عمومیمعرفی کسب و کار

گن ورزشی شکم

گن لاغری شکمبند فرم‌ایزی

گن لاغری شکمبند فرم‌ایزی باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. گن آنچری کلمبیا شکم و پهلو با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین کمربند لاغری باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این شکم بند لاغری میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید. اصالت محصول بر خلاف بعضی فروشگاه های اینترنتی فقط اجناس اصلی و درجه یک را عرضه می نماید . همچنین جهت اطمینان از اصالت گن شکم و پهلو میتوانید هولوگرام شرکت “فرم‌ایزی” که برروی آن آرم شرکت، شماره سریال و بارکد درج شده را درروی جعبه ببینید.

به دلیل استفاده از نوار “سیلیکون” در گن لاغری شکمبند فرم‌ایزی، گن کاملا به بدن میچسبد و به هیچ وجه سُر نمیخورد، لول و تا نمی شود. با بکارگیری الیاف مخصوصی که در تولید گن شکم و پهلو به کار رفته هیچ گونه فنر، سیم، درز و زیپ در آن وجود ندارد و کاملا یک تکه است. همچنین امکان کشیده شدن از چهار طرف را دارا می باشد. جنس گن گن لاغری شکمبند فرم‌ایزی ساخته شده از “الاستین” و “میکروفیبر پلی آمید” می باشد. با شستشوی مکرّر گن شکم و پهلو و یا ماندن در زیر نورآفتاب جهت خشک شدن هیچ تغییری نمی کند.

“الاستین” قابلیت کشسانی و استرچ بالایی را برای پارچه به همراه دارد و به ثبات ابعادی بیشتر کمربند لاغری نیز منجر می شود. براحتی فرم و شکل بدن را به خود می گیرد، راحتی پوشش بیشتر و آزادی بیشتر بدن برای تحرک به وجود می آورد، باعث الاستی سیته بیشتر و شکل گیری یکنواخت تر و عدم زانو انداختن گن و جریان بهتر خون میشود. تنوع در انواع گن لاغری زنانه شامل مدل‌هایی با بندهای قابل تنظیم، زیپ‌دار یا بدون زیپ می‌شود .  میکروفیبر پلی آمید” نیز باعث می شود که کمربند لاغری چروک و نمدی نشود و همچنین جمع نگردد، به‌ راحتی شسته شده و به ‌سرعت خشک شود. پلی آمید بالاترین سختی و مدول کشسانی و همچنین جذب آب کم و حداقل جمع شدگی در اثر حرارت نسبت به الیاف مصنوعی دیگر را دارد.

با فشردن چربی اضافه، بدن را به شکل زیباتری در آورده، آن را محکم تر و زیباتر می کند. مواد مضر را دفع می کند و مقاومت پوست را افزایش می دهد. وزن زیاد بدن را با پخش یکسان چربی ها به شکل مناسب تقسیم می کند و در صورتی که به همراه استفاده از گن ورزش های هوازی و رژیم غذایی مناسب داشته باشید در کم کردن وزن به شما کمک بسیاری خواهد کرد.  تاثیر گن لاغری گن لاغری شکمبند فرم‌ایزی از دو جهت برای بدن مفید هستند. یکی در هنگام پوشیدن که باعث لاغری و زیبایی و خوش فرم شدن بدن میشود؛ چنانچه به محض پوشیدن حداقل ۲ سایز بدن راکاهش می دهد، و دیگری بعد از مدتی استفاده به همراه فعالیت بدنی است که موجب کاهش وزن میشود و بدن شکل مناسب به خود پیدا می کند.

