اجتماعیمعرفی کسب و کار

چگونه نصب دوربین مداربسته را اصولی و تخصصی یاد بگیریم؟

کاربرد دوربین مداربسته این روزها با هدف ایجاد امنیت مشاغل، مغازه داران و منازل و همچنین اهداف کنترلی در سطح شهر مثل کنترل ترافیک، تخلفات و یا کنترل کارکنان در کارخانه ها افزایش بسیاری داشته است. در این میان نیاز به یک نصاب دوربین مداربسته ماهر نیز رو به افزایش است و امروزه این شغل بسیار موردتوجه قرار گرفته است. اگر از جمله افرادی هستید که به دنبال کسب یک مهارت جدید برای ورود به بازارکار هستید، می توانید با یادگیری و آموزش نصب و سیم کشی دوربین مدار بسته به نیاز بازارکار برای این شغل پاسخ دهید. اما حال این سوال مهم مطرح می شود که چگونه نصب دوربین مداربسته را اصولی و تخصصی یاد بگیریم؟

شاید فکر کنید با دیدن فیلم نصب دوربین مداربسته بتوانید به این هدف برسید اما این حرفه بخش های زیادی دارد که باید به عنوان یک نصاب دوربین مداربسته حرفه ای آن ها را هم آموزش ببینید. پس در قدم اول باید به دنبال بهترین مرکز آموزش نصب دوربین های مداربسته باشید. پیشنهاد ما به شما مجتمع آموزش آنلاین پل است، این مجموعه آموزشی با حدود 20 سال تجربه در آموزش مهارت به جوانان جویای کار اقدام به تهیه دوره آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو کرده است. تهیه بسته آموزش نصب دوربین مداربسته و انتقال تصویر با طعم لیمو برای علاقه مندان به این رشته در سرتاسر کشور امکانپذیر است.

پکیج آموزش نصب دوربین مدار بسته

یادگیری مراحل نصب دوربین مداربسته

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، پس حتما به فکر یادگیری این مهارت و ورود به بازار کار نصب دوربین مدار بسته هستید، پس بهتر است بیشتر با این شغل و مراحل نصب یک دوربین مداربسته آشنا شوید. شاید در نگاه اول نصاب دوربین مداربسته شدن بسیار راحت به نظر بیاید اما این شغل هم سختی های خود را دارد که بهتر است با آن ها آشنا باشید.

 1. تهیه نقشه نصب دوربین مدار بسته : شما به عنوان یک نصاب دوربین مداربسته باید ابتدا از محل موردنظر برای نصب بازدید کنید و با بررسی این محل، تعداد و موقعیت دقیق نصب دوربین ها، تجهیزات لازم و مسیرهای سیم کشی دوربین مداربسته را بر روی یک نقشه مشخص کنید.
 2. نصب دوربین مداربسته : همانطور که در مرحله اول گفته شد، قبل از نصب باید موقعیت دقیق نصب دوربین ها مشخص شود. در دوره آموزش نصب دوربین های مداربسته با طعم لیمو شما بهترین ارتفاع و موقعیت برای نصب دوربین ها و بایدها و نبایدهای مکان نصب دوربین را برای افزایش کارایی دوربین خواهید آموخت.
 3. سیم کشی سیستم مداربسته : این سیم کشی اتصال را بین دوربین و دو نوع دستگاه DVR و NVR برقرار می کند که اولی در دوربین های آنالوگ و دومی در دوربین های تحت شبکه مورد استفاده قرار می گیرند.
 4. انجام تنظیمات : برای انجام تنظیمات دوربین مداربسته باید از نرم افزار مخصوص همان برند دوربین استفاده شود، در فیلم های آموزش نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو روش کار با هر یک از این نرم افزارها به شما آموزش داده می شود.

فیلم آموزش نصب دوربین مداربسته

یادگیری نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو

پکیج آموزش آنلاین نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو توسط یکی از بهترین مربیان دوربین های مدار بسته خانم علیدوست آموزش داده می شود. این مدرس بیش از 4 سال است که در زمینه تدریس این مهارت فعالیت می کند و حدود 500 نصاب حرفه ای دوربین مداربسته را برای ورود به بازارکار آموزش داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرفصل های دوره آموزشی نصب دوربین های مداربسته می توانید به سایت آموزشگاه فنی پل مراجعه کنید و یا با شماره های موجود بر روی سایت با مشاوران این موسسه تماس بگیرید. آموزش های لازم برای یادگیری نصب دوربین مداربسته به طور خلاصه شامل موارد زیر است:

