاقد کارآیی لازم می باشد .

در مورد تاب ویلایی بیشتر بدانیم

تاب ویلایی یکی از محصولاتی است که امروزه در بسیاری از مکان ها مشاهده می کنیم . در گذشته نام این محصولات تاب و یا تاب پارکی بود . به دلیل اینکه شما اکثرا آنها را در مکان های عمومی مانند پارک مشاهده می کردید . اما امروز می توانید انواع مختلف این محصولات را در مکان های تجاری و خانگی مشاهده کنید . همین موضوع باعث شده که تنوع بالایی برای این محصولات به وجود بیاید . و به صورت روزانه بر تعداد طرح های آن افزوده می شود .

انتخاب تاب

شما امروزه برای انتخاب یک تاب ویلایی چندین و چند طرح مختلف پیش روی خود دارید . گاهی اوقات افراد برای انتخاب محصول مناسب دچار سرگیجه می شوند . به دلیل اینکه نمی توانند از بین طرح های متنوع یکی را انتخاب کنند . برای این منظور ما پیشنهاد میکنیم که قبل از خرید محصول ابتدا نیاز های خود را اولویت بندی کنید . در این صورت انتخاب محصول مورد نظر برای شما آسان تر خواهد بود .

تاب فضای باز یا تاب باغی چیست؟

تاب باغی یا تاب فضای باز یکی از لذت بیشترین تفریحات برای کودکان و بزرگسالان است. تاب خوردن یکی از تفریحات لذت بخشی است که سن‌وسال نمی‌شناسد.  برای همه دلچسب و جذاب است. مردم از سالیان پیش از ابزارهای متفاوتی برای ساخت تاب استفاده می‌کردند. معمول‌ترین تصویر ذهنی برای عموم ساخت تاب با استفاده از طناب از شاخه درخت یا میخ روی دیوار و… است. اما امروزه افراد به دنبال تهیه تاب‌هایی هستند که دارای مقاومت زیاد و ایمنی بالا بوده و علاوه بر ایمن بودن خواستار ظاهری زیبا نیز هستند. یکی از زیباترین و مقاوم‌ترین نوع تاب تاب‌های ویلایی هستند، عموم مردم تاب ویلایی را تاب باغی، تاب حیاط، تاب فلزی نیز می‌نامند. استفاده کردن از تاب ویلایی در فضای باز لذت و آرامش بالایی دارد.

توجه به استحکام اتصالات تاب ویلایی

برای اینکه بتوانید از محصولی که ساختید بهترین استفاده را ببرید ، باید از استحکام و مقاومت آن اطمینان حاصل کنید . نقاط اتصال و همچنین جنس مواد به کار رفته در ساخت تاب ، باید دارای کیفیت قابل قبولی باشند . اگر استحکام تاب ویلایی برای استفاده مناسب نباشد ، ممکن است جان افرادی که از آن استفاده می‌کنند به خطر بیفتد . پاره شدن طناب یا شکستن یک قطعه ، می‌تواند باعث سرنگونی و یا زخمی شدن افراد شود . به همین دلیل مقاومت تاب ویلایی بسیار مهم می باشد .

پس اگر می‌خواهید شخصاً یک تاب باغی برای خود بسازید ، بیش از هر چیزی از محکم بودن وسیله اطمینان حاصل کنید . اگر تاب شما ظاهر زیبایی نداشته باشد اما کارایی مناسبی داشته باشد ، بسیار بهتر از این است که ظاهر زیبایی داشته باشد ، همان توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. تاب پارکی یا همان تاب مخصوص فضای باز و ویلا به طرحهای سفارشی و خاص تولید شده در شرکت ویلاسازه

مهمترین اصلی که برای ساخت تاب باغی باید در نظر داشته باشید ، استحکام زنجیر طنابی می باشد که صندلی از آن آویزان می شود . به هنگام استفاده از تاب بیشترین فشار به قسمت طناب یا زنجیر وارد می‌شود ، به همین دلیل این قسمت باید دارای بیشترین کیفیت باشد . برای اینکه اطمینان خاطر شما کاملاً فراهم شود ، می توانید از زنجیر به جای طناب استفاده کنید . اما باید در انتخاب نوع زنجیر دقت کنید .

تاب مدرن ویلایی به طرحهای لاکچری و شیک بسیار مقاوم تولید شده در شرکت ویلاسازه

اگر تاب ویلایی خود را از سقف یا یک قسمت ثابت آویزان می کنید ، باید به طور کامل مقاومت قلاب ها را بررسی کنید . در صورت استفاده از قلاب باید دقت داشته باشید ، که قلاب کاملاً به یک قسمت فلزی جوش داده شود . اما اگر برای تاب خود از پایه یا ستون مجزا استفاده می کنید ، باید از محکم بودن آنها اطمینان حاصل کنید .

اشکال مختلف تاب ریلکسی: ، ، و ….

اشکال مختلف تاب ویلایی: ، ،،

تاب باغی و تاب ویلایی تولید شده در ویلاسازه با طرحهای مدرن و خاص به صورت سفارشی و رنگبندی دلخواه

1- طرح پشتی دور گرد

طرح پشتی دور گرد به آسانی ساخته می شود و به آسانی نمی شکند. به راحتی با قلاب و زنجیر نصب شده است ، این طرح به عنوان محبوب شناخته شده است.

طرح پشتی دور گرد

2- تاب آویز پارچه ای

همان طور که ملاحظه می کنید این طرح نسبت به طرح قبلی تحمل ورزن پایینی دارد و از پارچه های پلی پروپیلن و از چوب بلوط برای آویز کردن آن استفاده می شود.

تاب آویز پارچه ای

3- صندلی تابی پایه دارد

این صندلی تابی نیاز ندارد از جایی آویزان شود. چون این صندلی دارای لوله فلزی مقاوم است که تاب از آن آویز شده است.

صندلی تابی پایه دارد

4- تاب باغی سفید

تاب باغی سفید

5- تاب باغی دور آتش

تاب باغی دور آتش

6- تخت تابی آبی

تخت تابی آبی

7- صندلی تابی داخلی

صندلی تابی داخلی

8- تاب باغی زنجیری

تاب باغی زنجیری

9- تاب باغی چوبی پایه دارد

تاب باغی چوبی پایه دارد

10 – تاب باغی 3 نفره

تاب باغی 3 نفره

خرید تاب ویلایی

در کشور ما سایتهای زیادی اقدام به فروش تاب باغی و تجهیزات ویلایی کرده اند که به چند نمونه از معتبر ترین این سایتها اشاره میکنیم.در بین این سایتها فروشگاه دیجی کالا،فروشگاه اینترنتی ویلاسازه،فروشگاه ترب و سوبیا میتوان اشاره کرد.