مضرات کمربند لاغری

به دلیل استفاده از مواد استاندارد و دارای تائیدیه در شکم بند لاغری شکمبند فرم‌ایزی، هیچ گونه ضرری برای پوست ندارد و به دلیل متخلخل بودن جنس گن، باعث تنفس بهتر پوست میشود. سلولیت، چربی، تاتو، زخم، فرورفتگی و ترک خوردگی پوست شکم بند لاغری فرم‌ایزی برای پوشانیدن و رفع سلولیت، چربی، تاتو، زخم، فرورفتگی و ترک خوردگی پوست نیز کاملا موثر هستند. شستشوی گن شکم و پهلو

  • لطفا شکم بند لاغری فرم‌ایزی را به صورت دستی و با آب سرد یا ولرم و شوینده های رقیق بشویید. جهت خشک نمودن هم می توانید گن را بیاویزید و یا روی یک سطح مسطح بیاندازید. بعد از شستن با دست، جهت خشک شدن؛ اول آن را روی یک حوله بیندازیدپس از عمل لیپوساکشن
  • جهت کوچک نمودن شکم
  • پس از عمل لیپوساکشن
  • جهت کوچک نمودن شکم
  • پس از عمل لیپوساکشن
  • جهت کوچک نمودن شکم

تمام آدم ها از خانم و آقا و پیر و جوان دوست دارند اندام مناسب و جذابی داشته باشند. اما برای افراد زیادی این موضوع فقط در حد علاقه باقی می ماند و برای رسیدن به آن تلاش نمی‌کنند. راه های متفاوتی مثل عمل جراحی برای چنین افرادی وجود دارد تا به اندام دلخواه خود برسند اما نکته‌ قابل توجه این است که روش های طبیعی مثل ورزش و رژیم غذایی اصلی‌ ترین و مهمترین گزینه هستند. در این مسیر بعضی وسایل می توانند تاثیر قابل توجهی در سرعت و نتیجه ی عملکرد داشته باشند که یکی از این موارد استفاده از انواع شکم بند لاغری است.

ساده ترین راه لاغری

اصولا انسان‌ها به دنبال ساده ‌ترین روش برای رسیدن به نتیجه‌های دلخواه خود هستند. در مورد لاغری و لاغر شدن نیز این قضیه صدق می‌کند. آدم‌ها معمولا به دنبال لاغر شدن با استفاده از کمربرند‌های لاغری یا روش‌هایی مانند خوردن قرص‌های لاغری هستند. استفاده از قرص های لاغری عوارض زیادی را برای شخص به همراه دارند و به هیچ عنوان روش مناسبی برای کاهش وزن نیستند. اما کمربند های لاغری یکی از راه های تاثیر گذار به حساب می آید که در مواقع مختلف به خصوص هنگام ورزش به تناسب اندام کمک می کند.

ویژگی مهم شکم بند لاغری

شکم بندهای لاغری معمولا دارای خاصیت الاستیسیته هستند و به اصلاح حالتی کشی دارند که به دور شکم و کمر پیچیده می‌شوند. شکم ‌بندها دارای چسب های قابل تنظیم هستند که موجب می شود اشخاص متفاوت با هر سایزی بتوانند از این شکم بندها استفاده نماید. از شکم بندها به عنوان یک محصول لاغری استفاده می‌شود و معمولا افراد به هنگام ورزش این نوع گن یا شکم بند را در زیر لباس خود بر تن می‌کنند. بعضی افراد در زمان های دیگر روز هم این شکم بند ها استفاده می کنند که این کار هم می تواند نتیجه بخش باشد. حتی بانوان بعد از سزارین برای لاغر شدن و از دست دادن چربی‌ های شکمی به دنبال پوشدن انواع شکم بند‌های لاغری می‌روند.

تاثیر شکم بند لاغری

شکم بند های‌ لاغری معمولاً از موادی تهیه می شوند که در درجه اول محکم بوده و فشار کافی به شکم و پهلو ها وارد کند و تا حد امکان آنها را فشرده کنند. و در درجه دوم این مواد به نوعی ساخته می شوند که با ایجاد گرما ، تعریق را افزایش داده و باعث تسریع در آب شدن چربی های موجود در این ناحیه شوند. اما با این وجود باید گفت بهترین عملکرد شکم بند های لاغری را هنگام انجام ورزش تجربه خواهید کرد و صرفاً استفاده از کمربند لاغری به تنهایی چندان تاثیری ندارد.کمربند لاغری کمربند لاغری در اصل همان شکم بند لاغری است که برخی به اشتباه آنرا کمربند لاغری می نامند  و یکی دیگر از کاربردهای مهم و اساسی آن ، فشرده کردن چربی های ناحیه شکم و پهلو می باشد.