 • آموزش مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین موقعیت دوربین مداربسته و دستگاه ضبط
 • آشنایی با انواع برند دوربین ها و شناخت تفاوت در خصوصیات این برندها
 • آشنایی با دوربین های صنعتی
 • آشنایی با دوربین PTZ، انواع میکروفن، ضبط و دو نوع دستگاه DVR و NVR
 • آموزش سیم کشی در انواع دوربین های آنالوگ و تحت شبکه
 • آموزش تنظیمات دوربین مداربسته با انواع نرم افزارهای هر برند
 • آموزش انتقال تصویر بر روی شبکه داخلی و اینترنت
 • و …

آموزش نصب دوربین مدار بسته به زبان فارسی

مزایای آموزش غیرحضوری نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو

یکی از مزایای این دوره تطبیق این دوره با نیازهای بازارکار، تهیه آموزش ها از صفر تا صد و مناسب برای افرادی است که هیچ پیش زمینه ای در این مورد ندارند. شما بدون داشتن هیچ پیشنیازی می توانید با دیدن فیلم های این دوره از سطح مقدماتی به سطح پیشرفته برسید و کار خود را به عنوان یک نصاب آغاز کنید. یکی از ویژگی های منحصربه فرد این دوره، پشتیبانی 6 ماهه از شما در پروژه های کاریتان در بازارکار است، این ویژگی از طرف فن آموزان سابق آموزشگاه پل بسیار مورد استقبال و رضایت قرار گرفته است.

مزیت دیگر دسترسی همیشگی به ویدئوها و امکان دیدن فیلم در هر زمان و مکانی است که برای شما مقدور است. همچنین در صورتی که با یکبار دیدن مطلب برایتان قابل فهم نباشد، می توانید چندبار ویدئو را ببینید و یادداشت برداری کنید. در صورتی که باز هم سوالی در خصوص آموزش برایتان باقی بماند می توانید از طریق ارتباط زنده با مدرس خود اشکالات و سوالات خود را برطرف نمائید.

پس از اتمام دوره آموزش با طعم لیمو می توانید به مدت 24 ماه از امکان آموزش رایگان نصب دوربین مداربسته با دیدن ویدئوهای جدید که در پنل کاربری شما قرار می گیرد، استفاده کنید. مدرک بین المللی قابل ترجمه برای آغاز کار در بازارهای داخلی و خارجی مزیت دیگر این آموزش ها است که می تواند مهم ترین معیار برای انتخاب بهترین آموزشگاه دوره های فنی باشد.

آموزش نصب دوربین مدار بسته انالوگ

سخن آخر

نصاب دوربین مداربسته یکی از مشاغلی است که این روزها با توجه به افزایش دزدی بسیار موردنیاز است. نصب دوربین مداربسته برای منازل، مغازه ها، بانک ها و کارخانه ها نیازمند یک فرد ماهر و آموزش دیده است. فرصت های شغلی زیادی در حال حاضر برای نصابان دوربین مداربسته وجود دارد و با توجه به نیاز بازارکار به افراد ماهر، می تواند یکی از مهارت هایی باشد که برای کسانی که به دنبال کار هستند، مفید باشد.

اما نکته مهم این است که چگونه نصب دوربین مداربسته را اصولی و تخصصی یاد بگیریم؟ شما برای اینکه یک نصاب حرفه ای دوربین مداربسته شوید، باید به یک موسسه معتبر و به روز که بتواند این مهارت را به شما آموزش دهد، مراجعه کنید. شما می توانید در هر نقطه از ایران که هستید برای آموزش این مهارت به سایت مجتمع آموزش آنلاین پل مراجعه کنید و از دوره آموزشی نصب دوربین های مداربسته با طعم لیمو استفاده کنید.

مجتمع آموزش آنلاین پل با سابقه ای در حدود 20 سال، یکی از معتبرترین موسسات آموزش نیروهای ماهر برای اشتغال در مشاغلی مانند نصب دوربین مداربسته، تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ و تعمیرات موبایل است. این موسسه علاوه بر برگزاری دوره های حضوری، آموزش های خود را در قالب بسته آموزشی آنلاین با طعم لیمو، برای استفاده علاقه مندان به آموزش این مهارت ها تدوین کرده است. در صورتی که هر گونه سوالی در خصوص شرکت در این دوره ها دارید، می توانید از طریق واتساپ با مشاوران این دوره ها در موسسه فنی پل ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.