از آنجایی که چربی ساختار سفت و محکمی ندارد با ایجاد فشار بر روی آنها می توان شکل آن را تغییر داد. به همین دلیل اگر برای مدتی از شکم بند های لاغری استفاده کنید ، علاوه بر گرم کردن بدن باعث فشرده شدن چربی ها شده و موجب می‌شود لاغر تر به نظر برسید. جنس شکم بند لاغری کمربندهای لاغری معمولاً از جنس نئوپرن یا دیگر مواد پلاستیکی مشابه ساخته می شود تا بتوانند دو خصوصیت اصلی یعنی ایجاد فشار مناسب و ایجاد گرمای مناسب را داشته باشند. به همین دلیل لازم است هنگام خرید گن آرتان ، جنس آن را بررسی نموده و مطمئن شوید به اندازه کافی گرم و محکم است.

شکم بند چگونه باعث لاغری می شود همانطور که اشاره کردیم شکم بند لاغری به تنهایی تاثیر چندان قابل توجهی ندارد و معمولاً تاثیرات آن کوتاه مدت است. زیرا در مدت زمان کوتاهی پس از استفاده با ایجاد فشار باعث تغییر شکل چربی ها شده و ظاهر شما را لاغرتر نشان می دهد. اما اگر استفاده از شکم بند لاغری ادامه یابد و هم زمان با استفاده، ورزشهای کوچک کننده شکم را نیز انجام دهید به سرعت تاثیر آن را مشاهده خواهید کرد.

تاثیر در کوچک کردن پهلو چاق شدن پهلوها معمولا بعد از بزرگ شدن شکم اتفاق می افتد و سوزاندن چربی آنها نیز بسیار سخت تر از چربی های شکم است. به همین دلیل حتی بسیاری از افرادی که موفق به آب کردن شکم می شوند نمی‌تواند چربی های انباشته شده در پهلو ها را به سادگی آب کنند. استفاده از شکم بند لاغری با ایجاد گرمای مناسب در پهلوها تاثیر قابل توجهی در سرعت آب شدن چربی در این نواحی دارد.

انواع کمر بند لاغری انواع مختلفی دارد که یکی از آنها شکم بند های لاغری است که در مدلهای بسیار زیادی در بازار یافت می شود. از مدل‌های کاملاً ساده و ارزان قیمت تا مدلهای دارای گرمای مصنوعی و موتور ویبره. هدف اصلی و مهم تمام این مدلها همان دو مورد ایجاد گرما و فشرده کردن چربی های بدن است. پس تفاوت چندانی ندارد که کدام مدل را انتخاب کنید و نکته مهم این است که تمام مدلهای شکم بند یک وسیله کمکی برای تسریع در لاغری هستند و به تنهایی چندان کاربرد ندارند.

قیمت شکم بند لاغری از آنجایی که مدل‌های بسیار مختلفی از شکم بندهای لاغری وجود دارد باید گفت بازه قیمتی آنها نیز بسیار متغیر است و نمی توان مبلغ دقیقی برای آن مشخص نمود. اما معمولاً نمونه های با کیفیت موجود در بازار بیش از 250 هزار تومان قیمت دارند و این مبلغ تا بیش از 1 میلیون تومان هم بالا می رود. فروش شکم بند لاغری برای خرید شکم بند لاغری میتوانید از انواع روش های حضوری و آنلاین اقدام کنید. در حال حاضر با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا عموم شرکت های تولید کننده قابلیت فروش آنلاین این را نیز فعال کرده اند که می توانید از این طریق اقدام کنید.

لیلا بنی نعمتی

من لیلا هستم، خبرنگاری که با نگاهی به آینده، مسائل امروز را تحلیل می‌کنم. در این سایت، با بررسی روندهای اجتماعی و اقتصادی، به دنبال درک بهتر چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی جامعه در آینده هستم.